Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться динозаври?

До чого сняться динозаври?

Зміст:

Сонник Динозаври

Динозавр в перекладі з грецького означає страшний, небезпечний ящір.

Ящери уві сні

Динозаври у снах, це завуальовані консервативні відносини і погляди на події, що відбуваються. Ці істоти уособлюють страх перед змінами і недовіра до нововведень. Що кажуть сонники з приводу того, до чого сняться динозаври.

Тлумачення в джерелах XIX-го, початку XX-го століття

У минулі роки онейромани, люди займаються наукою тлумачення снів, трактували образ динозавра, як заклик змінити своє життя відповідно до вимог часу. Залишити колишні страхи в минулому і йти до нових горизонтів.

Сонник Міллера

Якщо приснилися динозаври

Психолог стверджує, що з’явившись в мріях, цей ящір відображає ваш стан, яке дає відчуття старомодності. Ваші хобі, і в цілому стиль життя, застаріли на тлі сучасності.

Динозавр, що біжить назустріч уособлює давнього приятеля, який незабаром нагадає про себе.

Сонник Менегетті

Психоаналітик стверджує, що образ цієї тварини вказує на руйнують дії. Це прийдешні зміни нищівного характеру, яким, хто лежить не в силах протистояти і запобігти їх згубну дію.

Сьогоднішні точки зору

Нинішні трактування даного способу пов’язують його з внутрішньою силою і міццю людини, натхненням. Цей архетип у снах символізує відродження величезного потенціалу, творчих можливостей.

Сонник Деніз Лінн

Цілителька стверджує, що посил снів, де був присутній цей ящір, відкинути всі сумніви і страхи і знайти свободу в реалізації свого потенціалу.

Можливо між вашим бажанням створити щось, що під силу вашим талантам і мислення і реальною можливістю стоять страхи, які заважають це зробити.

Дворянський сонник Гришиной

Сниться динозавр, щось охороняє, знак зміцнення здоров’я.

Сниться ящір в печері, це вказівка ​​на близькість до мети. Але страх перед втратою матеріальних і духовних цінностей відбирає рішучість йти далі.

Якщо уві сні динозавр з’їдає жертву, це попереджає про проблеми зі здоров’ям. Можливо легке захворювання., Або перевтому.

Боротьба з динозавром вказує на протиріччя в еротичній сфері, спокуси, які роздирають сновидіння.

Циганський сонник

Ця істота уособлює уві сні ризиковане, і не менш небезпечне, підприємство. Якщо сновидец зумів здолати ящера, то наяву він досягне успіху.

Сторінками снів

Що робило тварина

Образ цього стародавньої тварини уві сні, досить рідкісне явище. Яким би не був сюжет, він віщує щось незвичайне, або непереборні обставини, але не обов’язково негативного характеру. Подивимося трактування наступних сюжетів:

Якщо уві сні ви зустрілися з хижаком в місті, значить наяву зустрінете людину, яка буде сприяти у важкий період.

Якщо це істота нападає на вас, це уособлення складнощів на першому етапі втілення вашого проекту. Зате після все піде як по маслу.

Якщо вагітній жінці сниться динозавр, у якого вона щось просила, значить її очікування збудуться. Успішні пологи обіцяє сон, де вона вбила звіра.

Сниться самка динозавра, яка охороняє яйця, значить наяву ви будете мати доступ до якоїсь таємної інформації. Вона якимось чином вплине на поточну життя.

У разі, коли хижачка захищала кладку, гряде серйозна конфліктна ситуація на роботі з приводу посади.

Отримання величезного прибутку обіцяє сон, де самка відкладала яйця. Крім того, ви отримаєте гарну новину, яка допоможе вам збільшити доходи.

Якщо в мріях ви спостерігали, як самка руйнувала яйця, це сигналізує про помилку, яка не дешево обійдеться сновидцу. Не виключено розорення і період безгрошів’я.

Якщо була мама з дитинчатами

Вдалося забрати яйце з кладки, знак перемоги над недругами.

Сниться самка хижака з дитинчатами, поганий знак, що попереджає про те, що сильна і впливова особа збирає навколо себе однодумців, налаштованих проти сновидіння.

Якщо в мріях динозавр був вашим домашнім вихованцем, це означає захищеність вашого житла від пліток, заздрості, і злодіїв.

Хижак, що сидить на спальному ложі віщає про поповнення сім’ї.

Сниться тварина на порозі будинку, знак того, що мають бути труднощі, справлятися з якими вам не варто поодинці. Обов’язково зверніться за допомогою до друзів. Або не ігноруйте її, коли вони пропонують.

Якщо це істота зруйнувала будинок сновидіння, то наяву його житло миє постраждати в результаті стихійного лиха.

Сниться хижа тварина в воді — попередження про те, щоб сновидец не озвучував свої плани та ідеї навіть при близьких знайомих. Інакше всі можливості здійснити цю мрію кануть як в воді.

Сниться сюжет, де ви ховаєтеся від ящера в лісі. Це говорить, що сновидець йде від вирішення поточних питань.

Сниться, що ви спостерігали за тим, як тварина їло листя з дерев, чекайте підвищення, хоча воно буде ускладнене низкою конфліктів.

Сниться, що ящір з’являється з лісу, означає, що ваші вороги виходять з тіні і готові до відкритої війни з вами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: