Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться бандити?

До чого сняться бандити?

Зміст:

Сонник бандити

До чого сняться бандити, якщо у вашому житті криміналу не може бути за визначенням? Почати слід з того, що люди, нечисті на руку, просто так не присняться. Їх образ пов’язаний з деякими труднощами, що виникають на життєвому шляху, але як їх долати? Що взагалі потрібно робити?

Якщо приснилися злочинці

Передвісники біди

Як оповідає сонник, бандити — знак вельми неоднозначний, який можна правильно розшифрувати тільки в тому випадку, якщо вдалося запам’ятати всі нюанси сновидіння.

Можливі сценарії

Для розуміння характерних рис сновидіння треба буде проаналізувати сценарій, який вам вдалося побачити.

Переслідування

Вам може наснитися, як за вами біжать злочинці, і тоді є сенс придивитися до тих людей, які оточують вас.

Напевно серед них зміг зачаїтися той, хто тільки і чекає хвилинної слабкості для здійснення підступного удару. Якщо приснилися бандити, значить в реальному житті стало занадто багато брехливих і лицемірних особистостей.

Напад

Якщо снилося, що грабіжники нападають і хочуть відібрати кровно нажиті багатства, то вас чекає знайомство з людиною, яка може не тільки зіпсувати плани, а й порушити життєву гармонію.

Сниться, що маніяк ломиться в будинок

Якщо маніяк ломиться вам в будинок, треба приготуватися до того, що у відносинах з партнером може початися серйозний розлад:

Розбирання, яка триватиме, в кінцевому рахунку призведе до розриву відносин і втрати духовної близькості. Зустрітися з бандитами в домашніх стінах — до несподіваних гостей, які принесуть море клопоту.

Бесіда

Сниться, що в двері дзвонять бандити, а потім починається мила бесіда з ними, значить ваше життя може постраждати через довірливість. Сонник не порадить поганого, а тому треба детально проаналізувати цю рису характеру і зрозуміти, в яких моментах вона дійсно шкодить.

Зіткнення

Якщо починається перестрілка з людьми, які на вас напали, — сновидец повинен поберегти власне здоров’я. Треба бути гранично акуратним, оскільки на даному етапі є велика ймовірність нещасного випадку.

Наснилася перестрілка

Пограбування

Чути, що в квартирі сусідів бандити зі зброєю? Значить у вашому житті мають відбутися кардинальні зміни. Вдалося злякати їх, і вони кинулися до машини — до великої удачі. Доля просто перевіряє вас на міцність, а тому треба бути готовим до випробувань.

Якщо у себе вдома ви застали бандита зі зброєю і почали вичитувати його за неналежну поведінку, значить вас чекає нудна робота, яка не принесе ніякого задоволення.

Який сновидец?

Якщо сновидец буде ломитися в магазин, то в його житті настане сприятливий час, що дозволяє істотно підвищити його добробут.

Стрілець

Стрілянина, яка почалася з вашої ініціативи, як правило, спрямована на ту людину, до якого вже давно випробовується образа. Кращий варіант — поговорити з людиною і вирішити всі проблеми.

Угруповання

Бути уві сні членом злочинного угруповання

Якщо ви стали членом злочинного угруповання, за якої веде полювання поліція, то в житті для вас велику роль грає думка більшості.

Сонник настійно рекомендує ретельно продумувати кожен свій крок, оскільки будь-яка помилка може призвести до втрати репутації, а це допускати ніяк не можна.

Одинак

Бачити себе на фотороботах — швидше за все вас чекатиме серйозна неприємність або скандал. Для запобігання подібної проблеми треба проявити максимум розсудливості і будь-який конфлікт намагатися нівелювати.

Інші тлумачення

Що може бути страшніше, ніж висновок у бандитів? Сниться, що ви потрапили в полон — вже скоро вам треба буде відстояти свої законні права. Принаймні, про це говорить сонник.

Якщо вам сниться, що ви спостерігаєте за тим, як поліція накриває злочинне лігво, значить вам вдасться досягти поставлених цілей без особливих зусиль. Побачити, як звільнили людину — до великої удачі і неспроможності конкурентів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: