Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться дитячі речі?

До чого сняться дитячі речі?

Зміст:

Сонник дитячі речі

Діти — це найпрекрасніше, що може бути в нашому житті. Для багатьох людей, вони є сенсом життя. До чого сняться діти, або речі пов’язані з дітьми? Сонник вважає, що дитячі речі — символ багатогранний, вони можуть обіцяти як приємні моменти в житті, так і негативні зміни.

До чого бачити дитячі речі уві сні

Сниться дитяча одяг-зверніть увагу на її стан, колірну гамму, розмір. Крім того важливе місце займає пів сплячої людини, його стосунки з дітьми в реальному житті.

Чоловіки і жінки по-різному ставляться до свого потомства. Для матері абсолютно нормально віддавати весь час свого чада, багато ж батьки вважають, що дитина, це неминучість, і сильно витрачати свій час на нього безглуздо.

Якщо сновидец жінка

Найпозитивніше тлумачення має сон за участю дитячих речей для жінок, які давно мріють про дитину. Сонник однозначно говорить, до чого сниться подібне — незабаром ви дізнаєтеся про своє цікаве положення.

Сниться, що в’яжете або шиєте дитячу шапочку — ви повністю готові до серйозних взаємин з чоловіком. Таке бачення говорить ще і про те, що чоловік, який знаходиться поруч з вами, буде хорошим чоловіком і батьком, відкиньте всі сумніви і створюйте щасливу сім’ю.

Для молодої дівчини пелюшки, що сняться, говорять про швидку вагітності і щастя материнства. Хоча, як вважає сонник, сповивати в них малюка — на вашому шляху буде безліч перешкод, які доведеться подолати.

Дитячі речі сняться чоловікові

Якщо наснилася дитячий одяг

До чого чоловік бачить уві сні подібні образи? До удачі на роботі, ваш проект або підприємство, яке ви «виношували» тривалий час, зустріне схвалення керівництва і принесе вам прибуток.

Дії з дитячими костюмами

У сновидіннях ваші дії з одягом для малюків, як правило, поділяють на три групи: ви можете їх купувати, прати або дарувати.

Сниться покупка речей для малюка в магазині

Прати речі

Прати уві сні — це завжди символ того, що незабаром щось зміниться. Крім того, подібне бачення означає, що ви намагаєтеся боротися з обставинами, що склалися, намагаєтеся поліпшити своє життя.

Якщо стирали

Прати дитячі речі вручну — ви хороший і турботливий батько. Ваші діти, коли виростуть, відплатять вам за це любов’ю і опікою.

Прати дитячу білизну — до швидкої радості у вашій родині. Можливо, це буде поява нового життя. Не зайвим буде зазначити стан води після прання. Якщо вона буде чистою і прозорою, вагітність і пологи будуть легкими. Якщо ж вода була каламутною і брудною, то пологи пройдуть з ускладненнями.

Підносити подарунок

Дарувати нові речі для дітей — ви навчений досвідом людина, вам є чим поділитися з оточуючими.

Які саме речі ви бачили

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: