Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться червоні троянди?

До чого сняться червоні троянди?

Зміст:

Сонник Червоні троянди

Квіти — мало не найпрекрасніше явище природи, яким нам дано милуватися і дарувати їх красу улюбленим людям. Для кожної рослини характерний свій характер: троянди славляться своєю примхливістю і чуттєвістю, конвалії нагадують про невинності, а нарциси викликають асоціації з егоїстичними особистостями.

До чого сняться червоні троянди? Колір пристрасті і вогню, переплетений з привабливою красою витонченого рослини не може бути дріб’язковим знаком. Провідні психологи і провидці підкажуть, до чого бачити такий подарунок у себе уві сні.

Пол сновидіння

Починаючи аналізувати, до чого сниться букет червоних троянд, доцільно врахувати і стать, вік сновидіння. Подібний нюанс допоможе прояснити деякі моменти.

Жінка

Якщо сняться червоні троянди

Для жінки настільки прекрасні квіти і навіть окремі червоні пелюстки є неоднозначним ознакою. Необхідно врахувати, що ж саме чекало уві сні. Так, якщо дівчині наснилися троянди, які вона зрізає або зриває руками, то це дуже важливий знак. У Вашому оточенні є людина, яка налаштована по відношенню до Вас дуже серйозно. Цілком можливо, що в найближчому майбутньому Ви почуєте від нього пропозицію руки і серця. Лише Вам вирішувати, яке прийняти рішення, однак сонник стверджує, що шлюбний союз буде надзвичайно міцним і повним любові.

В цілому рослина червоного кольору означає швидке виконання найзаповітніших бажань, до яких Ви так вперто йшли весь цей час. Особливо це характерно для тих випадків, коли Ви отримали такий подарунок. Ну а якщо воно зав’яло, зіпсувалося, то це означає, що Ви відчайдушно шукаєте другу половинку, але в даний момент пошуки марні. Відчуття самотності, душевна порожнеча з’їдають Вас зсередини і все більше занурюють в похмурі думки. Чи не турбуйтеся і пам’ятайте, що кохана людина обов’язково коли-небудь знайдеться.

Чоловік

Настільки прекрасні образи наснилися чоловікові? Сприятливий знак, що передвіщає швидку радість, торжество і веселощі. Сонник зазначає, що Ви розділите приємні моменти з найближчими людьми.

Довелось дарувати великий і шикарний букет дівчині? Найімовірніше, саме з цієї супутницею у Вас вийдуть щирі, сповнені ніжності і теплоти відносини. Не варто виключати і того факту, що вона може стати Вашою майбутньою дружиною. Також це показник того, що дана особа гідна Вашої любові і прихильності.

Привидівся не поодинокий квітка, а цілий кущ? Сміливо розраховуйте на поповнення в сімейному колі. Воно принесе Вам довгострокове, непідробне щастя, збагативши Ваше життя ще більшим змістом.

Вплітати у волосся настільки прекрасна рослина — до обману і брехні найближчих людей. Слід бути обережними і разом з тим мудрість.

Спостереження або взаємодія?

Уві сні нам уготована певна роль, якої ми не маємо права противитися. Довелось лише бачити прекрасні пелюстки або ж довелося садити цілий кущ? Кінцеве тлумачення залежить від цих маленьких, але при цьому важливих факторів.

Бути очевидцем

Якщо троянди були на довгих стеблах

Отже, Вам пощастило бачити квіти, які наповнили своєю красою атмосферу уві сні. Сонник підкаже, до чого вони наснилися.

Брати участь уві сні

Часом нам уготована роль не тільки безмовного спостерігача, а й активного діяча. Що ж довелося здійснювати в обіймах Морфея?

Червоні і великі бутони є провісниками гучного застілля, а ось дрібні пелюстки обіцяють палку і швидкоплинну любовну інтригу.

Інші тлумачення

Для того, щоб тлумачення було максимально вірним, необхідно звернутися до інших джерел. Провидці і психологи витратили чимало років своєї праці, щоб пояснити, до чого відвідало нас те чи інше явище.

Сонник Ванги

Велика провидиця робила акцент на тому, в ролі кого довелось виступати уві сні.

Бачити квіти

Якщо троянди зів’яли

Ванга вважала, що троянди самі по собі є символом таїнства, цнотливості і всепоглинаючої любові. Це означає, що незабаром Вашу душу наповнять найсвітліші почуття, небачені раніше. Однак в тому випадку, коли вони були зголілими або зів’ялими, Вам слід проявити обережність. Хтось намагається маніпулювати Вами, нещиро говорить про свої почуття і використовує в корисливих цілях. Придивіться до свого оточення, щоб зрозуміти, кожна людина, це найбільш властиво.

На Ваші троянди напали всілякі шкідники? На жаль, це недобрий знак, який свідчить про те, що Ви витратили сили і душевне тепло не на ту людину. Незважаючи на всі Ваші старання, дана особистість ніколи не оцінить по достоїнству того, що Ви робите для нього.

Взаємодія

Ви блукали по саду, вдихали тонкий аромат, але при цьому укололися шипом? Значить, у Вашому житті стався неприємний інцидент, через який Ви відчуваєте почуття провини. Варто також відзначити, що коханій людині буде дуже неприємно дізнатися про цей вчинок. Лише Вам вирішувати, очистити чи власне сумління, переклавши тривоги на чужі плечі або залишити свої переживання в таємниці.

Уві сні Ви зрізали стебла? Ця деталь характеризує Вас дуже доброю і великодушною особистістю. Ви завжди подбаєте про своїх родичів і друзів, а також допоможете будь-якій людині, який попросить допомоги і підтримки.

Сонник Міллера

Якщо приснився букет

Психолог стверджує, що побачені вночі троянди, в яких пахнуть і пелюстки, і стебла, є провісниками знаменних подій. Також це показник того, що обраниця Вам вірна і чиста в своїх помислах. Можливо, зараз настав найкращий час для того, щоб відносини переросли в щось більше, ніж зараз.

Сновидець збирає великий букет? Незабаром він удостоїться визнання і поваги від персони, яка є для нього авторитетною. Однак для цього потрібно продовжувати багато працювати і намагатися бути достойною людиною в усіх відношеннях.

Вам дарують букет червоних троянд? Неоднозначний символ, що залежить від того, в яку пору року це сталося. Весна принесе довгоочікуване щастя і здійснення заповітних бажань, а ось зима — нездійснені надії і мрії.

Французький сонник

Що ж підніс нам це джерело? Він стверджує, що подібні рослини є сприятливим знаком, особливо якщо вони цвіли і тішили своєю красою. Вас чекають приємні емоції, які розділять з Вами всі члени сім’ї.

Якщо квіти зів’яли на Ваших очах, то велика ймовірність усіляких втрат на любовному фронті. Щоб не було сумного результату, тлумач радить вже зараз згладити всі гострі кути в поточних відносинах. А ось вручення подарунка коханому супутнику — знак того, що Ваш союз буде міцним і тривалим. Ви не помилилися, пов’язавши своє життя з цією людиною.

Єврейський тлумач вважає, що троянди вогненної забарвлення є передвісником запаморочливого роману, наповненого пристрастю і запалом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: