Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зрада коханої людини?

До чого сниться зрада коханої людини?

Зміст:

Сонник зрада коханої людини

Зрада — це явище, при якому людина відчуває сильне душевне сум’яття, душевний біль. У цей момент він робить низку суперечливих вчинків. І це цілком природно.

Символіка снів

У житті зрада — це душевна травма. Уві сні це явище трактується, як зміна ситуації. І не обов’язково в гіршу, можливо і в кращу сторону.

Часом примарилося зрада пророкує обман, зловживання щирістю і довірою, інший раз і дії проти закону. А часом вона обіцяє кінець низки невдач.

Так, до чого сниться зрада коханої людини, дізнаємося з сонників.

Альтернативне тлумачення

Класичні твердження про те, що мрії з зрадами вказують на нещирість і користь у відносинах, на непристойні вчинки, є прівалірующімі.

Сонник Міллера

Психоаналітик віщає, що звинувачення в протизаконних діях обіцяє сновидіння, де сновидец пішов на зраду.

Якщо наснилася зрада улюбленого

Коли жінка уві сні має інтимні стосунки з другом свого чоловіка, значить наяву він до неї байдужий. Принагідно спокушання нею юнаки, реально можливий розлучення через зухвалу поведінку.

Бачити уві сні зраду з боку чоловіка, свідоцтво того, що він використовує вашу довірливість.

Інтимні стосунки з дівчиною легкої поведінки, віщає сонник, вказують на глузливе ставлення оточуючих до сновидцу.

Бачити в мріях своє каяття в невірності, свідчить про незадоволення станом справ в бізнесі. Ви шукаєте шляхи вирішення існуючих проблем.

Щастя і благополуччя сімейного життя обіцяє сон, де крок до невірності був здійснений з помсти.

Сонник Фрейда

На думку психоаналітика, це явище досить часто трапляється у снах особистостей, які реально невірні, або мріють про зраду.

Наснилася зрада благовірного, це лише віддзеркалення ваших страхів при нагоді такої можливості.

Сонник Ванги

Крах запланованого обіцяють мрії, де зрада була з вашого боку. Якщо зрадили вас, чекайте принижень.

Провидиця радить завжди працювати над своїми відносинами. Такі сни найчастіше є відображенням психологічного стану сновидіння, обтяжене справжнім існуючим невизначеним становищем в сімейних відносинах, або між партнерами.

Сонник Хассе

Скоро всі проблеми відступлять

Міс медіум вважає, що стати жертвою зради уві сні, знайти спокій і гарантію, що всім сумам прийшов кінець. Але самому піти на інтимний зв’язок на стороні, значить накликати на себе якесь лихо, в результаті чого ваші тривоги лише зростуть.

Сучасне тлумачення

Нинішні сонники до питання невірності у снах, підходять з позиції протилежності. Одним словом, якщо ви жертва зради, то вам нема про що турбуватися наяву. І навпаки, коли сновидець — ходок на ліво, то у відносинах між партнерами є натяк на подвійність і непорядність.

Сонник Цветкова

Якщо сновидцу примарилося, що він зрадив своїй половинці, це вказує на прийдешні втрати. Однак, коли уві сні примарилась невірність коханого, це навпаки свідчить про його вірності і надійності.

Тим, хто пов’язаний узами шлюбу, такий сон може пророкувати ймовірність пожежі.

Сонник Лонго

Думка білого мага говорить, що увійшовши в статеві стосунки з іншою жінкою, так само як і чоловіком уві сні, сплячий зайвий раз викритий у своїй розбещеності.

Однак, при нагоді, коли зрадили вас, ви можете сміливо відкинути всі ваші тривоги і хвилювання, тому як вони без грунтовні.

Сонник Гришиной

Трапляється сюжети сну малюють нам картини оргій, в яких ми учасники. Заміжнім і одруженим такі сни віщують скандали і чвари в сім’ї.

Якщо жінці сниться, що вона з радістю віддалася чужого чоловіка, значить в майбутньому він може її образити. Чоловікові такий сон обіцяє виконання задуманого, проте сам процес не позбавлений небезпеки.

Сюжети сновидінь

За великим рахунком, зрада — в сенсі загального поняття, уві сні трактується як конфлікт, невідповідність між бажанням і обов’язком. Але, вникнувши глибше і докладніше, з огляду на причини і емоційне забарвлення сну, можна визначити, який посил несе бачення. До чого сниться зрада коханого, розглянемо по ситуацій:

Виключно в позитивному ключі розглядається зрада через помсту за заподіяну біль. Такі мрії обіцяють налагодженню довіри і теплих відносин між подружжям. Можливо, що нові почуття спалахнуть з оновленою силою.

Якщо улюблений змінив з подругою

Наснилася зрада чоловіка з вашої близькою подругою? Це вказує на ваші складні стосунки саме з подругою, але ніяк не з чоловіком. І вся заковика в вас, тому як ви вважаєте її симпатичніше, мудрішими, успішніше. Ця ситуація є яскравим доказом вашої глибокої зацикленості на цьому питанні, якщо вже це почуття прокралося в нічні бачення. Рада тут двоякий — або вчіться кмітливості та спритності у подруги, або міняйте її.

Бачити уві сні невірність чоловіка з абсолютно сторонньою, незнайомою жінкою, сигналізує про наявність якихось неусвідомлених ознаках неминучості зради.

Психологи радять після таких нічних видінь викликати свою половинку на серйозний відверту розмову, щоб зрозуміти, в яких моментах інтимної, або побутового життя виникають претензії, і спільними зусиллями їх ліквідувати.

Для дівчини, бачити невірність коханого у снах, означає її скутість. Вона не може повністю відчувати себе розслаблено під час занять сексом, тому не отримує всіх фарб почуттів інтимних ласк. І підсвідомість, посилаючи імпульси, малює подібні сюжети снів.

Якщо невірність була обопільною — і з боку дівчини, і її коханого, це свідчить про пристрасть сновідіци до пригод і гострих відчуттів. Такі дівчата люблять екстремальні види спорту.

Для дівчини, якій довелося бачити зраду молодого чоловіка з суперницею, яку вона вважала не рівно собі, мрії волають пам’ятати про дрібниці, не приймати важливих і відповідальних рішень, особливо про заміжжя, під враженням від першого побачення.

Нічні бачення читачок

На сторінках форуму зустрічаються дуже цікаві описи сюжетів нічних мрій читачів. Серед них можна зустріти аналогічні сценарії, які могли виникнути в ваших мріях.

Зрада на трьох

На форумі онлайн сонника було розміщено лист дівчини з описом її сну. Вона писала, що примарився показ мод. Дівчина, спостерігаючи за шоу, кілька разів отримувала зауваження від молодої особи, що загороджує вид гостям. Коли та підійшла в черговий раз з метою зробити зауваження, то промовчала і поцілувала сплячу. Дівчата на стільки захопилися, що вони віддалились в окрему гримерку кімнату. Там зайнялися сексом. Домінувала в ласках спляча. Наяву сновидицей знає цю жінку і відчуває негативні почуття до неї. Тому як одного разу бачила її фліртованіе зі своїм хлопцем. Далі, в момент кульмінації, увійшов хлопець сновідіци, і ця жінка зайнялася любов’ю з ним.

Відповідь психолога

У мріях ви прагнули взяти верх над нею, керувати цією особливою, підпорядкувати собі. Ви показували і доводили самій собі, що ви можете мати владу над тією ситуацією, з якою зустрічаєтеся наяву. Ваше підсвідомість волає вас проявити цю силу, вміти тримати себе в руках, контролювати свої почуття і довіру всередині себе.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: