Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться білі троянди?

До чого сняться білі троянди?

Зміст:

Сонник Білі Троянди

В цілому білий колір уві сні, це символ чистоти, невинності, високого розуму. Троянди як символ сновидіння означають радість і щастя. Якщо з’єднати ці два поняття, виходить мега позитивний сон. Але чи так це, варто розібратися.

До чого сняться білі троянди

Бачити в сновидінні чарівні білі квіти — значить, ваша реальне життя буде щасливим і вдалим. При цьому ніякі неприємності і турботи не будуть вас тероризувати. Найсприятливішим таке сновидіння вважається для одиноких людей, і означає, що зовсім скоро вони зустрінуть свою другу половину. При цьому шлюб буде вдалим.

Думки сонників з приводу білих троянд

Хоча в цілому сновидіння позитивне, все ж не зайвим буде більш точно в ньому розібратися, адже деякі моменти можуть вас засмутити. Щоб бути до всього готовими, беремо в руки сонник.

Жіночий сонник

Сонник білі троянди

Якщо заміжній жінці сниться, що вона укололася шипами троянд, то попереду її чекає зрада чоловіка.

Сниться зів’ялий букет — ви намагаєтеся здаватися сильніше, ніж є насправді, чи не підпускаєте близько людей, демонструєте зовнішню холодність.

Великий букет шикарних троянд обіцяє вам приємне проведення часу з друзями, а також вірність сердечного друга.

Сонник Міллера

Наснилися білосніжні троянди, значить, ви відкриті світу, добродушні і життєрадісні, всесвіт відповідає вам добром на добро.

Бачити бутони троянд, які так і не розпустилися — неприємності, які втім, саме вас не стосуватимуться.

Сонник Цветкова

Сонник квітів

Думки сонників з приводу червоних троянд

Червоні квіти уві сні означають швидку зустріч з цікавою людиною протилежної статі, романтичне побачення.

Якщо приснилися червоні троянди

Наснилися червоні живі троянди, ви прямо уві сні відчуваєте їх аромат — ваш партнер вірний вам на всі сто відсотків.

В цілому сновидіння про червоні троянди позитивно, єдиний відступ, якщо вони сняться важко хворій людині, то означають його швидкий відхід з цього життя.

Якщо незаміжньої дівчини довелося бачити, як вона складає букет з цих квітів — то незабаром можна отримати пропозицію руки і серця.

Різні думки на тему, до чого сняться білі троянди

Багато тлумачі вважають, що найголовніше це емоційний фон. Тобто картинки сну можуть бути страшними, але ви в цей момент налаштовані позитивно, спокійні, або навіть щасливі. Навпаки, найменш шкідливе бачення може викликати у сновидіння страх. Вважається, що наша підсвідомість під час нічного відпочинку відкрито, його не можна обдурити або заплутати.

Так що бачити уві сні букет шикарних білих троянд, який можливо вам подарували, або ви його купили, зірвали, і при цьому відчувати радість і щастя — незабаром ваше життя значно покращиться.

Якщо ж, коли подібне сниться, ви налякані, розгнівані, ображені, відчуваєте інші негативні відчуття, то придивіться в першу чергу до найближчих людей, вони не цілком чесні з вами.

Психолог Зигмунд Фрейд вважав, що бачити уві сні троянди — знак взаємин між чоловіком і жінкою. Сам бутон, це жіноче начало, а шипи — фалічний символ чоловічого я. Якщо жінці сниться, що вона укололася про шип, значить, її очікують домагання з боку сильної статі.

Інші ж сонники кажуть про те, що вколотися шипом до зради коханою людиною. Навіть якщо такого не станеться, ви все одно будете мучити його необгрунтованої ревнощами.

Якщо чоловікові сниться, що він підносить букет знайомої жінки, не виключено, що вона та єдина.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: