Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться алмази?

До чого сняться алмази?

Зміст:

Сонник алмази

Кращі друзі дівчат — це діаманти, чи не так співалося в одній відомій пісні? Щоб їх отримати, треба огранувати алмази — найтвердіші і дорогі камені на планеті.

Снотолкователі розповідають про те, що такий знак пов’язаний з великою витривалістю і терпінням сплячої людини, але на цьому тлумачення не закінчуються.

Зрозуміти, до чого сняться алмази, можна на підставі великої кількості сценарних фрагментів, які здаються незначними на перший погляд.

З чого почати?

Багато сонники розповідають про те, що діаманти відображають справжню жадібність і незламність, яка концентрується в одній людині. Складно повірити в те, що такий набір може уживатися в одній особистості, але на цьому все тільки починається.

Наснилися діаманти

Кому снився?

Велике значення для отримання точного тлумачення буде грати і те, хто зміг насолодитися коштовностями.

Прекрасна стать

Якщо молода представниця прекрасної статі побачила гарне колечко з діамантом, то, на думку Англійського сонника, її обранець є щирим і відданим людиною.

Як пише Міллера сонник, алмази підказують сплячій людині інформацію, яка стосується потягу до знайомої людини. Незважаючи на те, що його характер і зовнішні дані далекі від ідеалу, думки про нього займають весь вільний час.

Якщо ви дійсно потребуєте цю людину, то можна натякнути про це або просто зробити перший крок, що в цьому поганого?

Якщо незаміжня жінка знайшла алмаз, значить насправді її чекатиме приємний подарунок від обранця. Крім того, читач снів Катерини Великої віщує щасливий шлюб і безліч знайомств з приємними і цікавими людьми.

Сильна стать

Діаманти — особливий символ для незаможних чоловіків, який також треба правильно розтлумачити. У роботах Дмитра та Надії Зими можна прочитати, що у вашому житті з’явиться чиста і щира любов. Чим більше приснився дорогоцінний камінь, тим більшу гаму почуттів вам вдасться пережити.

Не забувайте про себе!

Як оповідає сонник, алмази можуть бути різної якості, а тому так важливо зрозуміти, чому наснилися тріснуті камені:

Дарувати уві сні коштовності

Вам може наснитися, як ви дарували алмази, і такий знак буде символізувати надмірну марнотратство, яка діє руйнівно на саму особу. Зрештою, ви загрузнете в боргах, і фінансова сторона буде постійним приводом для скандалу зі своїми близькими і рідними людьми.

Який був колір?

Діаманти можуть бути різного кольору, а тому так важливо детально проаналізувати цей аспект.

Чорний

Якщо перед вашим поглядом постав чорний дорогоцінний камінь, значить насправді вас чекає велике застілля, на якому зберуться близькі люди. Є велика ймовірність того, що вже скоро вас запросять на дуже цікаве і захоплююче захід, де ви будете в числі головних гостей.

Побачити на когось прикраса з чорними діамантами — до зради і нещирості. Біля вас постійно знаходиться впливова людина, що виявляє свою приховану ворожість.

Блакитний або рожевий

Приснився блакитний камінчик

Звернувшись до Психологічному сонником, можна зрозуміти, що такий колір передає мрійливість сплячої людини. Проблема полягає лише в тому, що сновидець не завжди тверезо оцінює всі ці події.

Багатство вже близько!

Збирати діаманти — до поліпшення матеріального становища. Якщо вам вдалося знайти жменю каменів, значить насправді ви зможете знайти багатство і загальну повагу. Головне — не зупинятися на досягнутому рівні і продовжувати вдосконалюватися.

Якщо ви проковтнули дорогоцінний камінь, то успіх буде забезпечений у всіх життєвих сферах. Подібне сновидіння для представниці прекрасної статі обіцяє вдалу зустріч з надійним і вірним чоловіком.

Бачити на собі красиве діамантове прикраса — до набуття стабільного фінансового становища, яке оберігатиме впливова персона.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: