Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться зуби кришаться?

До чого сниться зуби кришаться?

Зміст:

Сонник зуби кришаться

Символіка зубів багатозначна. Вони асоціюються з дітонародженням, початком зачаття, потенцією, життєвими природними силами. У найдавніших міфах з іклів дракона, сіяних в землю, виростає чоловік, споряджений до битви з ворогом. Зуби наділяються здатністю відображати енергетичну атаку оточуючих, якщо вони мають на меті захоплення вашої життєвої природної енергії.

Символіка снів

Зуби, які з’явилися уві сні, асоціюються з близькими людьми, рідними. Тому сни, коли в головних ролях були вони, несуть значиму інформацію. Розшифрувати її допоможуть сонники.

Альтернативне тлумачення

Популярні сонники трактують сновидіння, де марилися проблемні зуби, як майбутнє спілкування з брехливими, небезпечними і нісенітницею особистостями, які здатні на підробку і підлість.

Сонник Міллера

Психолог вважає поганим знаком, коли уві сні снилися розкришені зуби. Чекайте безрадісних звісток з боку рідних. Сниться розкришити зуб і сочиться кров, провісник смерті когось із близьких.

Сонник Ванги

Якщо приснилося, що кришаться зуби

Крошение зубів віщує захворювання і самотність в старості. Бачити кров при цьому процесі, вказує на швидке упокоєння родича.

Сонник Фрейда

На думку психоаналітика, випадають зуби уві сні є уособленням страху сплячого перед статевими зв’язками з вельми досвідченим партнером. Якщо сняться кришаться зуби, значить сплячий має комплекси з приводу свого зовнішнього вигляду, які більш ніж надумані.

Сучасне тлумачення

Нинішні сонники зійшлися в думках, що нездорові зуби у снах вказують на захворювання, або на заздрісних і капосних людей в оточенні сновидіння.

Сонник Цветкова

Якщо в мріях розкришився зуб, це застереження. Поруч з вами люди, готові піти на будь-які заходи, найнижчі інтриги, щоб вгамувати свою заздрість до ваших успіхів.

Таке сновидіння може так само обіцяти розлуку з коханим, або сварку.

Сонник Хассе

Медіум впевнена, що такі сновидіння найчастіше сняться до тих захворювань, які приходять безсимптомно. Якщо своєчасно зробити діагностику, можна вилікуватися.

Сюжети снів

Якщо наснилися проблеми з зубами

Хворі зуби уві сні є сигналом про проблеми зі здоров’ям. Конкретніше розшифрувати посил таких снів допоможе детальна розбирання нюансів. До чого сняться проблемні зуби, якщо вони:

До чого сниться різець, який тільки тріснув. Це говорить про те, що зайва завантаженість на роботі може привести до перевтоми. Сонник радить перекласти частину обов’язків на інших співробітників. В іншому випадку, вам однозначно не вистачить і фізичних і моральних сил на виконання завдання.

Іноді зуб, який тріснув уві сні, може передвіщати раптове захворювання. Тому при найменшому нездужанні відвідайте лікаря.

До чого сниться білий, не зворушений карієсом, зуб, який почав кришитися. Це твердження, що настають незначні і тимчасові перешкоди, які неприємності на виробництві. Вони швидко вирішаться і не зажадають особливих зусиль.

Але ось до чого сниться порченний корінний, який кришиться. Це говорить про запущеної хвороби, яка може перейти в хронічне захворювання. Хоча той факт, що в сновидінні зуб не випадав, дає надію на лікування, якщо відразу звернутися в поліклініку.

Трапляється у снах зубки починають кришитися після бійки, в результаті удару. Це безпосередньо сигналізує сновидцу про те, що у нього є явні вороги, які вже задумали щось недобре проти нього. Сновидець наяву не повинен бути занадто самовпевненим. Не зайве трохи засумніватися у власних силах, адже заздрісники можуть бути дуже розважливі в своїх планах.

Про майбутній боротьбі за своє щастя і благополуччя сім’ї говорить сон, де зубки стали кришитися після того, як той, хто лежить їх почистив.

Принагідно, коли покришилася вся щелепа після відвідування стоматолога, під час косметичної процедури, знайте хтось із вашого оточення точить на вас зуби. Це можливо та особа, яку ви найменше підозрюєте, але вона може завдати шкоди бізнесу, якщо її вчасно не знайти.

Коли уві сні розкришити зуб ще й випав, то в прийдешні неприємності і труднощі будь-які зусилля марні. По можливості підстрахує себе, прорахувавши альтернативні шляхи вирішення проблем.

До чого сниться, що сплячий сам собі видалив раскрошенную пеньок. Це уособлює прийдешні неприємності, ініціатором яких може стати сам сплячий. Будьте обачні і тактовні до оточуючих.

Трапляється, вказує сонник, зуби кришаться уві сні чоловіки. Значущим буде сон тоді, якщо цей процес відбувається на верхній щелепі. Для жінок більш значима нижня щелепа. Наснилося, що псуються передні різці, значить грядуть неприємності у ближніх родичів, дітей, або батьків. Всі залишилися зуби символізують проблеми ваших друзів.

До чого сниться псуються ікла тварин. Якщо уві сні ви бачили гнилі, кришаться ікла якогось звіра, то це вказує на негативні риси характеру сплячого, які притаманні даному тварині. Сон є закликом до викорінення цих рис, тому що вони дуже заважають у вашій підприємницької діяльності при спілкуванні з людьми.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: