Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться абрикоси?

До чого сняться абрикоси?

Зміст:

Сонник абрикоси

Абрикос для країн Далекого Сходу дерево незвичайне. Ця рослина є символом жіночого начала і сексуальності. Тому як його енергетика, як провідник інь енергії, в жінці веде до пробудження чуттєвої межі натури.

Якщо в ваших сновидіннях обставини були розмиті і неясні, то сонник дає загальне тлумачення таким снам.Соковиті плоди є передвісником успішних підприємств, любовних потягів, але не завжди приносять задоволення. Чи не виключений і присмак нав’язливою печалі, причина якої в легковірності сновідящего.

Але давайте докопаємося до істини, звернувши увагу на деталі.

Абрикосові сни

Якщо приснилися абрикоси

Що нам може намалювати нашу уяву в мріях? Абрикоси можуть сниться в ситуаціях:

Точка зору Міллера

За версією Міллера збір або покупка абрикос уві сні говорить про великі перспективи, які реально є величезним шансом власнику сну для вигідного вкладення фінансів або організації прибуткового дії.

Принагідно, коли пропозиція про збір фруктів надійде від представника іншої статі, це обіцяє близькість в реальності.

Сонник Міллера розглядає випадки коли доводиться бачити уві сні куштування цього фрукта. Це сигнал про наближення не надто приємних подій. Якщо уві сні плоди їв хтось сторонній, то в реальності рада придивитися до вашого оточення. Воно не зовсім відповідає вашим переконанням і світогляду. Трапляється сниться як ви пригощаєте абрикосами друзів і спостерігаєте за процесом поїдання. Це можна розцінити як рада не витрачати час даремно на нікчемні заняття.

Якщо їли абрикосове варення

Прекрасне пророцтво уготовано сонником Міллера тим, кому в мріях пощастило є абрикосове варення. У найближчому майбутньому чекайте доленосну зустріч, яка принесе вам тільки щастя і забезпечить шикарне життя. А абрикосове бачити дерево, на якому є гілки квітучі, і гілки з маленькими зеленими плодами, обіцяє вагітність.

В сонник Міллера описується розгадка сну, в якому сновидец крав фрукти. Він вигукує, що тут потрібно застерігатися від чужої думки і впливу. Сміливо піддавати навіть дуже авторитетне для вас думка сумнівам. Краще проаналізуйте ситуацію самостійно, шукайте більше інформації по нагального питання.

Як розшифровує сон Фрейд

Сонник Фрейда стверджує, що якщо чоловікові пощастило бачити як він зривав на дереві плоди уві сні, то це віщує йому швидку зустріч з недосвідченого в сексі і наївною партнеркою, близькість з нею принесе масу позитивних і надихаючих емоцій. Жінці ж таке сновидіння обіцяє запаморочливу велелюбну інтрижку без продовження.

До чого сняться абрикоси, зібрані в відра з дерева? Це життєстверджуючий факт прекрасного фізичного і духовного здоров’я сновідящего. Але якщо фрукти збиралися з землі, то можливо, очікування марні, перспективи можуть бути тривожними.

Сонник Фрейда підкреслює, що якщо в мріях є абрикоси, то насправді це період закоханості на етапі пізнання один одного. Обидва партнери відчувають ейфорію від взаємного спілкування і майбутнє бачать в рожевих тонах. Рада — не поспішати з висновками.

Якщо сплячого довелося їсти недозрілі, або зіпсовані фрукти з відра, це заклик, що для вдалого завершення недавно започаткованого підприємства, не зайве самому простежити за просуванням справ.

Коли в мріях сплячому доводиться їсти абрикоси дички на дереві при дорозі, або ж зелені фрукти, це говорить про не повну готовність взяти на себе курирування задуманого підприємства або ж створення сім’ї.

Бачити квітуче абрикосове дерево, нагадає сновидцу про те, що він занадто захопився фантазіями, відірвавшись від реалій життя. Якщо вчасно не спуститися на землю, то потім, коли зіткнетеся з реальністю, сильно розчаруєтеся.

Вдале розвиток бізнесу обіцяє сонник тим, кому уві сні довелося продавати фрукти.

Примарилося імениннику

Якщо приснилося квітуче дерево

Велика частина сучасних сонників тлумачить мрії з абрикосами по-різному для знаків зодіаку. Що ж обіцяють ці снотолкователі?

Іменинники вересень — грудень

Квітучий сад або стиглий плід сниться до позитивних змін незабаром. Бачити як гуляєте по квітучому саду, до одужання і позбавлення від стресів. Але коли сниться зів’ялий сад, це знак швидких випробувань, пройшовши які ви розчаруєтеся в близькій людині. Зірвати зів’ялий плід до розставання. А скуштує сушений фрукт попереджає про втрату чогось дуже важливого для вас. Якщо в мріях ви тиснули сік з цих фруктів і куштували його, то це пророкує прозріння в якомусь, давно здавалося не розв’язна питанні.

Якщо сниться розломленими навпіл фрукт і в ньому кісточка, то це обіцяє великий виграш або велике грошове надходження будь-яким іншим шляхом. А в разі відсутності кісточки, до одноразової прибутку в справах. Отримає в мріях абрикоси в подарунок, до дурної витівку когось із друзів. А якщо сновидец боявся уві сні фрукти з дерев, то це заклик до відпочинку, інакше загрожує нервовими потрясіннями.

Іменинники січня — квітня, травня — серпня

Жінці, посадили в мріях на присадибній ділянці абрикосові дерева, віщує вагітність, благополучне виношування і народження дівчинки. А прівідевшіеся квітучий сад обіцяє невдале заміжжя. Куштування цього плоду, чоловікові, так само як і жінці обіцяє безглуздість занять, в порожню проведених днями.

Літнім іменинникам перезрілий плід, що падає на землю віщує зміну свого місця проживання, або ж відрядження в іншу країну, які принесуть цікаві, може навіть взаємовигідні знайомства з продовженням. І в разі укладення сімейних уз обіцяє безбідне благополучне життя. Якщо присниться зимовий абрикосовий сад, в якому ще зустрічаються плоди, пріпорошённие снігом, то вірте, всі перешкоди позаду. Залишилося зібрати вершки з результатів своєї праці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: