Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться банани?

До чого сняться банани?

Зміст:

Сонник банани

Бачити уві сні банани — до марної трати часу і постійної низці клопоту. Цей екзотичний фрукт, який я побачив уві сні, не обіцяє нічого хорошого. Тим більше, що архетипічні значення його для носіїв індоєвропейського егрегора абсолютно недоречне.

Банани — символ клопоту і втраченого часу, особливо для європейців. Цілком можливо, сновидіння нагородять додатковими обов’язками, які не входитимуть до його компетенції.

Загальна тлумачення сновидінь

Банани уві сні

Цей фрукт все ще вважається екзотичним. Хоча він вже давно увійшов в щоденне вживання, тому сни про нього також присутні. У пошуках тлумачення, до чого сняться банани — ми знаходимо лише поверхневий, грубий відповідь. Немов його.

Практично кожен другий сонник говорить про те, що банан сниться до нових знайомств, іншим починанням, які з боку здаються безглуздими і надзвичайно складними. Є його уві сні — означає, що сновидіння чекає низка нескінченних справ, які не принесуть ні задоволення, ні фінансової нагороди.

Поява яскравих образів уві сні, особливо плодів, які не ростуть в місці проживання сновидіння, можуть говорити про те, що йому належить щось нове, яке поки не співвідноситься з повсякденними життєвими справами. Можливо доведеться починати в своєму місті щось таке, що зробить неоднозначне враження. Не виключений варіант епатірованіе публіки.

В таких снах є аспект аналізу себе як особистості. Уміння знаходити в собі унікальність, яка йде врозріз з усталеними традиціями. Бажання протиставити себе — іншим, приймаючи себе за виключення, а не за частину з народу.

Примітно, що для жителів тих країн, в яких вони ростуть, бачити уві сні банани — сприятливий знак, символ працьовитості і достатку. Але оскільки плід чужорідний, то і сни, в яких він з’являється, несуть невластиву сновидцу енергетику.

Тлумачення фрукта — сонник Міллера

В’язка бананів — ненадійні партнери

Стриманість традицій, яких дотримується Міллер в своїх тлумаченнях, також не обіцяє яскравих моментів реальності після снів, в яких довелося його бачити. Сон означає повсякденний малопривабливий працю, який погано винагороджується.

Як тлумачить сонник Фрейд

Німецький психотерапевт, який уповноважує практично всі підсвідомі образи або еротичним, або агресивним змістом, трактує сновидіння про бананах однозначно — це фалічний символ.

Неякісний банан — до

Східний сонник

Свіжі і сушені банани в країнах, де вони ростуть — одне з живильних і доступних страв на кожному столі. Тому сонники східних і африканських країн тлумачать побачений про нього сон однозначно позитивно.

Трактування символу — новітній сонник

Щоб зрозуміти, до чого сняться банани, новітній сонник звертається до самої його структурі. Це ніжна м’якоть під щільною шкіркою. Цілком можливо, що сновидцу потрібно буде зайнятися справою, в якому він не до кінця розбирається. Або ж це зовні неприваблива угода, яка може принести прибуток.

Символіка фрукта в світових тлумаченнях

Оскільки цей фрукт став доступний на пострадянському просторі не так давно, то і сновидіння про нього з’явилися, приблизно в цей же час. Тлумачення буде різним, якщо він сниться людині, який далекий від місцевості його зростання, і сновидец живе в реаліях, де цей плід — щоденна буденність.

Західноєвропейські країни схильні говорити про символіку таких снів як про порожні бажаннях, надмірної трати часу на задоволення, які не несуть користі. Є їх в сновидінні — до появи неприємної особистості в оточенні.

Східна Європа, особливо, східні слов’яни — консервативні. Тому, коли він сниться (як, до речі, і багато інших екзотичних плоди), говорять про швидкоплинних неприємних знайомствах, які можуть погіршити репутацію сновидіння.

Мусульманські і африканські народи, особливо в областях найбільш великого зростання цих плодів, вважають добрим знаком, якщо сниться банан, це підтверджує кожен сонник, створений за їхніми традиціями. Сон обіцяє здоров’я, радість, процвітання і благополуччя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: