Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться діаманти?

До чого сняться діаманти?

Зміст:

Сонник Діаманти

Давня як світ фраза «кращі друзі дівчат — це діаманти». Ні одна представниця слабкої статі не зможе перед ними встояти, якщо звичайно не стане кривити душею. Навіть сни з цими чарівними камінцями несуть в собі заряд позитиву і впевненість в тому, що все буде добре.

Бачити уві сні діаманти

Даний камінь — це символ багатства і розкоші. Якщо ви можете собі дозволити кільце, сережки, або інша прикраса з діамантом, значить ви значимий, багата людина. А до чого сняться діаманти? Обіцяють вони щастя і багатство наяву, або попереджають про лихо, що насувається? Можливо, подібне сновидіння вказує на ваші неправильно розставлені пріоритети в житті?

Думки сонників з приводу дорогоцінних каменів

Якщо приснилися діаманти

Якщо сниться діамант, не варто вигадувати велосипед, гадаючи, що обіцяє подібне сновидіння. Згадуємо деталі, дивимося сонник, вибираємо тлумачення собі до душі.

Сонник 21 століття

Сонник Хассе

Сонник Міллера

В тлумачі Міллера вважається, що бачити себе власником дорогоцінних каменів до загальній повазі, різним почестей, до визнання вашого величі.

Незаміжньої жінки сновидіння, в якому її молодий чоловік підносить їй прикрасу з діамантами, на думку Міллера, означає, що ваші зустрічі закінчаться пишною і веселою весіллям.

Втратити перстень або сережки з цим каменем — станете потребувати матеріально, зганьбив.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Наснилися діаманти великі — ваші мрії нездійсненні. Крім того вами володіє пристрасть, а не розум.

Занадто великий діамант, говорить про те, що сновидець дуже амбітний, це може неабияк зашкодити його справах.

Кільце, сережки, або кольє з діамантами, нормального розміру — успіх у діловій сфері, радість в сердечних справах.

Сонник Смурова

Діаманти або алмази, власником яких ви є в сновидінні, гарантують вам багатство, вигідний шлюб, повагу оточуючих.

Якщо носили прикраса з діамантом

Даний сонник вважає, що якщо уві сні у вас на голові тіара, прикрашена дорогоцінними каменями, то ви станете знаменитим улюбленцем публіки.

Якщо жінці сниться, що вона носить перстень, сережки, кольє з алмазом, то її чекає сварка з коханою людиною, можливо навіть розрив. Це станеться через брехливих чуток, розпускати заздрісними людьми.

А ось якщо дівчині пощастить знайти коштовність уві сні — можливий шлюб з важливим і багатою людиною.

Сниться фальшивий дорогоцінний камінь — будете обмануті близькою людиною, з-за чого проллєте багато сліз.

Якщо ваш молодий чоловік одягає вам на палець золоту каблучку з діамантом — вас чекає довге і щасливе спільне життя. Сниться, як камінь випадає з кільця — до розставання.

Пошкоджений дорогоцінний камінь сниться до розставання, або розлучення.

Розсипати діаманти уві сні — до перешкод, невдач, обману.

Проковтнути камінь — до успіху в справах, фінансового прибутку.

Тлумач провидиці Ванги

Великий діамант, означає вашу швидку зустріч з чудовою людиною, який багато чому вас навчить.

Сниться дорогоцінний кольє у вас на шиї — впливовий покровитель спростить і наповнить радістю ваше життя. Бачити подібне на будь-кого із знайомих — це людина, в будь-який момент, прийде вам на допомогу, варто тільки попросити його про це.

Бачити алмази розсипом — у вашому сімейному гніздечку запанує мир і спокій.

Отримати коштовність в подарунок, наприклад сережки або перстень — ви станете учасником події, яке пролунає на весь світ.

Думки експертів

Якщо приснився огранений алмаз

Деякі провісники вважають, що бачити уві сні діаманти, може означати, що ви, без сумніву, досягнете успіху і благополуччя, але тільки в тому випадку, якщо пройдете тяжкий шлях крізь терни. Нібито ви повинні будете випробувати той же, що відчуває діамант при огранювання.

Сам камінь уві сні, може символізувати сутність сновидіння. Якщо він огранений, то і ви близькі до досконалості. Якщо ж камінь необроблений, або на ньому присутні дефекти — ви занадто високої думки про себе, а це абсолютно не відповідає реальності.

До чого сняться діаманти, які вкрали

Якщо жінці сниться сон, в якому у неї крадуть кільце, сережки, інші прикраси з діамантом — її мучить страх про невірність коханого. Така жінка завжди переживає про існування суперниці, яка зможе відвести її благовірного.

Абсолютно негативне забарвлення має сновидіння, в якому ви тримаєте дорогоцінні камені, кільце, сережки, браслет, які вкрали з мерця. Тільки гранична обережність упасет вас від біди.

Інші тлумачення сну про коштовні камені

Кільце або перстень, сниться до взаємної і щасливого кохання. Якщо ви просто його бачили — у вас випаде шанс на це чудове почуття. Якщо ж носили на своєму пальці — любов знайде вас в будь-якому місці, і прибуде з вами до кінця життя.

Погана ознака несе сновидіння, в якому ви втрачаєте перстень — по вашій дурості або неуважності ви можете втратити свою долю.

Збирати дорогоцінні камені уві сні — доля буде щедрою до вас.

Сон, в якому пощастило знайти діамант, абсолютно в будь-якому сонник, тлумачиться як взаємна любов. Ви зможете знайти свій «діамант», людини, з яким проживете в любові і взаєморозуміння все своє життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: