Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться блохи?

До чого сняться блохи?

Зміст:

Сонник блохи

На питання, до чого сняться блохи, не можна відповісти однозначно. Різні сонники і провісники трактують це не найприємніше сновидіння на свій лад. Блохи, традиційно будучи ознакою антисанітарії і захворювань, залишають не найприємніший відтінок емоцій. Але не варто засмучуватися, приснилися комахи можуть бути передвісником радісних подій і незліченної багатства. Щоб з’ясувати, до чого все-таки наснилися блохи, звернемося до великим прогнозам Міллера і Ванги, а також до сучасних сонникам.

Блохи на собаці

Блохи на собаці

Якщо Вам пощастило бачити уві сні бліх, що повзають по чотириногого друга людини, можна зрадіти, адже такі сни в основному тлумачаться позитивно. Для прояснення загальної картини слід звернути увагу на забарвлення, породу і розмір собаки. Отже, якщо сниться:

Наснилося маленька собачка каже про твердість в характері і внутрішньому стержні. А ось тварина великих розмірів призведе до духовного зростання, змін в кращу сторону, які в свою чергу будуть гідно оцінені коханою людиною.

Не варто випускати з уваги забарвлення приснилося собаки. Так, кровопивці на білому звірі закликають до обережності по відношенню до людей, попереджаючи їх можливий корисливий інтерес. Душевні вечора з друзями після важкого робочого тижня обіцяють сновидіння про чорну собаці. Веселощі віщує і коричневе тварина, а ось різнокольоровий звірок сниться до підвищення посади.

Блохи на кішці

Блохи на кішках

Переймаючись питанням, до чого сняться блохи на кішках, звернемося до сучасних сонникам. Згадайте, який був окрас у приснився пухнастого створення:

Біла кішка. Якщо до цього часу були проблеми з фінансовим становищем, то незабаром вони вирішаться. При стабільній ситуації матеріальні блага лише збільшаться.

Сіра кішка. Даний сон лише підтверджує ваш шарм і чарівність.

Тлумачення снів говорить, що чорна кішка наблизить Вас до своєї мрії.

Руда кішка. Сонник тлумачить, що тварина з рудим забарвленням зазвичай сниться перед переїздом в кращі умови життя.

І нарешті, різнокольоровий звірок таїть в собі задоволення тією діяльністю, якою займаєтеся.

Хоч сни про паразитів можна назвати приємними, не варто засмучуватися. Приснилися кровопивці зазвичай символізують кар’єрний ріст і багатства, а також успіхи в любовних справах.

Що кажуть передбачення Ванги і Міллера?

Ванга

Ванга розглядає сновидіння про бліх щодо матеріального становища. Якщо уві сні Ви змушені вбивати неприємних комах, це говорить про майбутні борги, які виникнуть в результаті допомоги друзям, що потрапили в скрутне становище. Велика сума грошей чекає тих, хто спостерігав вві сні я багато кровопивців, а ось укуси комах застерігають від марнотратства.

Найавторитетнішим вважається сонник Міллера, який характеризує дане сновидіння з негативного боку. Блохи асоціюються з брудом і дискомфортом, тому в разі бачення паразитів на своєму обранцеві варто задуматися про його чесності, відкритості і вірності. Якщо жінці довелося бачити уві сні комах, то варто убезпечити себе від можливої наклепу і пліток. В цілому, передбачення Міллера говорять про те, що блохи — вірна ознака недобрих намірів друзів, сумних подій і загальної смутку.

Інше тлумачення снів

Український сонник говорить, що якщо людині сниться багато бліх, значить, незабаром його очікують фінансові надходження. У разі лову комах — неприємності, а при укусі кровопивців — біди.

Трактування сну з блохами

Сонник Езопа. Якщо комаха сниться на собаці, то це вірний знак невгамовним заздрості по відношенню до інших людей. Блохи на голові є ознакою незадоволеності в житті і невпевненості в своїх силах.

Зрозуміти, до чого сняться блохи, допоможе жіночий сонник. Паразити в волоссі застерігають про можливість зради з боку коханого чоловіка. Якщо жінці доводилося вбивати уві сні бліх, значить, в майбутньому очікуються недомовки і сварки з коханою.

Варто звернути увагу на тлумачення даного сну Цвєтковим. Максимум обережності слід проявити в разі настирливих укусів бліх, особливо на голові, так як це може призвести до тяжких наслідків в майбутньому. Якщо Ви починаєте вбивати комах уві сні, то незабаром очікується поліпшення справ.

З точки зору науки, підсвідомість намагається дати нам сигнал про відпочинок та набуття душевного спокою, посилаючи неприємні і похмурі сновидіння. Довіртеся жеребом долі і не сприймайте тлумачення сну близько до серця.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: