Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться церковні свічки?

До чого сняться церковні свічки?

Зміст:

Сонник церковні свічки

Сни, в яких фігурують стихії, є знаковими. Але тлумачити їх досить складно, тому що важливо враховувати не тільки основне значення побаченого, а й велика кількість деталей сновидіння.

Якщо приснилися запалені церковні свічки, то в найближчому майбутньому можна очікувати змін. Якість вогню буде вказувати їх характер. Яскраве чисте високе полум’я — чекайте приємних подій. Закіптюжений і тремтяче — натрапите на масу перешкод на шляху до бажаного. Вимерлих свічка — печаль.

Відправною точкою для тлумачення, до чого сняться церковні свічки, є пояснення символу «вогонь». Але якщо вони наснилися в церкві, то потрібно також враховувати вплив християнського егрегора і релігії.

Гаряче молиться при запалених свічках — відчувати гостру потребу в чому-небудь. І це абсолютно нематеріальні цінності. Можливо, це пошук духовного наставника і необхідних знань. Бути може, вам дуже потрібно просто сповідатися.

Для тлумачення сновидінь важливо враховувати силу вогню. Чим він вищий і яскравіше — тим більше шансів виконання заповітного бажання. Запалювати — брати участь в новому проекті, гасити — зробити не зовсім чесний вчинок, який сильно вплине на відносини з близькими людьми.

Якщо приснилися церковні свічки

Різні погляди на символ

Коли сниться палаюча свіча, важливо звертати увагу не тільки на основне символьне значення сну, але і на власні відчуття. Тому що тлумачення таких нічних мрій можуть відрізнятися досить разюче — навіть до протилежних. Більш давні джерела говорять про печаль і можливе жалобі. А сучасні — про духовному пошуку і зміні головних принципів світогляду.

У будь-якому випадку, ключову роль гратимуть деталі сновидіння і власні відчуття.

Стародавнє слов’янське сонник — сила

Цей сонник заснований на традиційному поясненні першоелементів. Тому давні тлумачення вважають появу вогню уві сні непоганим знаком, якщо він горить рівно. Насторожити повинна свічка в руках покійника. Також несприятливим сном є бачити багато палаючих свічок і чути при цьому церковне відспівування і ридання. Таке сновидіння може означати, що хтось із знайомих помре. Можливо також, що ви дізнаєтеся про смерть людини, якого не бачили вже дуже багато років.

Важливо також враховувати стать сновидіння для тлумачення подібних снів. Тому що вогонь — це знак сили. І в чоловічих руках він є першоелементів, здатним цю силу збільшити. А в жіночих — придушити споконвічно жіночні риси.

Для чоловіків

Спостерігати запалені свічки в храмі — безліч можливостей, які незабаром відкриються перед сновидцем. Сниться, що вони все згасли від подуву вітру або протягу — чекайте купи неприємностей, які траплятимуться одна за одною.

Для жінок

Якщо сновидець — жінка

Якщо жінці сниться палаюча свіча, то її надії і плани повинні бути пов’язані з чоловіком. Все, що вона намагається зробити самостійно або без благословення батька (чоловіка) приречене на провал.

Молодій дівчині запалені свічки в її кімнаті сняться до сватання відразу декількох чоловіків. Не варто спиратися на перше відчуття, яке виникне всередині — зовнішність і яскравість можуть вражати, але ніяк не характеризувати людину як надійного супутника. Варто віддати перевагу людині з пересічною зовнішністю, але гострим розумом.

Сонник Міллера — дружні зв’язки

Невеликий світло, який дає свічка, говорить про чисту енергетику дружби, вважає сонник Міллера. Це також може бути символом надії на взаємність почуттів як любов, так і дружби.

Сонник Фрейда — чоловіче здоров’я і сила

Основне тлумачення, що дає сонник Фрейда, грунтується на сексуальних і агресивних засадах. Використовувати його як відправну точку для пояснення сну не варто, але отримати додаткові дані, щоб заглибитися в суть символіки і подивитися на приснилося під іншим кутом, бажано.

Власні дії і антураж нічних мрій

Свічки — унікальний предмет, який використовується не тільки в ритуальних, а й в окультних цілях. Тому його виникнення уві сні не повинно залишатися поза увагою. Дуже важливо звернути увагу на приміщення, в якому запалюється свічка і наявність / відсутність деталей інтер’єру.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: