Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться цвяхи?

До чого сняться цвяхи?

Зміст:

Сонник онлайн Цвяхи

Побачені уві сні цвяхи звертають увагу сновидіння на його відносини з оточуючими. Цей гострий предмет говорить про те, що ситуація, яка загострювалася досить тривалий час, стане нестерпним, особливо якщо цвяхи уві сні були розпечені і червоні.

Якщо уві сні ви бачили багато розсипаних цвяхів, значить, вам доведеться пережити досить важкий період нерозуміння з оточуючими.

Можливо, вам пригадають старі образи. Або ж голосно при всіх розкритикують вже любиться вам обновку.

Якщо наснилися цвяхи

У популярних тлумачі найчастіше можна зустріти дві точки зору на те, до чого приходить подібний образ уві сні. Перша заснована на тому, що цей предмет гострий і холодний, а це значить, можливі сварки і охолодження відносин з близькими. А друга говорить, що цвяхи сняться до удачі і швидкого досягнення цілей. Тому що володіння цим матеріалом робить людину здатною самостійно побудувати все, що йому необхідно.

Дуже важливо згадати який саме цвях фігурував уві сні: його колір, розмір, форма (необхідно звернути увагу на незвичні обриси такого звичайного предмета — особлива капелюшок або заточка). Для тлумачення також потрібно проаналізувати, як і для чого використовувалися цвяхи уві сні.

Думка різних джерел

Існує народна прикмета, згідно з якою, знайти цвях на вулиці до удачі у всіх починаннях. Слов’янські традиції тяжіють до поваги будь-якого металу і виробів з нього, тому подібні сновидіння вважалися хорошим знаком, каже традиційне народне сонник.

Європейські традиції більш насторожено ставляться до гострих холодних предметів. Психологічна база, на основі якої створено сонник Міллера заглядає в саму суть предмета — метал холодний, а ніжка загострена, значить, сон обіцяє неприємності.

Народний сонник — успіх

Прикмети, повір’я і тривале спостереження за різними явищами зіграли дуже важливу роль для того, щоб сформувався народний сонник. Це джерело вважає, що цвях уві сні — це обіцянка успіху в розпочатій справі. Але для цього потрібно довго і старанно працювати, не покладаючи рук.

Сонник Міллера — неприємності

Створений американським психотерапевтом сонник вважає, що цвяхи ні до чого доброго не сняться. Це і низка неприємностей, які будуть слідувати одна за одною, і сварки, і охолодження між коханими.

Але, для того, щоб тлумачення було повним, важливо враховувати стать сновидіння.

Якщо цвяхи сняться жінці

Якщо приснилося жінці

Бачити такий предмет уві сні для молодої жінки — не дуже хороший знак. Ви здогадувалися, до чого може привести чергове з’ясування стосунків з коханим. Хоча і сподівалися, що він не піде шукати розради в чужих обіймах. Цей сон — попереджає про те, що суперниця недалеко за горизонтом, а вже дуже близько.

Символ в чоловічих снах

Для чоловіка цей символ швидше позитивний, ніж негативний. Це нові можливості, захоплюючі справи, які вимагають особливого, творчого підходу.

Якщо чоловікові сниться, що він торгує цвяхами — значить, він заповзятливий і може досягти значних успіхів.

Сонник Ванги — відносини

Тлумачення Ванги найбільш орієнтоване на відносини між людьми. Болгарська віщунка вважає, що це предмет, який дуже необхідний в будівництві, означає узи або тяжіння між людьми.

Особистість і використання цвяхів уві сні

Що робили з цвяхами

Для того, щоб найбільш точно розтлумачити такий сон, потрібно зіставити ставлення особистості до предметів подібного типу і використання його за призначенням в нічних мареннях.

Так, якщо сновидец завжди готовий до ремонту і прояву творчості в будь-яких сірих і побутових справах — значить це для нього дуже позитивний символ. Особливо, якщо довелося бачити, як він старанно працював, а в кінці отримав задовільний результат.

Якщо ж людина не особливо розташований до налагодження побуту своїми руками, а тяжіє виключно до службових обов’язків, значить, тлумачення подібного сну може бути двоїстим. З одного боку — це шпильки колег, які заздрять і хочуть змістити вас з місця. А з іншого — погіршення стосунків у сім’ї через вашу захопленості роботою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: