Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться черв’яки?

До чого сняться черв'яки?

Зміст:

Сонник онлайн Черв’яки

Сновидіння людини так само багатогранні, як його особистість. Кожен раз бачити уві сні приємні образи — добре, але іноді уві сні виникають такі бачення, які викликають огиду. У таких ситуаціях найчастіше хочеться судорожно шукати сонник, щоб дізнатися, до чого сняться різного роду черв’яки.

Якщо сниться, що на землі повзають дощові черв’яки — це хороший знак для фермерів, хліборобів і ремісників. Для людей творчих професій, цей образ може означати найнижчі риси характеру оточуючих їх людей.

Коли сниться незрозумілий сон, в якому фігурують черв’яки — він не обов’язково означає щось погане. В даний момент є не одне тлумачення, яке говорить про позитивному або нейтральному початку образу. Але для цього, в першу чергу, потрібно проаналізувати основний рід занять сновидіння, його оточення і деталі сну.

Що означають черв’яки уві сні — тлумачення сонників

Якщо приснилися черв’яки

Якщо сонник більш сучасний, то і тлумачення черв’яків частіше носитиме різко негативний характер, аж до раптової смерті (сонник Цвєткова). Але жодне пояснення не може бути однозначним без застосування аналізу життя сновидіння і його особистісного ставлення до нижчим тваринам.

У давнину, як наприклад, пояснює Велесов сонник, маленькі черв’яки означали хороший урожай і сприятливу погоду. Приснився сон, де їх багато в калюжах після дощу — до великої кількості грибів, а ловити рибу, використовуючи черв’яки як приманку — дуже вигідну угоду.

Найбільш стриманим виявляється сонник Міллера. Особлива спрямованість на психологічний аналіз, не дозволяє поясненню впадати в крайності. При занадто близькому контакті зі сновидцем — черв’яки означають негатив. Чим далі черв’як уві сні від тіла сплячого — тим нейтральнішою тлумачення.

Черв’як уві сні — до рясного хлібу, говорить сонник Велеса

З позиції природничих наук пояснює сонник Велеса, до чого сняться дощові черв’ячки. А ось якщо такі нижчі створення наснилися в м’ясі і повзаючими по тілу — такий знак уві сні може бути попередженням недуги.

Обман або зрада — сонник Міллера

Де були черви

Якщо древнє тлумачення найбільше пов’язано з червоними дощовими черв’яками, то Міллер більше говорить про наявність білих трупних або опаришів в їжі, теле або житло сновидіння. Найчастіше, до чого б вони не доторкнулися, всюди йде неприємний запах, від цього і виходить тлумачення. Це запах розклалася плоті, а значить, все почуття вже померли, і відновлювати нічого.

Тлумачення Ванги

Різко негативне тлумачення, до чого сняться ці нижчі тварини у Ванги. Вони уособлюють світ базових потреб, а за деякими її висловом — мешканці нижчих світів, в яких ні до чого, крім їжі та розмноження жодна жива тварюка не прагне.

Емоції уві сні і наяву

Здавалося б, до чого розмова про емоції, якщо приснився явно поганий сон. Насправді все просто. Жоден сон не сниться просто так, щоб налякати або зіпсувати наступний день. І навіть якщо сняться черви, то цей образ допомагає психіці впоратися з необхідною в даний момент для неї роботою.

Якщо після нічних мрій зі слизькими нижчими створіннями сновидец відчуває себе відмінно виспавшись і свіжим, значить, робота його мозку вночі була спрямована на те, щоб впорається з почуттям провини або публічним засудженням. Образи черв’яків, найчастіше виникають саме в таких ситуаціях.

Інша важливо тлумачення — людина безпосередньо з ними працює. В такому випадку, це просто відображення дійсності, особливого пояснення сон не вимагає.

Але якщо було відчуття огиди, відрази уві сні — поганий знак. Найкраще озирнутися в своєму оточенні. Швидше за все, там знайдуться люди, які викликають подібні почуття.

Через деякий час, сновидец обов’язково дізнається, до чого вони там тихенько перешіптувалися і як готувалися наступати.

У будь-якому випадку подібні образи готують сновидіння до того, що найближчим часом потрібно бути дуже обачним, адже люди, які на вигляд нешкідливі, можуть завдати серйозної моральної шкоди.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: