Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться босоніжки?

До чого сняться босоніжки?

Зміст:

Сонник босоніжки

Якщо сняться нові туфлі чи босоніжки, то пояснити його дуже просто. Такі сни приходять напередодні значних змін в житті. А до них, як правило, призводять або нові люди, або зміна місця проживання.

Взуття уві сні може символізувати або далеку дорогу, або нові відносини. Якщо приснилися босоніжки жінці, то незабаром у неї з’явиться новий шанувальник. А чоловікам такий сон обіцяє захоплюючу подорож.

Бачити нові босоніжки уві сні для жінки — можливість познайомиться з представником протилежної статі, який виявиться дуже симпатичним і ввічливим.

Нова і стара взуття уві сні

Якщо жінка бачить себе в старій стоптаний взуття — значить, її теперішні відносини залишають бажати кращого. При цьому почувати себе в ній дуже комфортно — це сон-застереження. Вона занадто легковажна і може піддатися солодким словами, втративши надійного і вірного супутника життя.

Стара і незручна — говорить про те, що відносини вже давно зжили себе. Вони приносять тільки душевний біль і щоденні незручності. Позбудеться від неї — розірвати зв’язок.

Нові або старі босоніжки

Купувати нові босоніжки — до знайомства. Якщо вони на підборах — значить, жінка успішна і відчуває себе дуже впевнено. Відчувати деяку хиткість від тонкої шпильки — замішання, можливо, що при знайомстві з новим молодим чоловіком про себе дадуть знати старі комплекси.

Бачити дуже зручну нове взуття — цілком можливо, що ви виберете собі пару на дуже довгий час, а то й на все життя. Відчувати себе при цьому, як в тапочках — ви побудуєте з обраним молодою людиною гідну і приємну життя. Перебувати весь час поруч буде легко і в задоволення.

До чого сняться босоніжки: тлумачення за кольором взуття

Щоб отримати більш детальне тлумачення, до чого сняться нові босоніжки, важливо запам’ятати колір взуття. Дуже просто зрозуміти до чого сняться теплі відтінки. Вони говорять про бурхливому початку знайомства, яке дуже скоро переросте в приголомшливий роман.

Холодні — кажуть про стриманий початку відносин, можливо відразу після знайомства зав’яжеться дружба, і лише потім, з часом, половинки зможуть розгледіти один одного.

Червоні гарячі відтінки — символізують пристрасть

До нового роману

Купувати червоні босоніжки — дуже скоро заведете нове знайомство, яке майже відразу переросте в бурхливий роман. Ці відносини обростуть плітками і пересудами, але вони дуже швидко всім набриднуть, тому що ви не будете звертати уваги на злі язики.

Довго вибирати, приміряти, не шукати своїх розмірів, сумніватися у виборі, і все-таки вибрати червоні — у вас значні переваги перед конкурентами. Ваші амбіції і бажання досягти бажаного вигідно виділяють вас з них. Можете бути впевненими, що перевагу віддадуть саме вам.

Приміряти дитячі червоні босоніжки, і розуміти, що вони абсолютно малі — в деяких ситуаціях ви ведете себе як дитина, і ніхто не може переконати вас поглянути на ситуацію з іншого боку.

Білі босоніжки — рутинні справи

Купувати білі босоніжки — потрапити в низку щоденних клопотів. Милуватися красивою білою взуттям — клопоти виявляться приємними. Можливо, вас запросять на весілля або ви почуєте про що відбулася заручини.

Застібати високі білі босоніжки навколо щиколотки — пропозиція заміжжя. Якщо взуття зручна і комфортна, пропозиція варто прийняти. До чого призведе шлюб, якщо уві сні придбати незручне взуття — ніхто не ризикне припустити. Але в більшості випадків, подібні союзи розпадаються.

Інші кольори взуття

До покупок

Оскільки літнє взуття дуже відкрита, і судити про її зношеності і незручність вкрай складно, то сни про босоніжках розгадують в більшості своїй виходячи з їх кольору.

Практично кожен популярний сонник босоніжки, які приміряє інша жінка, тлумачить як зраду або жорстку суперницю.

А покупку дитячої пари взуття для себе — як таємне бажання залишатися вічною дівчинкою.

Яким би не було тлумачення подібних сновидінь, вони корисні для жіночої психіки. Тому що саме подібні образи з часом, відшліфувати, проходять рівень підсвідомого сприйняття. І через деякий час підвищують упевненість в собі і стають поштовхом до творчого розвитку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: