Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зрада дівчини?

До чого сниться зрада дівчини?

Зміст:

Сонник зрада дівчини

Романтичні стосунки хлопця і дівчини будуються на взаємних почуттях і довірі. Одним з найстрашніших моментів, може стати зрада коханої людини. Деякі після подібного назавжди розривають зв’язок, інші ж намагаються склеїти розбиті почуття. Але це в реальному житті, а що якщо хлопцю приснилася зрада коханої, чи може таке сновидіння означати невірність наяву?

Якщо наснилася зрада дівчини

Звичайно сон малоприємний. Важко з ранку відмахнутися від нього, і займатися своїми справами, швидше за все подібне бачення просто життя не дасть.

Думки сонників з приводу зради уві сні

Не варто відразу ж підозрювати свою другу половинку в нещирості. Для вирішення подібних питань вже давно придумані спеціальні тлумачі снів — сонники.

Сонник Міллера

Якщо наснилася зрада дівчини

Один з найпопулярніших сонників розвіє всі ваші нічні страхи. На його думку, якщо уві сні приснилося, що кохана дівчина невірна, то ви просто сильно дорожите вашими взаєминами, боїтеся втратити її, маніакально не бажаєте ні з ким ділити.

В цілому сновидіння про жіночу зраду часто відвідують сильну половину людства. Справа в тому, що вони не так емоційні, як жінки, хоча теж відчувають страх самотності і втрати коханої. Мозок за допомогою сну звільняється від подібних негативних думок. Переживши зраду уві сні, ви відновлюєте баланс душевних сил.

Сонник Лонго

Даний сонник, фактично повторює думку Міллера з приводу зради уві сні. Єдиний нюанс, хлопець може підсвідомо відчувати, що дружба з дівчиною вже не така, як спочатку. Можливо, останнім часом ви сварилися, або у вас з’явилося нерозуміння.

Єдиний вихід, поговорити з коханою по душам, розповісти, що вас мучить. Таким чином, ваша власна душа заспокоїться.

Сонник Зигмунда Фрейда

Думки інших провісників

В принципі, жоден сонник, чи не вбачає в подібному сновидінні нічого кримінального, і радять не мучитися безпідставною ревнощами. Необхідно поговорити з дівчиною по душам, розповісти про свої нічні страхи, і нарешті, покликати її заміж. Але це підходить для тих випадків, коли ви не помічали в реальному житті ніяких промахів з її боку.

Якщо ж дівчина поводиться занадто розкуто, показуючи свого хлопця, що вона приділяє увагу в рівній мірі кожному чоловікові, задумайтеся, чи потрібна вам така супутниця життя.

Наснилася зрада

Сонник не виключає, що подібні бачення можуть відвідувати молодої людини, не готової до міцним і довгим взаєминам.

Або ж він надто не впевнений в собі і своїй привабливості. В такому випадку необхідно проводити роботу над собою, знаходити шляхи удосконалення та підвищення самооцінки.

Якщо ж уві сні дівчина зраджує з вашим кращим другом, то сонники радять ретельніше придивитися до цього суб’єкту. Напевно з його боку дружба не щира. Можливо, прийшов час зробити його колишнім другом.

Коли в сновидінні, дівчина тільки висловлює бажання, вам змінити, то вас чекають сварки і конфлікти через дрібниці. Побут в буквальному сенсі, заїв вашу обраницю. Постарайтеся додати в сірі будні більше романтики.

В цілому, немає різниці, з ким в сновидінні змінювала вам ваша обраниця, з колишнім хлопцем, незнайомцем, міфічною істотою. Варто пам’ятати, що це всього лише сон, якщо ваша улюблена ніколи не викликала ніяких підозр, забудьте про нього, і просто любите один одного.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: