Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться брудні ноги?

До чого сняться брудні ноги?

Зміст:

Сонник брудні ноги

Тлумачі вважають: якщо вам наснилися брудні ноги, то це досить несприятливий знак. Значить, на шляху сновидіння будуть виникати перешкоди, труднощі, інші неприємності.

Якщо вас зацікавило, до чого бачиться даний сюжет, то варто не відкладати вивчення сну.

Якщо ноги забруднилися уві сні

Дізнатися, що означає подібне бачення, можна в тому випадку, якщо ви зумієте пригадати всі супутні символи. Чим більшою кількістю інформації ви будете володіти, тим точніше буде прогноз.

Тлумачення Густава Міллера

Сниться миття стоп

Якщо уві сні ви намагалися відмити бруд зі ступень, то вам доведеться зіткнутися з людською підлістю. Міллер радив не дивуватися такому розвитку подій, все можна буде залагодити, великої шкоди витівки знайомих вам не принесуть.

Пророцтва інших тлумачів

Хоча в Тлумачі снів існує безліч пророкувань, які пов’язані зі снами про ногах, але про забруднення сказано досить мало. Щоб знайти потрібну інформацію, доведеться неабияк потрудитися.

Великий тлумач

Як вважає даний сонник, брудні ноги в нічному баченні описують сплячої людини як особистість ненаситну у всіх галузях. Сновидець несамовитий в любові, повністю віддається улюбленій справі. В цілому, спляча людина — пристрасна і авантюрна натура.

Босі ноги, якими ви ступаєте по землі, обіцяють вам нове захоплення, любовний роман.

Магічний тлумач

Наснилися забруднені ступні

Коли ви бачите свої оголені ступні, то у ваше життя безцеремонно втрутяться недоброзичливці.

Відмивати ноги від бруду — будете зайняті з’ясуванням несуттєвих питань.

Старовинний тлумач

Наснилося, що у вас забруднені ступні, — до неприємностей. Варто постаратися згадати, що ви робили в нічному баченні:

Сонник Зигмунда Фрейда

Наснилися власні брудні п’яти? Значить, доля буде прихильною до сплячого людині. У найближчому майбутньому він буде отримувати один подарунок за іншим.

Чиї ноги вам снилися

Бачити уві сні ступні чужу людину в грязі

У нічному баченні ви могли бачити власні нижні кінцівки в грязі, а могли спостерігати за сторонньою людиною. Ця деталь матиме важливе значення при складанні прогнозу.

Забруднити свої ніжки

Тлумачі вважають, що бачити власні ніжки в грязі сниться до змін на особистому фронті. Можливо, ви зустрінете свою справжню любов, або просто вплутається в любовну інтрижку. У будь-якому випадку відбудеться ситуація, що змусить серце сновидіння битися частіше.

При цьому сонники кажуть про те, що дані почуття будуть нетривалими, і ви розлучитеся з цією людиною при несприятливих обставинах. У підсумку в вашій душі утворюється порожнеча, і ви деякий час будете страждати.

Коли брудними були тільки п’яти, тоді вам варто змінити те, що ви запланували на найближче майбутнє. Ваша задумка все одно не здійсниться.

Якщо бруд була в основному на пальцях, то вас важко назвати щасливою людиною. Все, що ви маєте на життя, діставалося важкою працею. Сновидець ніколи не був улюбленцем долі.

Наснилася прогулянка босоніж по бруду

Сниться, що ви босоніж ходите по бруду, — чекайте сварок з рідними людьми, що виникнуть в основному з вашої вини. Після сну варто тримати себе в руках і не вступати ні в які суперечки з родичами.

Бруд на чужих ногах

Саме основне пророкування, яке дають тлумачі снів подібним баченням, це те, що про сплячої людини будуть ходити не найприємніші чутки. Найчастіше вони будуть неправдивими, але добряче попсують репутацію людини.

Найсумніше в даному прогнозі те, що плести інтриги стане людина, наближена до сновидцу. Після подібного сну вам варто критично переглянути своє коло спілкування.

Коли жінка бачить уві сні брудні ступні свого чоловіка, такий сон означає, що в реальності вона обділена чоловічою увагою. Може бути, останнім часом жінка задумалася про те, що чоловік зраджує їй.

Тлумачі вважають, що жінці варто не відкладати розмову з чоловіком. Якщо ви поговорите начистоту, то все ще може налагодитися.

Забруднені дитячі ступні

Забруднені ніжки дитини — неприємне спілкування з власним сином. Часто подібне бачення відвідує тих батьків, які виявляють надмірну опіку, ніж віддаляють свою дитину від себе.

Всі неприємності, які буде доставляти вам чадо, надумані вами самими. Тлумач радить згадати свою молодість і дати юному поколінню більше свободи.

Небіжчик з брудними ногами — двоякий символ:

Інші тлумачення сну

Сняться брудні ноги, які ви облизуєте — ви занадто високої думки про власну персону і переоцінюєте свої можливості. Сновидець ризикує взяти на себе безліч зобов’язань і потім просто з ними не впоратися. Нічого страшного не станеться, але вам доведеться тримати відповідь перед людьми, яких ви підведете, і довго вибачатися.

Ретельно змивати бруд — прислухайтеся до своєї інтуїції, вона підкаже вам, як діяти далі. Зараз не варто питати поради у інших людей, слухайте тільки своє серце.

Якщо ніжки уві сні не тільки брудні, але і поранені, то сплячої людини очікує приниження. Можуть виникнути значні матеріальні розтрати, — саме так розглядає даний сон тлумач.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: