Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться дроти?

До чого сняться дроти?

Зміст:

Сонник проведення електричні

До чого сниться провід? Дані бачення досить рідко відвідують людей, але періодично зустрічаються на практиці.

Нічого надприродного тлумачі в такому сні не бачать.

Сниться провід

Сонник дроти в нічному баченні найчастіше асоціює з майбутньою роботою, отриманням новин або здійсненням давніх планів.

Але сновидцу варто надати тлумачу деякі деталі, щоб пророкування вийшло більш повним.

Що скаже Густав Міллер

Найчастіше сновидіння звертаються за допомогою саме до цього тлумача снів. Правда, він розглядав тільки негативні сновидіння, що пов’язані з цим символом.

Наснилися обірвані комунікації

Приснився обірваний провід, який звисає зі стовпа, — незабаром все ваше час буде зайнято кропіткою роботою. Це буде важка праця, який зажадає підвищеної уваги з боку сновидіння. Міллер радив не забувати про відпочинок, інакше ви ризикуєте постраждати морально і фізично, а також наробити помилок через неуважність.

Наснилося, що, перекопуючи землю, ви натрапили на оголені дроти? Вищі сили подають вам знак, що з вами може трапитися нещастя.

Що кажуть інші сонники

Якщо ви почнете вивчати тлумачі снів, то вас може вразити різноманітність прогнозів. Одні тлумачі обіцяють далеку дорогу, успіх і процвітання, інші ж — біди і нещастя. Все буде залежати від сюжету сну і обраного вами джерела.

Тлумач Мандрівника

До чого сняться дроти, дріт — у ваших справах буде якась заминка. Можливо, доведеться спілкуватися з допитливими людьми.

Сниться палаюча проводка

Наснилися дроти — спляча людина постане перед складним вибором, йому доведеться зіткнутися з неприємною життєвою ситуацією.

Бачити людину, разбирающего кабель — станете свідком того, як хтось потрапить в неприємну ситуацію і стане з неї виплутуватися.

Палаюча проводка — атмосфера у вашому домі буде загострюватися.

Український тлумач

Якщо снилося випадково знайти дроти, то це означає, що будете зайняті навалилися на вас додатковими турботами. Що ще говорить даний сонник:

Тлумач пір року

Даний сонник абсолютно по-різному розглядає ідентичні бачення. Передбачення залежить від дати народження сплячої людини:

Бачити уві сні високовольтну лінію

Що відбувалося з проводами уві сні

Як вважає сонник, проведення електричні, які у вашому сні горіли — досить позитивний знак. Ви станете сперечатися з якоюсь людиною і виявитеся праві.

Те, що проводка загорілася, означає, що сновидець успішно впорається з усіма труднощами і перешкодами на своєму шляху. Конкуренти і недоброзичливці не зможуть вам нашкодити, ви залишите їх далеко позаду себе.

Єдина неприємність, яка може з вами трапитися, — це пересуди за вашою спиною. Але не варто звертати на них уваги, люди завжди заздрять тим, хто йде попереду.

Тлумачі снів вважають, що якщо горіло певне місце на дроті, то ви не використовуєте в повну силу свій потенціал. У глибині душі ви розумієте, що можете досягти більш високого рівня, але ніяк не визначиться, як це зробити.

Бачити уві сні як іскрить проводка

Бачити замикання — вам варто побоюватися конфліктів з діловими партнерами. Сниться, горить проводка через коротке замикання — ви не зумієте піти на компроміс, в результаті постраждають обидві сторони.

Мідні дроти іскряться — ви занадто негативно налаштовані до оточуючих вас людям. Вони викликають у вас злість і агресію. Ви ризикуєте озброїтися навіть на найрідніших людей. Все це відбувається, на думку сонника, через сильний перевтоми на роботі.

Надламана проводка — незабаром ви можете залишитися в повній самоті, це станеться через переїзду в іншу місцевість.

Що ще вам снилося

Облизувати дроти уві сні — зараз ви перебуваєте під дією емоцій. У такому стані ви ризикуєте зробити непрощенну помилку, яка повністю перекреслить ваше щасливе майбутнє.

У вашому нічному баченні дроти були переплутані — така ж ситуація чекає вас і в реальному житті. Ви не зумієте на неї вплинути, навіть вдавшись до чужої допомоги.

Телефонні дроти обіцяють вам активний період у вашому житті. Незабаром вам доведеться вирішити ряд серйозних питань. Щоб зрозуміти, як підуть справи, варто пригадати довжину кабелю:

Наснилася переплутана проводка

У тлумачів існує два неприємних передбачення: коли вам сниться засмаглі місце на дроті, або коли дроти падають у вашому сні. Значить, у вас очікується провал в справах. Ви будете засмучені станом справ і можете з легкістю впасти в депресію.

Ваші дії

Якщо уві сні ви стали лагодити електричні дроти на стовпах, то ваші амбіції занадто завищені. Ваших знань і умінь замало для того справи, за яке ви вирішили взятися.

Якщо ви і далі будете хвалитися неіснуючими достоїнствами, життя піднесе вам досить неприємний урок.

Проводка в будинку, з якої сталися певні неполадки, може говорити про те, що незабаром ситуація в родині стане загострюватися. Якщо ви намагалися полагодити її, поміняти, якщо вона згоріла, то ви виступите в ролі миротворця в домашньому конфлікті.

Якщо ви виключаєте дроти, витягаєте їх з мережі, то ви рішуче налаштовані перервати якийсь зв’язок. Ви вже усвідомили, що певна людина тягне вас вниз, він не дає вам розвиватися. Тлумач радить робити те, на що зважилися, як можна швидше. У підсумку ви зрозумієте, що правильно поступили, хоча спочатку вам буде досить важко звикнути до нового стану речей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: