Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться білі туфлі?

До чого сняться білі туфлі?

Зміст:

Сонник білі туфлі

Сюжети сновидінь бувають абсолютно різні, але символ взуття, незалежно від розвитку подій уві сні, зберігає свою символіку. Щодня надягаючи черевики, сабо, босоніжки або шльопанці, мозок людини поступово починає асоціювати невід’ємну частину гардероба зі своїм життєвим шляхом, майбутнім вибором або що з’явилися. Дізнатися, на що сподіватися в майбутньому, якщо привиділися туфлі, вийде, тільки згадавши емоційний стан, деталі, персонажів і їх дії.

Як запевняє сонник, білі туфлі попереджають сновидіння про прийдешні зміни, які кардинально змінять спокійний плин життя, змусять сплячого приймати відповідальні рішення, навчать справлятися з емоціями.

Якщо наснилася біла взуття

Білий колір — це символіка духовного очищення, внутрішньої сили, творчого потенціалу. Тлумач підкаже, до чого сняться білі туфлі.

Приснилася біла взуття

Коли довелося в мріях міряти біленькі босоніжки або туфельки, які припали якраз впору, то знак натякає на повну гармонію духовного світу сновидіння, його мудрість, тверезість розуму.

Хто у що вірить

Для деяких людей образ світлої обувки у снах викликає неприховане хвилювання. Переживання після пробудження виникають через дійшла до наших днів традиції відправляти померлих в останню путь родичів в білих тапочках. Подібне трактування не настільки актуальна в сучасному суспільстві, де білий з усіма можливими відтінками віщує успіх, здоров’я.

Пора залишити минулі образи позаду, забути минулі провали як страшний сон, ризикнути і почати все з чистого аркуша, якщо у снах подарували шикарну лаковану «снігову» пару.

Чорно-білі туфельки розкажуть про майбутні проблеми, які засмутять відвідувача царства Морфея, але після переживань, хвилювань, печалі з’являться промінчики надії.

Популярні значення мрій

Приміряти вподобану взуття

Туфелька на високих підборах розповість про «вибуховий» характер, взуття на низькому ходу, навпаки, натякне на меланхоліка, спокійну людину.

Якщо привиділося намір купити обновку, то підсвідомо ви готові прийняти ті обставини, випробування, приготовлені долею.

Існує й інше тлумачення, яке свідчить, що бажання обзавестися новою парою — це страх перед відповідальністю, надія на сприятливий результат справи, готовність змінити точку зору, прийнявши сторону опонента.

Сприятливі зміни

За сонником Цвєткова блакитно-білий відтінок туфлею символізує міцну дружбу, підтримку з боку родичів, довіру до другої половинки.

Чого очікувати від снів з сріблясто-білою взуттям, підкажуть сонники відомих віщунів, відунів, психоаналітиків:

Поєднаний сонник тлумачить: після сну з парою снігового відтінку захоплюючі пригоди чекають мандрівників, зросте прибуток у підприємців, агрономів чекає урожай, а закохані проведуть незабутній час разом.

Будьте обережні

Не завжди відтінок свободи і очищення обіцяє щасливі миті, сприятливі зміни.

Розтоптана або забруднені пара уві сні говорить про зіпсованої репутації, засудження вчинків суспільством.

Що повідає сценарій снів

Все, на перший погляд, незначні елементи видінь в сумі дають більш чітку для розуміння картину снів. Згадавши, який настрій було уві сні, що робили з білосніжною взуттям, вийде зрозуміти справжні сигнали підсвідомості. До чого сняться білі туфлі?

Втратити білу пару або зняти її самостійно — почуття згасли, відносини тримаються винятково на звичці і не приносять задоволення партнерам.

Дарувати черевички одному — відчувати почуття захоплення, поваги, а купити туфельки на шпильці жінці — це приховані сексуальні бажання, жага випробувати пристрасть.

Порвана обновка у снах обіцяє скандали вдома, сварки з колегами.

Дії з взуттям

Те, як поводиться з взуттям сновидец під час нічної подорожі по таємному світу свідомості, вкаже на хвилюючі його страхи, переживання, бажання.

Зберігати улюблену взуття в коробці

Якщо туфлі виявилися малі — сновидец занадто скутий, сторониться соціуму, боїться кардинальних змін. Занадто великий черевик, навпаки, натякне на надмірне самолюбство, нарцисизм, неприйняття думки близьких.

Тлумачення для чоловіків

Для сильної половини людства сценарій видінь, де доводиться надягати білу пару, символізує майбутні подорожі, можливий переїзд.

Нові черевики говорять про новизну, як в особистому житті, так і в роботі.

Міряти в магазині класичні білі туфлі — надія, що стан справ зміниться в кращу сторону.

Згідно сонником, придбання для дами туфель на високих підборах готує сплячого до доленосної зустрічі з фатальною жінкою.

Символіка мрій для жінок

Що повідає тлумач дамам:

Приміряти уві сні взуття, але не купити

Якщо туфлі у снах вкрали, а ви залишилися в шкарпетках — немає приводу для переживань, адже всі втрати компенсують інші цікаві можливості для розвитку, які скоро дадуть про себе знати.

Якщо сновидець — сторонній спостерігач

Приснився магазин з шкіряним взуттям говорить про бажання домогтися поставлених цілей, здійснити місця дитинства. Якщо сновидец проходить повз поличок з білими парами, то наяву людина боїться зважитися на будь-яку дію.

До чого сниться, що в сніжно-білих туфлях проходить повз незнайомець — з’явиться наставник.

Подарована вами текстильне взуття зі стразами, білими мереживами, іншими яскравими аксесуарами готує сплячого до веселих безтурботним дням, цікавим подіям, які залишать теплі спогади.

Несподівані тлумачення

Іноді тлумач надає досить дивні тлумачення, які, з огляду на, що кожне свідомість унікально, можуть виявитися придатними для конкретних бачень.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: