Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зрада дружини?

До чого сниться зрада дружини?

Зміст:

Сонник зрада дружини

Дуже хвилююче сновидіння для більшості чоловіків, це коли дружина його зрадила з іншим чоловіком. Але нічого небезпечного для вірності подружжя подібна нічна мрія не пророкували. Щоб зрозуміти, до чого сниться зрада дружини, важливо згадати деталі, а також власні дії уві сні.

Якщо сняться сни про зраду, вони означають непросту ситуацію в родині. Вона ніяк не буде пов’язана з подружньою вірністю, але відносини між чоловіком і дружиною будуть розжареними. Зняти напругу допоможе відверта розмова і проведений разом романтичний вечір.

Багато, схильні до сильної ревнощів, чоловіки судорожно шукають сонник вранці, щоб дізнатися, до чого сниться зрада дружини. Це досить поширене серед ревнивців сновидіння відображає нездорову атмосферу в сім’ї. Можливо, це відображення прихованих страхів чоловіка, але хвилюватися не варто. Дружина статечно зберігає вірність, запевняє англійська тлумач.

Тлумачення різних джерел

Якщо приснилося що дружина зраджує

Жоден авторитетний сонник не назвав віщим сни, в яких жінка змінює. Є різні думки з приводу такої важкої ситуації уві сні, але ніхто не передрікає можливого розриву відносин і розвалу сім’ї. Тлумачення коливається від «важливо відновити романтику у відносинах» до «прихований страх, що дружина дізнається про зраду чоловіка»

Це досить важка ситуація, що змушує чоловіка, особливо ревнивого прокидатися в холодному поту. Але, як правило, більшість джерел, заснованих на носіях індоєвропейської мовної сім’ї, які не передрікає прямих вказівок на жіночу невірність.

А ось азіатські, і особливо, мусульманські традиції особливо не розрізняють, в нічних мріях або ж в реальності стався адюльтер. Жінка все одно залишається повинною і повинна бути за це покараною.

Відносини поза сім’єю — сонник Міллера

Авторитетний для багатьох сонник американського психоаналітика Міллера каже, що ця жахлива ситуація уві сні може символізувати відносини поза сім’єю. Але прив’язка до наявності розбіжностей між подружжям все-таки є.

Якщо били коханця

Доктор каже, що склалася важка ситуація, коли сновидець розривається між сім’єю, роботою і друзями. При цьому в напрузі перебувають всі, а вирішити її чоловік ніяк не може в силу слабкості характеру.

Невпевненість — сонник Фрейда

Німецький психотерапевт, пояснюючи подібні сни, звертає увагу на можливу невпевненість чоловіка у власних силах. Є також й інше пояснення снів зі зрадою — Фрейд говорить про страх того, що жінка дізнається про пригоди чоловіка. У будь-якому випадку, чоловік, аналізуючи сімейну ситуацію, розуміє, які причини можуть бути у благовірної для того, щоб сходити наліво.

Відчуття зради

Сни, в яких жінка змінює, можуть викликати різні почуття: від безвиході і повного краху, до люті і щирого бажання порвати на частини благовірну. Але жоден з таких яскравих снів не покликаний перевірити на міцність серцево-судинну систему сновидіння. Тому що, зрозумівши причину подібних видінь, можна випробувати істинно теплі сімейні почуття.

Подібні сни можуть бути викликані суто психологічними причинами:

Пророчих або віщих снів, якщо приснилася зрада, гранично мала кількість, тому надавати їм особливого сенсу не варто. Будь-яке тлумачення подібних снів авторитетними джерелами полегшить важкі почуття, що виникли відразу після пробудження. Практично ніякої негативної інформації воно не несе.

А ось звернути увагу на ті сфери, в яких дружина може бути обділена, варто. Додатковий романтичний вечір тільки додасть теплоти і затишку в ваші відносини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: