Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться черевики?

До чого сняться черевики?

Зміст:

Сонник Черевики

Як вважає сонник, черевики, які наснилися уві сні, в цілому є позитивним символом. Якщо приснилися черевики, то тлумачі обіцяють нові подорожі та знайомства з цікавими людьми. Але, якщо копнути глибше, то можна вичитати і попередження про те, що вам варто серйозніше ставитися до життєвих поворотів.

Бачити уві сні черевики

Взуття сниться людям досить часто. Тому даному баченню приділяється досить багато уваги як серед онлайн сонників, так і серед старих паперових видань.

Розшифровка сну про черевики, згідно сонником

Сонники — джерела інформації, де зібрані найбільш зустрічаються уві сні символи і дані загальні припущення, до чого цей символ сниться.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися черевики

Бачити вашу взуття на ногах у іншої людини — стережіться зради другої половинки. Вас захочуть витіснити з серця і думок вашого улюбленого, улюбленої.

Одягати нові — успіх в початій справі. А для чоловіків, подібне сниться до підвищення рівня зарплати.

До чого сняться черевики ношені, старі? На шляху до успіху вам доведеться подолати безліч перешкод.

Сонник Тафлісі

Перси вважали, що побачений уві сні черевик, це жіночий символ. Тому, виходячи з кольору взуття, можна було дізнатися, яка дружина буде у сновидіння.

Купувати нові черевики — одруження трапитися в самому найближчому майбутньому.

Як каже даний сонник, черевики, які ви перевзуватися, обіцяють одруження на вдові.

Шкіряне взуття — обраниця буде із забезпеченої і шанованою сім’ї.

Коли взуття тисне — дружина буде вести неправедний спосіб життя.

Сонник Хассе

Сонник для всієї родини

Бачити нові черевики на своїх ногах — ваше матеріальне благополуччя буде рости з кожним днем.

Сниться, що бачите нові черевики в магазині — отримаєте можливість поліпшити своє фінансове становище, але пропустіть її.

Купувати дитячі черевички дитині — приємні новини.

Сниться міряти черевики, а вони тиснуть на ногах — ви перебуваєте в оточенні людей, з якими вам важко знайти спільну мову. Через це досить часті конфлікти, що можуть перерости в грандіозну сварку.

Колір взуття, яку побачив уві сні

Які черевички вам сняться? Чорні, білі, червоні, сині, жовті? Колір взуття істотно змінює тлумачення.

Чорні черевики сигнал про нещирість другої половинки. Якщо уві сні довелося бачити чорні черевики, то постарайтеся охолонути і подивитися на свого обранця іншими очима. Можливо, ви не помітили, що це жадібний, зарозумілий, зла людина у якого брудні помисли?

Білі — до зустрічі з красивою людиною. Але, як правило, білі черевики уособлюють прекрасну жінку, і таке сновидіння найчастіше дає тлумачення чоловікові, а не жінці.

Червоні черевички сняться до швидкого романтичного побачення.

Сині, позначають духовну сферу. Значить, ви виростете в духовному плані, збагатитеся на моральному рівні.

Які були черевики

Дії, вироблені з взуттям

Уві сні ви, по-перше, можете втратити черевики, або ж у вас їх просто вкрадуть. Або ж ви можете приводити взуття в порядок, мити, чистити. Також їх можна купувати або продавати, отримувати в подарунок або дарувати самому.

Крадіжка, втрата

Купувати — продавати

Купувати черевики — вибирати собі пару, супутника життя. Купувати світлі тони — зустріти світлого, життєрадісного, симпатичного людини. Купити темні — зустрінете злого, брехливого коханого або кохану.

Продавати черевики — зустрінете корисного людини. Він відкриє для вас духовний світ, або просто допоможе влаштуватися на більш оплачувану і перспективну посаду.

Займатися лагодженням черевик, чистити, або мити їх

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: