Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться бородавки?

До чого сняться бородавки?

Зміст:

Сонник бородавки

Часом нас можуть відвідувати не дуже приємні сни, в яких ми бачимо різні каліцтва на тілі. Звичайно ж, людина насамперед йде за роз’ясненнями до тлумача снів. До чого сняться бородавки, наприклад? Навряд чи такий сон здасться вам приємним.

Що може обіцяти такий сон

Не варто переживати з приводу того, що бачення обіцяє вам шкірні висипання. Даний сон варто розглядати глибше.

Сонники вважають даний символ різнобічним і неоднозначним. Ви можете знайти прогноз того, що будете жити в матеріальному достатку або отримаєте приємну звістку. Періодично зустрічається і попередження про те, що вороги діють приховано, маскуючись під друзів.

Звернемося до сонникам

Бачити уві сні новоутворення на тілі

Мало у кого є реальна можливість звернутися до астрологів і провісників. Як правило, всі питання стосовно сновидінь розглядаються за допомогою тлумачів снів. Благо, на даний момент їх існує безліч. Ви можете вибрати той, який вселяє найбільшу довіру.

Езотеричний сонник

Як вважає даний сонник, бородавки на тілі віщують приємні знахідки, отримання подарунків.

Сниться людина, покритий бородавками — зустрінете особу, яка допоможе знайти матеріальне благополуччя, удачу.

Сонник Хассе

Даний джерело більш негативно розглядає те, до чого може приснитися людина, покритий наростами. Значить, у сплячої людини є вороги, і досить небезпечні.

Нарости у вас на тілі — знайдете багатство.

Сонник Міллера

До чого сниться бородавка, яка приносить незручності, змушує мучитися? Хтось зазіхне на ваше добре ім’я, а ви не зможете повною мірою відобразити його нападки.

Спостерігати за тим, як бородавки на руках зникають без ваших зусиль — досягнете успіху, подолаєте всі перешкоди.

Виводити некрасиві нарости уві сні

Нарости на іншу людину — у вашому оточенні є люди, які бажають вам зла.

Займатися виведенням бородавок — ви будете стійко відбивати нападки недругів.

Великий сонник

Бородавка означає неприємні новини, які отримає сновидец. Далі сонник розділяє тлумачення в залежності від того, де ви їх бачили:

Сонник 21 століття

Коли ви просто бачите їх — чекає боротьба за свою честь, вийдете переможцем. Багато бородавок на своєму тілі — хтось намагається розголосити таємницю, яку ви хотіли б приховувати навіть від найближчих.

Якщо в реальному житті ви не страждаєте цим шкірним захворюванням, то наявність бородавок уві сні може обіцяти вам багатство.

У процесі сну нарости самі собою зникають — незабаром ситуація увійде в норму, все встане на свої місця, не мучити себе даремно.

Думка психологів

На думку Зигмунда Фрейда, який наснився наріст символізує статевий акт. Такий сон буде по-різному сприйматися для чоловіків і для жінок:

Відірвати уві сні бридкий наріст

До чого сниться відірвати бородавку, спеціально виводити їх? Ви пригнічуєте свої сексуальні бажання, вважаєте їх ганебними і негідними.

Ще психологи вважають, що подібний символ може снитися в тому випадку, якщо людину примудрився потрапити в любовний трикутник.

В якому місці ви бачили бородавку

Якщо з тим, до чого в цілому сняться такі неприємності зі шкірою, більш-менш зрозуміло, то варто розібратися, до чого вам приснилася певна частина тіла, і ви акцентували на цьому увагу:

Іноді сонники розтлумачують новоутворення біля носа як зраду коханого. Вважається, що ви не бачите очевидного, в той час як всі навколишні вже знають про це.

Інші тлумачення

Намагатися вивести у себе бородавки, відрізати їх і викидати — зумієте взяти ситуацію під свій контроль і захистити себе і своїх рідних від негативного впливу ззовні.

Коли уві сні ви відчуваєте сильний дискомфорт, шкіра свербить, болить — вам варто навчитися стійко витримувати неприємності. Пам’ятайте про те, що після труднощів завжди настає світла смуга. Необхідно кинути переживати через дрібниці і зосередитися на найголовнішому.

Як вважає сонник, бородавки на обличчі говорять про те, що вирішення проблеми лежить у вас під носом. Постарайтеся стримуватися, і все вийде.

Жоден тлумач не дасть вам докладної інструкції, як варто вчинити в тій чи іншій ситуації, залишається покладатися тільки на свою інтуїцію.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: