Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зрада хлопця?

До чого сниться зрада хлопця?

Зміст:

Сонник зрада хлопця

Зрада коханої людини досить неприємна подія в житті будь-якої людини. Бачити уві сні зраду також малоприємне видовище. Деякі думають, що такий нічний сюжет підтверджує зрада коханої людини.

Так до чого сниться зрада хлопця? Для правильного тлумачення нічного бачення варто уточнити нюанси сновидіння.

Якщо приснилася уві сні зрада на очах коханої людини — сновидец постійно здійснює багато необдуманих вчинків. Пора змінити відносини, інакше пара розлучиться.

Зрада хлопця

Якщо хлопець змінив

В основному нічні сюжети, де дівчина бачить хворобливу сцену із сексуальним зрадою коханого — є свідченням того, що хлопець їй вірний в реальному життя. У пари насправді міцні відносини і не варто їх псувати дурними здогадками. Такий сюжет може бути радою для дівчини: пора стати обережнішими в спілкуванні з оточуючими адже вони користуються її добротою.

Але якщо у дівчини в дійсності з’явилося бажання порвати відносини з ним — то, сновидіння з даними сюжетом просто вказує, що це сигнал її підсвідомості — пора позбавлятися від надокучливого залицяльника.

Якщо сниться: хлопець непросто зізнався в зраді, а акт зради відбувався у вас на очах — сонник віщує неприємності в реальному житті.

Зрадником бачили колишнього молодої людини — в дійсності сновидицей обдурять. Для дівчини, яка побачила таке сновидіння, потрібно бути обережніше — є ймовірність, що її постійно обманюють та дають порожні обіцянки.

Заміжній жінці приснилася зрада чоловіка — до домашніх клопотів.

Досить вагомим нюансом сновидіння є — з ким саме вам змінили.

Ваша подруга в ролі коханки

Бачити уві сні, що хлопець займається сексом з вашою подругою — значить, в реальному житті у вашої пари складний період, настав період охолодження почуттів.

Наснилася реальна подруга вашого хлопця — варто довіряти своєму внутрішньому почуттю. Жіноча інтуїція не підводить і ревнощі обгрунтована.

Він займався сексом зі своєю колишньою — сюжет сновидіння вказує, що ви втомилися морально і фізично. Вам терміново потрібно відпочити інакше виникне депресія.

Зрада двох рідних людей:

Жіноча

Якщо змінювали ви

Якщо приснилося нічне бачення, в якому ви самі робили подібну провину з іншим чоловіком — по тлумаченню сонника відомого американського психолога Міллера такий сюжет віщує погіршення відносин з її чоловіком, а причиною цьому послужить злість і нестриманість.

Хто був коханцем

Для дівчини власна зрада з другом чоловіка — чоловік в потрібний момент не зробить вам підтримки.

З незнайомою людиною — до розлучення в реальному житті.

Чоловікові наснилося, що він зраджує дружині з подругою легкої поведінки — до сорому.

Сонник Фрейда

До чого сниться зрада хлопця? Сновидіння вказує для дівчини: ви сумніваєтеся у своїй сексуальній привабливості.

Сонник Морозової

Сонник тлумачить: якщо наснилося у сні, що ваш хлопець займається сексом з іншого — значить, не варто переживати даремно, молода людина вам вірний.

Сонник Г. Міллера

Відомий психолог радить представниці прекрасної статі, яка побачила момент зради відверто поговорити з її хлопцем.

Якщо уві сні снився зрадником колишній хлопець — для дівчини, це сигнал того, що вона морально готова до нових любовних відносин.

Сновидець встояв і не піддався спокусі спокуси — насправді належить обдурити близьких людей.

Сонник Хассе

Тлумач снів вказує, що сюжет з актом зради сниться як сигнал початку нового життєвого періоду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: