Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться білі зуби?

До чого сняться білі зуби?

Зміст:

Сонник білі зуби

Одні люди вірять у сни, інші ні. Але часом навіть найзапекліші скептики цікавляться явившимися вночі баченнями. Для таких моментів, коли терміново необхідно переглянути тлумачення сну, людство придумало сонник.

До чого сняться білі зуби

Важко знайти людину, яка б не мріяв блиснути білосніжною посмішкою, як у голлівудських зірок. Навіть якщо подібне вам тільки сниться, здорові і красиві зуби вселяють надію на кращі зміни в житті.

Думки сонників з приводу білих зубів уві сні

Хоча ми можемо бачити уві сні не свої зуби, а, наприклад, тварини, іншу людину, фантастичної істоти. Не будемо даремно гадати, дивимося сонник.

Сонник Меридіана

Велесов сонник

Жіночий сонник

Сонник 21 століття

Сонник мандрівника

В цілому зуби — показник життєвої енергії, стану здоров’я, наявності талантів. Наснилися білі, рівні, здорові, значить, ви можете похвалитися своїм самопочуттям, удачливістю у всьому, щастям.

Зростання іклів, говорить про те, що ви придбаєте магічні знання, при цьому магія буде темна.

Штучні — фальшиві взаємини, можливо з коханою людиною, але не виключено, що з колегами по роботі, друзями. Покладіться на свою інтуїцію, вона підкаже, де у вас проблемне місце.

Вставляти порцелянові зубки — до фінансового прибутку.

Сонник Міллера

Якщо чистили зуби

Застосовувати зубну пасту для чищення, або просто полоскати рот — доведеться гарненько попрацювати, щоб ваше матеріальний добробут і затишок в домі залишилися на тому ж рівні

Що кажуть інші тлумачі снів

Осінній тлумач снів, вважає, що білосніжна посмішка сниться до обману. Літній ж, в свою чергу, говорить, що до хвороби.

Російський народний сонник, говорить, що ріст зубів, обіцяє вам емоційну стійкість до різних стресів. Згодом ви навчитеся оперативно вирішувати всі неприємності і долати перешкоди.

Медіум Хассе, вважав, що вставляти штучні зуби — до обману в любовній сфері. Сниться, що ви їх чистите — працюєте на благо інших, при цьому часто забуваєте про себе.

Якщо уві сні поступово випадають одні зуби, а на їх місці відразу ж ростуть нові, красиві — щастя забезпечено вашій родині на багато поколінь.

Пломбувати їх уві сні, і взагалі приводити в порядок — наяву ви намагаєтеся впорядкувати свої справи, і своє життя. В результаті вам це вдасться.

Сниться ріст зубів, що це може означати

Чиї були зуби

Бачити білосніжний оскал у тварини — підготуйтеся до нападу сильного ворога.

Якщо в сновидінні ви бачите тільки зуби, і навіть не знаєте, кому вони належать — серйозне горе, аж до смерті рідну людину.

Сниться незнайомець з білосніжною посмішкою — уважніше придивіться до нього, не виключено, що це ваш суджений.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: