Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться дрова?

До чого сняться дрова?

Зміст:

Сонник дрова

Наші прабабусі і прадідусі використовували дрова щодня. Опалювали житло, готували їжу, топили баню. Ми кардинально відійшли від такого способу опалення житла та підігріву їжі. Але все ж ми ходимо в ліс на шашлики, можливо, сидимо біля каміна, парімся в цій лазні. А до чого вони сняться, практично ніхто сказати не може.

Бачити уві сні дрова

Сниться, що взялися рубати, колоти сокирою дрова, топити піч, хоча наяву такого не робили, то варто відкрити найпопулярніші сонники, вивчити дану тему.

Думки сонників з приводу дров

Якщо приснилися дрова

Як свідчить сонник, дрова — символ внутрішнього світу сновидіння. Складені акуратно в дровітні — ви грунтовний чоловік, у вас все розкладено по поличках. Розкидані по периметру — такий же хаос відбувається у вас в голові, ви постійно спізнюєтеся, підводите людей, не встигаєте вчасно.

Сонник Міллера

Багато дров, сняться до сварки з другою половинкою. Сновидіння означає, ваші справи знаходяться не в найкращому стані.

Велике поліно — позитивний сон. Плани обов’язково здійснюватися, і станеться це в момент якогось торжества.

Пиляти дрова — будете звинувачуватися в невірності.

Кидати їх в багаття і бачити, як горять, на думку Міллера — станете вільним від згубних звичок або уподобань.

Сниться стіс, ви акуратно складаєте дерев’яні бруски — справа принесе прибуток.

Велесов сонник

Дрова сняться, як правило, до сімейних негараздів, до нудьги і печалі.

Сонник 21 століття

Сонник Езопа

До чого сняться дерев’яні бруски? Це не прогноз на ваше майбутнє. На думку сонника, це знак, що настав час оплачувати старі борги, збирати плоди своїх діянь. Дошки і гілки, це те, що залишилося від живого, могутнього дерева, внаслідок його знищення.

Якщо рубали дрова

Якщо ви з легкістю орудуєте сокирою, так що тріски летять в різні боки — ви занадто безтурботні, не замислювалися про завтрашній день. А між тим, життя вже приготувала вам урок, і він буде не з приємних.

Різні тлумачення сонників

Дрова, дошки, є одним з тих символів, які сонники інтерпретують зовсім по-різному. Якщо одні з них пророкують швидке збагачення, матеріальний достаток, то інші дають дуже невтішні прогнози, аж до смертельного результату.

До чого сниться покійний дідусь, який рубає сокирою дрова

Які тільки сни не відвідують нас ночами. Немає нічого дивного в тому, що вам з’явився покійний дідусь. По-перше, такий сон може означати ваше ставлення до нього. Можливо, ви і покійний дідусь були дуже близькі, ви сумуєте про нього, ось він і є вам у снах.

Але, до чого сниться, що покійний дідусь рубає дрова? Особливо, якщо саме ця деталь найбільш точно вам запам’яталася. Найстрашніше тлумачення, яке можна знайти в рідкісних сонниках, говорить про те, що покійний дідусь, таким чином, дає вам знати, що готує комусь місце біля себе. Це означає, що скоро в вашу сім’ю увійде горе — смерть кровного родича.

Хоча, ваш дідусь може попереджати вас про те, що варто більш уважно поставитися до здоров’я, поберегти здоров’я найрідніших і найближчих.

До чого сниться топити баню

Якщо топили баню

Сонники по-різному тлумачать сновидіння, в якому ви топіть баню. Одні стверджують, що подібні сни, сняться до зустрічі з матір’ю, ви незабаром підете до неї в гості. Інші ж кажуть, що топити баню — шкода здоров’ю в реальному житті. Але тут же поправляються, що якщо ви опалювали власну баню, то отримаєте винагороду за працю, диплом, медаль, нагороду.

Нострадамус же вважав, що топити баню дровами — до обставин, які будуть вас сильно дратувати.

Якщо ж ви будете збирати ялинові гілки для розпалювання баньки — відмінне самопочуття, або ж хворий родич піде на поправку.

Прочитайте тлумачення

Для передбачення дуже важливо буде ваша поведінка в сновидінні. Що саме ви робили з колодами, які вони були?

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: