Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться блакитні очі?

До чого сняться блакитні очі?

Зміст:

Сонник блакитні очі

Очі — дзеркало душі, чи не так? Цей вислів користується великою популярністю, але не кожному вдається зрозуміти його сенс. Зрозуміти, до чого сняться блакитні очі, можна на підставі великої кількості факторів, і кожен з них заслуговує на окрему увагу.

Що кажуть сонники?

Сни, в яких вдається бачити вищеописані образи, зустрічаються досить часто, але тільки не завжди зрозумілий їх зміст. Багато снотолкователі настійно рекомендують звернути увагу на незначні деталі, які могли вислизнути від сплячого після пробудження. Як не дивно, але колір побачених очей відіграє велику роль.

Як оповідає сонник, блакитні очі — знак не такий простий, як це може здатися на перший погляд. За версією популярного сонника, побачений образ віщує недалекоглядні задуми людей, які почали стеження за кожним вашим кроком.

Ви можете не помічати це довгий час, але рано чи пізно це проявиться, а тому краще готуватися заздалегідь. Вам доведеться проаналізувати своє найближче оточення і спробувати вгадати який готується підступ, хоч і зробити це буде непросто.

Відчувати уві сні світлий погляд

Якщо на сновидіння дивляться блакитними очима, значить насправді його чекає невдача, до якої призведе невпевненість у власних силах. З цим не можна миритися, потрібно починати роботу, нехай вона і здасться складною на перших порах. Бачити очні хвороби — до тривожних подій, які можуть проявитися в реальному житті.

Сонник 21 століття

Вам можуть наснитися блакитні очі, але їх стан або подальші дії сплячого передбачити досить складно, тому і треба звернутися за допомогою до спеціальних джерел.

Ви подивилися в дзеркало, але що ви побачили? Є кілька варіантів:

Можливі проблеми

Відчувати уві сні поганий зір

Якщо сновидец погано бачить очима, значить насправді його чекає грошовий збиток, який можна запобігти: досить відмовитися від непотрібних придбань і планувати свій місячний бюджет.

Синій око почало витікати, і настає сліпота — до муках совісті, зумовленими недалекоглядними вчинками. Перш ніж приймати якесь рішення, спляча людина повинен зважити всі «за» і «проти», а тільки потім приймати рішення. Сновидець не повинен зазіхати на чужі інтереси, в надії задовольнити тільки свої.

Агресія

Чому сновидец намагається виколоти кому-то блакитні очі? Чим обумовлений його вибір? Деякі тлумачі сновидінь розповідають про те, що спляча людина несвідомо налаштовує оточуючих проти себе, а робити це не варто.

Відчувати уві сні шпигунський погляд

Якщо представниця прекрасної статі потрапила в полон, і викрадачі почали виколювати їй очі, значить насправді треба стати уважною, оскільки вас оточують проблеми та біди.

Весняний тлумач

Бачити блакитні очі, які шпигують за вами — символ, що відображає провини перед законом. Швидше за все, сновидец припустився великої помилки.

Згідно з іншим тлумаченням, побачений блакитний очей — до отримання безоплатної допомоги. У житті сновидіння з’явиться мудра людина, яка готова поділитися своїми знаннями і досвідом для вирішення проблеми.

Приснився очей може постати в незвичайному ракурсі:

Що розповідає Міллер?

Дивитися на світ очима дитини складно, але іноді це допомагає справлятися з виникаючими труднощами.

Погляд

Якщо ви побачили очей, значить насправді ваші недруги почали полювати за вами, і тепер стежать за кожним вашим кроком. Не варто сприймати це тлумачення буквально, оскільки на кону можуть стояти ваші ідеї і умовиводи.

Люблячий погляд блакитних очей віщує невдачу, до якої призведе невпевненість.

Втрата

Втратити очей через хворобу — до отримання тривожних новин в реальному житті. Якщо перед вами з’явиться одноокий чоловік, то, швидше за все, у вашому житті почнеться темна смуга, що приносить багато бід.

Про що не можна забувати?

Якщо ви бачите, як дитина намагається вирвати свій блакитний очей, значить насправді вас чекає отримання невеликого грошової винагороди.

Якщо людині приснився поганий сон напередодні подорожі, йому краще відмовитися від цієї затії, оскільки вона не принесе нічого хорошого. Зважитися на довгий шлях — приректи себе на великі проблеми, з яких можна просто не вибратися.

У нічний мрію може прийти ще один блакитний очей, і в такому випадку сновидцу необхідно посилити охорону свого майна. Натирати очей до сліз — до набуття сенсу життя, який звеличить сплячого в очах оточуючих.

Діти часто бачать незвичайні сни, і їх розшифровка буде набагато простіше, оскільки побачені образи відображають їх багата уява, а не серйозні ознаки.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: