Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться багато трун?

До чого сняться багато трун?

Зміст:

Сонник труни багато

Жодне сновидіння не спадає просто для того, щоб сильно налякати сновидіння. Кожне несе або практичний або емоційний сенс, який в будь-якому випадку допомагає нам в реальності. Якщо приснилося бачення, в якому було багато трун, не потрібно судорожно шукати сонник і сумне тлумачення. Подібне сновидіння цілком може означати позитивний хід подій в житті.

Бачити багато трун уві сні — значить поховати всі свої проблеми і недоліки характеру. В цьому випадку, варто сприймати цей ритуальний предмет, як такої, що допоможе позбутися від нагромадилося негативу.

Якщо сниться багато трун, то в першу чергу важливо звернути увагу на те, що було всередині. Також важливо згадати, чи були вони порожні чи ні, а також закриті або відкриті. Власні дії і почуття також можуть впливати на тлумачення. Ні до чого намагатися приписувати пророче значення сну — швидкої смерті, швидше за все, не буде.

Найбільш тривожне сновидіння — це багато трун з небіжчиками на кладовищі. Якщо сниться, що вони вивергаються з могил і відкриваються — ось це і є найгірше сновидіння, в яких фігурує цей ритуальний предмет. Воно означає нещастя, проблеми і хвороби в солідних масштабах. Вплинути на ситуацію ви не зможете. Важливо тільки виховувати в собі смирення і терпіння.

Що в чорному ящику

Якщо сниться багато трун

Коли сниться багато трун, не варто їх сприймати як моторошний ритуальний предмет. Вони сняться в цьому випадку, швидше як ящик, який потрібно наділити сенсом самому. Але найчастіше, цей сенс простий: туди треба покласти щось, що дуже заважає жити і турбує сновидіння.

Найкраще закляття і закопати в землю. Тому що саме земля наділена особливістю вбирати негативну енергетику, а протікаючи через коріння дерев і інших рослин, на сонячному світлі вона стає позитивною і знову повертається до людей.

А скринька просто відкривався… там порожньо

Якщо сняться труни, їх багато, але всередині у кожного порожньо, то цілком можливо, що доля прихильна до вас і подарує гарне здоров’я і довголіття. В принципі, таке бачення уві сні дає унікальну свободу, тому що саме зараз ви вирішуєте чому у вашому житті потрібно залишитися, а що поховати. Ви ж можете вибрати: негаразди, печаль, хвороби або минулі неприємні спогади.

Використано за призначенням — там небіжчики

Бачити багато трун уві сні, але вони виявилися всередині з небіжчиками — моторошне видовище, але поганого таке бачення не віщує. Одне з найбільш оптимістичних тлумачень пов’язане з водою, але подібні сни дуже рідкісні: бачити багато трун, що пливуть по воді один за одним, — до швидкого набуття солідного стану.

Випадкові предмети

Якщо всередині був мотлох

Найдивовижніші сни — це ті, в яких, в трунах можна побачити самі випадкові і безглузді предмети. Ось саме на них потрібно звернути найпильнішу увагу. Це унікальний подарунок долі, коли можна відразу ж сказати, яка саме сфера життя вимагає доопрацювання.

Різні думки і емоційне сприйняття

Дуже важко однозначно сказати, до чого сняться подібні сни. Вони частіше вимагають індивідуального тлумачення, ніж загального, тому що емоційна складова в такому сні сильніша, ніж сама символіка.

Як правило, орієнтуючись на тлумачення, що дає древній сонник, можна очікувати щастя і удачі, особливо, якщо труну впав, і кришка його накрила сама по собі. Один з найбільш популярних тлумачів — сонник Міллера — не такий оптимістичний. Американський психотерапевт був упевнений, що подібні ритуальні предмети сняться перед низкою нещасть і нещасть.

Тому, до чого б ви не прагнули в реальному житті, потрібно уважно згадати, з яким почуттям ви прокинулися. Якщо це було полегшення — всі тяготи відійдуть, і задумане здійсниться, а ось якщо сон не дає спокою і викликає навіть протягом дня посилене серцебиття — зателефонуйте близьким, їх голос допоможе зрозуміти, що все в порядку і змін не передбачається.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: