Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться долари багато?

До чого сняться долари багато?

Зміст:

Сонник онлайн Долари багато

Сни про паперові гроші не такі вже рідкісні. А оскільки іноземна валюта міцно увійшла в щоденний побут, то надавати їй особливого значення не варто. Якщо приснилося багато доларів, долари, можна використовувати сонник для пошуку тлумачень «паперові гроші».

Якщо ж в сновидінні фігурує валюта, якою сновидец раніше ніколи не бачив — тлумачення такого сну буде іншим.

Бачити уві сні велику суму — до великого виграшу, значним фінансовим успіхам, поліпшенні стану. Можливе отримання спадщини. Бачити уві сні багато грошей, особливо доларів, долари — говорить про благополуччя підприємницьких починань.

Валюта

Тлумачачи сон, в якому наснилися паперові гроші, потрібно звернути увагу на такі особливості:

Тлумачення в різних сонниках

Якщо сняться великі гроші, цілком можливо ви на порозі вирішення своїх фінансових проблем, але потрібного рішення, до чого ви вже давно прагнете, все ніяк не можете знайти. Сни про велику кількість доларів, долари — можуть означати, що для виходу з ситуації, що склалася, потрібна значна сума грошей, яку зібрати не вдається вже протягом тривалого часу. Це як би проекція мислеформ на несвідоме «Я» — в такому випадку, на сонник годі й сподіватися, це сни порожні, і ні до чого особливому не призводять.

Насторожуючий сон про те, що хтось із померлих друзів або родичів простягає гроші. Якщо при цьому бачити багато пачок, великі гроші — сприятливим знаком буде відмовитися від них. Прийняти їх-означає взяти відкуп. І в найближчому майбутньому буде чекати необоротна втрата. Це будуть не обов’язково фінансові труднощі, цілком можливі конфлікти з друзями, тривалий розставання і самотність.

Сонник Міллера

До виконання планів

Європейська традиція трактує сни про готівку — як про можливого прибутку від задуманого справи. Якщо сняться великі гроші, то починати потрібно негайно — позитивний результат не змусить себе довго чекати, особливо якщо багатство — це головне, до чого прагне сновидець.

Володіти великою сумою — до здійснення задуманого, цілком можлива зміна місця роботи або взагалі роду діяльності.

Вкрасти багато доларів, долари — інтриги і плітки. Людина, якій довіряєш найбільше — зрадить.

Вважати великі купюри — бути причетним до справи, яке стане вигідним.

Солідний виграш в казино — швидка прибуток.

Сонник Ванги

Східноєвропейські традиції трохи по-іншому тлумачать побачені уві сні гроші. Це скоріше спокуса, ніж незаперечна прибуток. В такому випадку, потрібний шлях необхідно вибирати самому:

Бачити паперові гроші — до отримання спадщини, з боку незнайомих родичів;

Перераховувати чужі купюри — причетність до чиєїсь роботі, можливо друзям знадобиться допомога;

Виявити в незвичайних місцях — жадібність, бажання виключно матеріальних благ, небажання допомагати близьким.

Сонник Фрейда

Виграти долари — до досягнення мети

Великі гроші — хороша потенція. Бажання весь світ підпорядкувати собі. Кафедра «Альтер Его» на п’єдестал.

Виграти велику суму — досягнення цілей за всяку ціну, готовність йти «по трупах».

Втратити або виявити недостачу — сумніви в істинності цілей, втрата сенсу життя.

Віддавати борг — фінансові труднощі, небажання спілкуватися з протилежною статтю.

Велесов сонник

Древнє слов’янське значення купюр, особливо великих, побачених уві сні — виконання задуманого, чого не скажеш про монетах. Паперові купюри завжди тлумачаться як успіх, вдале завершення справ. Будь-які срібні монети до сліз, і чим більше в діаметрі монета — тим серйозніше причина труднощів, що виникли.

Значення емоційного забарвлення сну

Загальний емоційний тон, який відчувається уві сні, дуже важливий при тлумаченні прівідевшіеся грошей. Звертати увагу потрібно на відчуття тривогу, необхідність вибору або почуття власного безсилля — це все означає можливі фінансові труднощі, інтриги, плітки.

Якщо сняться гроші в руках незнайомої людини, який простягає їх вам в дар, а в душі виникає почуття безсилля і бажання вирішити фінансові труднощі легким шляхом перемагає — чекати біди. Кожна прийнята з рук купюра буде означати нову проблему, які будуть накочуватися, як снігова куля.

Знайти уві сні гроші в незвичайних місцях і зовсім цього не здивується — виконання щоденної роботи, яка не приносить задоволення.

Заборгувати велику суму і відчувати безсилля, неможливість віддати борг — поки не зрозуміло, до чого призведуть підприємницькі починання. У разі вибору чесний шлях, цілком можливо, що в кінці підприємства буде чекати успіх.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: