Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться дикі тварини?

До чого сняться дикі тварини?

Зміст:

Сонник дикі тварини

Зрозуміти, до чого сняться дикі тварини, іноді досить складно, а тому більшість снотолкователей звертає свою увагу на ті дрібниці, які вдалося розглянути. Як правило, кожне тварина не сниться просто так, і його вигляд буде обумовлений внутрішнім станом сновидіння.

На що звернути увагу?

Як пише сонник, дикі тварини — знак свободи і сили духу, який зберігається в самій людині, але не варто радіти завчасно, оскільки є і протилежна трактування. Побачений образ в сновидінні розповідає про те, що на життєвому шляху можуть з’явитися дійсно серйозні проблеми, для подолання яких потрібно залучення декількох якостей.

Сниться різноманітність фауни

Для того, щоб отримати детальну картину свого сновидіння, треба звернути увагу на те, яких представників тварин вдалося побачити.

Екзотика

Вам можуть наснитися рідкісні рептилії або ссавці. Такий сон розповідає про те, що в реальному житті можна буде здійснити заплановане.

Домашню худобу

Якщо ви стали свідком того, як на лузі мирно пасуться домашні тварини, значить ваше життя буде стабільною і благополучною. Однак не варто покладатися на справа випадку, а продовжувати займатися своєю діяльністю ще з більшою ретельністю.

Коли кілька несумісних тварин вибиваються з стада, такий символ розповідає про те, що для розвитку особистості необхідно зміщення стереотипів.

Морські ссавці

Як пише великий універсальний сонник, приснилися морські ссавці обіцяють зустріч з вкрай незручним і принциповою людиною. У такій ситуації є дві сторони:

На окрему увагу заслуговують білі тварини, після зустрічі з ними настають не дуже райдужні наслідки. Треба зрозуміти лише одну істину: чим тварина крупніше, тим більше добрий знак очікує.

Побиті

Бачити уві сні диких і мертвих тварин, на думку езотеричного сонника, — суперечливий символ, який може розповісти про нові можливості. Для того, щоб дійсно змінилося життя, треба прикладати максимум зусиль, і про це повинен пам’ятати сновидец.

Великий звір

Вбивати велику тварину в бойовій сутичці — до життєвого перелому. Швидше за все, сновидцу вдасться переступити межу, за якою вони ніколи не був. Головне — не хвилюватися завчасно, і тоді все пройде комфортно.

Сонник Фрейда наполягає на тому, що вбиту тварину символізує тварина початок в людській сутності. Іноді можна давати виходи своїм інстинктам, але тільки не на шкоду оточуючим.

Маленький звір

Приснився беззахисний звірок

Якщо побачений образ маленького і невинного тваринного почав приходити в нічних мареннях з особливою регулярністю, значить в реальному житті сновидец не може випустити накопичилася агресію. В результаті цього емоція направляється на інших людей або неживі предмери. Треба навчитися прісмірять внутрішнє тварина, оскільки воно може все тільки зіпсувати. Смерть тварини може бути пов’язана ще і з пережитими подіями, які не мають будь-якого відображення в теперішньому часі.

Які частини?

На наступному етапі розшифровки треба буде визначитися з тими частинами тварини, які вдалося побачити.

Скелет і кістки

Як розповідає езотеричний сонник, скелет і велика кількість розкиданих кісток віщують багатющий фруктовий урожай. Згідно з останніми спостереженнями, такий сон є пророчим, і до нього повинні прислухатися садівники.

Серце

Якщо говорити про образ серця, то воно уособлює собою любов і чуттєвість. Снотолкователі говорять про те, що після побаченого можна готуватися до нових відносин і набуття любовного партнера.

Кишки

Сняться нутрощі

Бачити кишки тварини — до неприємностей, які можуть стосуватися різних сфер життя, але особливу увагу треба буде приділити власного здоров’я. Сновидець повинен обов’язково звернутися за допомогою до лікарів і пройти медичне обстеження.

Печінка

Якщо вам вдалося побачити свіжу печінку звіра, то у вашому житті почнеться етап змін і значних подій, які найкраще розділяти в компанії своїх рідних і близьких людей.

Кров

Як стверджує Велесов сонник, кров може мати кілька трактувань, і їх характер буде залежати від того, що в дійсності переживає сновидец. Якщо він починає пити кров, то в реальному житті йому вдасться набратися безмежної віри в себе, яка дозволить досягти поставленої мети.

Шкура

Звіряча шкура символізує багатство, а якщо вона ще й приємна на дотик, значить сновидіння чекатиме успіх в любовних справах. Для сімейної пари такий знак буде черговим підтвердженням того, що подружжя продовжує розвиватися, зміцнюючи тим самим свої відносини.

Череп або голова

Бачити уві сні звірячу шкуру

Якщо вам вдалося побачити цю частину тіла, то в реальному житті ви повинні стати гранично акуратним і аналізувати кожну ситуацію. Втративши голову, можна передбачити себе на великі проблеми.

Очі

Звірячі більма, згідно трактуванням древнього племені майя, сняться тільки тим людям, у яких є покровитель — Лісовий дух.

Мова

Цей знак варто сприймати буквально, оскільки він розповідає про те, що у сновидіння є великий потенціал в публічних виступах. Якщо він буде постійно вдосконалюватися, то стане першокласним фахівцем в цій галузі.

Екскременти

Побачити випорожнення звірів — до багатства і успіху.

Хто приснився?

На наступному етапі тлумачення треба буде звернути увагу на те, хто був помічений у нічних мареннях.

Ласка

Бачити ласку уві сні

На думку снотолкователя Велеса, побачити такого маленького звірка — до ризикованих, але не завжди виправданим авантюр. У будь-якому випадку, треба тільки спробувати і зрозуміти, що є досить великі шанси на успішний результат. Крім того, сновидец не повинен забувати про те, що в його житті можуть з’явитися сторонні люди, які накладають на нього свої чари. У звичному колі спілкування може з’явитися інтриган, який затіває недобре діло.

Лама

Представлене тварина змогли розтлумачити майя. Лама, насправді, має сакральний сенс, який включає в себе всілякі блага:

Де міститься звір?

Важливу роль буде грати те місце, в якому перебуває тварина.

Сарай

Приснився худобу в хліві

Якщо вам приснилося, що ви перебуваєте в сараї для худоби, то тих, хто народився в літні місяці, очікують неприємні звістки. Обставини складуться таким чином, що доведеться різко змінити свій спосіб життя на менш комфортний. Однак немає сенсу турбуватися завчасно, оскільки всі зміни сприятливо позначаться на розвитку особистості.

Клітка

Якщо сновидец побачив свого вихованця в невеликій клітці, то в реальному житті він зможе обійти свого найближчого переслідувача. Це може стосуватися різних аспектів життя.

Будинок

Побачити звіра будинку — до нестачі безпеки, але, як показує практика, багато страхів так і залишаються надуманими.

Ферма

Якщо уві сні вам пощастило нагодувати тварину, значить ви володієте аналітичним складом розуму, який дозволяє простежувати кроки на кілька років вперед. Такий підхід допомагає набути впевненості в завтрашньому дні.

Спляча людина, який рятує тварин, швидше за все, зможе зробити досить ефектний вчинок, нехай і не характерний для його поведінки.

Напад

Сниться як звір нападає

Кожне сновидіння унікально, а тому тварина може вести себе досить своєрідно.

Бути укушеним

Снотолкователь Фрейда розповідає про те, що перенесене напад відображає переживання, які зачіпають особисте життя. Є велика ймовірність того, що партнер перестав приділяти увагу і все частіше проявляє егоїзм.

Стати свідком

Якщо в нічних мареннях ви стали свідком нападу хижака на іншу людину, значить на підсвідомому рівні вам хочеться здобути владу і просто домінувати над іншими. Варто також відзначити, що вбрання амплуа може не відповідати вашому душевному стану.

Напади не завжди провіщають фізичну атаку, вони можуть попереджати про серйозні захворювання.

Інші тлумачення

Як показує практика, трупи тварин не сняться просто так, а тому для повної розшифровки треба буде проаналізувати свій поточний стан і зробити відповідні висновки. Якщо не будуть додаватися зусилля, то становище буде тільки посилюватися.

Побачити кладовищі тварин — символ нереалізованих можливостей і цілей, які так і не будуть досягнуті. Така картина є збудників до дії, даючи сновидцу поштовх. Його життя залишиться колишньою, якщо він не буде її міняти.

Якщо ви стаєте свідком смерті звіра, значить в реальному житті ви не вмієте правильно розставляти пріоритети, а це позначається на різних сферах життя.

Дохлої тварину можна легко пояснити. Справа в тому, що сновидець дійсно боїться померти, а тому його підсвідомість малює саме такі песимістичні образи.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: