Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться дохлі щури?

До чого сняться дохлі щури?

Зміст:

Сонник Щур дохла

Щур веде спосіб життя споживача їстівних запасів і рознощика інфекцій. Звідси вона отримала репутацію тваринного, яке пов’язане з дияволом і демонами, службовцями йому, щоб шкодити довірливим людям. Щур асоціюється з ловцем душ і брехливим демоном-спокусником.

Символіка снів

Щури пристосовуються до будь-яких природних умов. У їхніх співтовариствах існує взаємодопомога: деякі особини свідомо піддають себе ризику, пробуючи невідомі продукти. Те що щури свідомо залишають згубні і небезпечні місця, наділило їх статусом провидиць. Ці поняття накладають відбиток в трактуванні снів про щурів.

Популярні тлумачення

Якщо наснилися дохлі щури

У християнстві ця тварина ототожнюється з сатаною і силами темряви. Але воно уособлює і святу Фіону, яка дала випити води Ісусу, втомленому від дороги. За що і була Їм благословенна. Сама ж вона жила на горищі, який кишів щурами. Одним словом, це тварина символ зла і добра одночасно. До чого сниться дохлий щур по трактуванням популярних сонників?

Сонник Міллера

Психолог стверджує, що якщо приснилася щур, це сигнал про ймовірність обману з боку компаньйонів. Ситуація може дійти до сварок і навіть бійок.

Коли уві сні сплячий заманив її в пастку, перемога над ворогами гарантована.

Сонник Ванги

Примарилося, що з метою знищення гризуна ви встановили капкан, і вам все вдалося, уособлює вашу мудрість, завдяки якій ви здолаєте біду. Можлива перемога в судових позовах.

Сонник Нострадамуса

Астролог трактує появу цієї тварини в мріях, який поїдає урожай, як майбутню екологічну катастрофу.

Красива біла щур уособлює оманливість зовнішності. Не поспішайте довіряти солоденьким обіцянкам сторонніх людей.

Тлумачення сучасників

Астрологи, медіуми, психологи, люди, які присвятили себе науці тлумачення снів і явищ, не можуть бути випущені нами з уваги. Їх тлумачення пов’язані з баченням світу нашого покоління, нашого менталітету.

Сонник Лоффа

Пастор трактує образ гризуна уві сні, беручи до уваги ставлення до нього самого сновидіння. Коли сновидец відчуває презирство до них, то в мріях вони символізують страх бути ізгоєм, при ймовірності втратити друзів.

Якщо вдалося вбити щура

Якщо ж до гризуна наяву ставлення, як до мілейшему тварині, то примарилося воно буде уособлювати успіх в будь-якому починанні.

Сонник Цветкова

Езотерик впевнений, коли уві сні вдалося вбити гризуна, це пророкує удачу. І чим більше була тварина, тим швидше і вагомішим буде успіх, обіцяє сонник.

Дохлий щур, примарилося в недільну ніч, сигналізує про ймовірність інфекційної хвороби.

Сюжети снів

Найчастіше цей гризун уві сні вказує на існування підлого, лукавого недоброзичливця, від якого в будь-який момент можна очікувати підступу. Але обставини сну диктують свої правила трактувань. Розглянемо до чого сняться мертві щури в ситуаціях:

Бачити, як уві сні ви власноруч убили щура, при цьому відчуваючи неприязнь і полегшення, значить ви зумієте викрити того, хто постійно робив вам капості. Ви виявите хто в вашому оточенні переховувався під маскою і його карта буде бита.

У вас є заздрісники

Бачити в мріях дохлої тварина в будинку, може стати приводом до роздуму про щирість стосунків партнера. Якщо щур була темно — сіра, або чорна, значить зрада вже затягнулася. Будьте пильні, не розслабляйтеся, і не довіряйте кожному слову.

Бачити дохлого гризуна в чужому помешканні, говорить про існування заздрісників у вашому оточенні. Світла тварюка вказує на представницю жіночої статі, а сіра або чорна каже, що заздрісник чоловічої статі.

Мрії, де мертва сіра тварюка лежала на вашому шляху, закликають до мобілізації сил на реалізацію задуманого проекту. Робота просувалася швидкими темпами і ви розслабилися. А заздрісники навпаки напружилися, і використовують будь-який привід внести нестабільність в процес роботи. Це може порушити всі ваші плани. Зробіть аналіз вже виконаної роботи, грамотно скоректуйте подальші дії, аж до того, що урежьте витрати.

Хороший знак, коли пацюк раптом зникає зі шляху, або сновидець її сам прибрав з дороги. Це обіцяє швидке подолання труднощів і встановлення стабільності у фінансовому секторі.

Сняться багато гризунів, що біжать вперед, а сновидец направляється за ними, обіцяє незліченні багатства, отримані шляхом спадщини, або продажу цінних паперів.

Але раптом в мріях ви натрапили на галявину, де велика кількість дохлих щурів, це застереження від необдуманих розтрат, великих грошових втрат.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: