Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться дельфіни в морі?

До чого сняться дельфіни в морі?

Зміст:

Сонник дельфіни в морі

Дельфін — божа твар, що мешкає як в морській, так і повітряної стихії. Ця істота, немов сполучна ланка земного з небесним. Будучи царем водних мешканців — риб, він рятує людей, жертв корабельних аварій, проводжає душі в потойбічний світ.

Алегорія снів

У снах дельфін є уособленням безпеки, свободи, любові, надійності, шляхетності. Згідно шумеро-семітського переказами Первочеловека, які вийшли з моря, був герой в образі напівдельфіна.

Дельфін, таким чином, уособлює початок чогось великого.

Детальніше питання, до чого сняться дельфіни в морі, освітлений в сонниках різних років.

Класичні тлумачення образу дельфінів

Колишні віщуни трактують образ дельфіна, як раціоналізаторські здібності сновидіння, його спілкування з людьми, що володіють передовими мисленням. Це уособлення багатства внутрішнього світу сплячого і його оточення.

Сонник Міллера

Ця істота, з’явившись уві сні віщає про наближення подію, беручи участь в якому, ви познайомитеся з дуже приємними людьми. При цьому, ви продемонструєте свої таланти гнучкого співрозмовника, зумієте розслабитися і чудово відпочити.

Наснилося, що подружилися з цією істотою — значить скоро придбаєте одного, який володіє нестандартним мисленням. Ця дружба заповнить ваш духовний світ.

Якщо приснилися дельфіни в морі

Сниться сюжет, коли ви спостерігали за дельфіном, плаваючим в басейні, вказує на контроль над вами з боку керівних осіб. Вони сковують вашу творчу діяльність.

Сонник Ванги

Якщо сниться цей мешканець морів, на думку відомої провидиці, незабаром у сновидіння народиться віртуозна ідея. Якщо її розумно втілити наяву, вона принесе величезний прибуток і приголомшливий успіх.

Більш того, всі роздуми зараз раціональні і готові до впровадження в проекти. Можете сміливо, без будь-якого ризику, приступати до дій в цьому напрямку. Це може посприяти підвищенню посади, кар’єрному росту.

Коли він плаває серед бурхливого моря — це може попереджати про якусь небезпеку.

Сонник Фрейда

Ця істота є уособленням ваших бажань гострих відчуттів в сексі, вітання будь-яких інтимних експериментів, пошук нових, незабутніх відчуттів. При цьому, вашому партнерові по сексу це імпонує.

Якщо молодій дівчині пощастило плавати уві сні з дельфіном — це гарантія вдалого заміжжя і благополучна вагітність.

Тлумачення образу дельфіна сьогодні

Образ цього мешканця морських вод, як вказують сучасні віщуни, пов’язаний з духовним просвітленням, усвідомленістю своїх дій сновидіння.

Сонник Деніз Лінн

Цілитель і експерт по фен-шую, Деніз сполучає сни про дельфінів з пробудженням інтуїції сновидіння . Це знамення, посил якого поєднати творчу інтуїцію з сприйнятливістю.

Цей образ, з’явившись уві сні, гарантує розвиток величезного внутрішнього потенціалу, не забуваючи залишатися ніжним і люблячим.

До чого сниться дельфін в воді

Сонник Дмитра та Надії Зими

Віщуни згодні з попереднім думкою, проте з деяким застереженням. Вони відзначають, що ті плани та ідеї, які виношує сновидец, оригінальні і віртуозні, але не для тих умов, де він їх збирається втілювати.

Сонник Іванова

Поет і прозаїк має свою точку зору на значення способу цієї морської тварини у снах. Він вважає, що він сниться, віщуючи любов без взаємності.

Сонник Менегетті

Італійський психолог і філософ впевнений, що дельфін сниться, віщуючи завоювання розташування компаньйона, стабільні та гармонійні дружні відносини, наповнені чистими поривами.

Чому сниться дельфін

Нічні бачення — це ніщо інше, як фрагменти мимовільною активності підсвідомості, психіки, вони не змінюють дійсність і не брешуть, а в алегоричному стилі інформують сновидіння про можливі події. Розглянемо і роз’яснимо значення деяких фрагментів:

Сниться сюжет, де вам довелося плавати з цим морським мешканцем в чистій воді, означає, що в житті у вас є покровитель з високопоставлених осіб. Воно буде супроводжувати вам у всіх починаннях.

Якщо їх була ціла зграя — це уособлення вашого оточення, що складається з щирих і відданих людей, на яких завжди можна покластися.

Якщо довелося плавати, і намагатися переганяти дельфіна — значить будете наполегливо йти до мети і досягнете її.

Наснилося плавати поруч з дельфіном

На лінь, заважає домогтися бажаного, вказує сон, де це істота намагалося на вас напасти.

Довелось уві сні гладити миле створіння — це свідчення того, що у сновидіння існує потреба в чомусь себе виправдати.

Якщо ви намагалися гладити його, а він відпливав — значить всі ваші спроби налагодити зв’язки з впливовими людьми марні. Це може бути пов’язано з поганою репутацією сновидіння, яка є результатом пліток.

Сниться сюжет, в якому ви годували це миле створіння з рук, може говорити про розчарування сновидіння в житті. Через це він став замкнутим і нетовариські.

Якщо уві сні дельфін просив вас, щоб ви годували його — це вказує на ваше прийняття чужої думки, або потрапляння під чиєсь вплив, однак без негативних наслідків.

Якщо сниться сон, де ви розмовляли з ним, значить переконайтеся в тому, в що не могли повірити.

Коли ви бачите себе в сні в дельфінарії, і спостерігаєте за виступом дресированого дельфіна — це обіцяє великі успіхи в бізнесі.

Якщо під час виступу він виконував складні трюки, то в житті вам уготовані великі випробування на шляху до реалізації підприємства.

Коли в дельфінарії вам пощастило купатися, гратися і гладити дельфінів — це пророкує довгоочікувану вагітність заміжньої жінки, а молодій особі вигідне заміжжя і безбідне життя.

Якщо уві сні ви спостерігали за людьми в море, навколо яких плавала ціла зграя дельфінів — це означає, що вашим рідним потрібна допомога.

Жінці в положенні такий сюжет сигналізує про можливі проблеми в виношуванні. Тому не зайвим буде відвідування провідного лікаря.

Якщо уві сні вам привиділося багато білух в північних водах, значить скоро вам представитися випадок, де буде роздолля для вашої творчості. Можливо вам надійде вигідна пропозиція для участі в грандіозному проекті, що обіцяють чималий прибуток.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: