Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться джинси?

До чого сняться джинси?

Зміст:

Сонник джинси

До чого сняться джинси уві сні? Багато людей задаються цим питанням після того, як їм вдалося розглянути таку повсякденну і популярну річ. Деякі снотолкователі акцентують свою увагу на тому, що в житті можуть відбутися події, в яких важко буде орієнтуватися. Таким чином, приснився сон виявиться віщим.

Наснилися модні практичні штани

Джинсовий одяг уособлює собою завзятість і вірність власним принципам. Однак деякі аспекти сюжету допомагають пролити світло на картину більш детально.

У гонитві за модою

Як пише сонник, джинси — це не просто повсякденний атрибут, але і складний символ, який треба правильно розшифровувати.

Красиво чи ні?

Вам може приснитися рвана одяг, що здається такою модною, але і у такого знака є кілька значень.

Самі порвалися

Якщо джинсові брюки порвалися, тому що вони носилися протягом багатьох років, значить в реальному житті сновидец не хоче нічого змінювати у своєму житті. Такий підхід вкрай непродуктивний, оскільки не дозволяє далі розвиватися.

Морально застарілий джинсовий наряд може також символізувати проблеми, які вже давно заважають нормально жити:

Імідж

До чого сниться одяг з потертостями? Описаний елемент іміджу віщує сновидцу вигідне придбання. На зекономлені гроші можна буде побалувати себе тим, чого сновидец так давно хотів.

Наснилася примірка зручних брюк

Звернемося до Міллера

У роботах психолога Міллера можна побачити, що джинси символізують стабільність, а часом навіть сіру і набриднути буденність, від якої так давно хочеться позбутися. Снотолкователь змушений засмутити сплячої людини, оскільки в його житті не відбудуться неординарні події.

Чоловікові

Якщо вам потрібно надягати потерті брючки, то вони відображають сексуальність і бунтарський дух сновидіння. Примірка, що приносить задоволення, відображає майбутню боротьбу за власну репутацію.

Жінці

Якщо представниці прекрасної статі приснилося, як вона шиє джинси, значить в реальності вона стане об’єктом загального бажання протилежної статі. Різний фасон, поєднаний в один, буде символізувати міцні відносини. Темпераменти обох особистостей відрізняються, а тому вони доповнюють один одного. Одягати чоловіка — до нової любові.

Який колір?

Наснилися брючки чорного кольору

Як не дивно, але велике значення для отримання правильного тлумачення матиме колір вироби.

Блакитний

Якщо вам потрібно побачити класичні блакитні джинси, значить співпрацю з новими людьми принесе свої плоди. Крім того, ви станете хорошими друзями, що допомагають один одному в будь-який колотнечі.

Чорний

Бачити чорні брючки — знак застереження, що показує, що в реальному житті можна зробити велику помилку.

Білий

Такий колір розповідає про те, що сплячою людиною був обраний неправильний вектор розвитку, і його поточні цілі не відповідають дійсності. Йому треба переглянути своє ставлення до світу і визначитися з тим, чого він дійсно хоче.

Що відбувається?

Міряти уві сні брючки

Про що можна подумати, якщо навіть уві сні сновидец продовжує носити свої улюблені джинси? Швидше за все, поточний стан справ повністю влаштовує, а тому він не буде нічого міняти.

Приміряти

Якщо ви почали приміряти джинсові обновки, значить в реальності з’явилася людина, яка вже давно хоче зробити підлість. Він намагається вибрати правильну тактику для нападу, а тому треба стати гранично уважним і акуратним.

Міряти джинси — стати об’єктом чуток. Вам треба розуміти, що все це робиться не випадково, а швидше для того, щоб завдати шкоди вашому чесному імені.

Примірка може снитися тим людям, які дійсно вірять у власні сили, зможуть протистояти витівок конкурентів.

Прати

Якщо ви стали свідком брудних штанів, то вас будуть намагатися обдурити. Прання допоможе запобігти можливим проблемам.

Шукати

Ви не можете знайти свої брючки? Снотолкователі говорять про те, що у вашому житті вже давно не вистачає змін. Необхідно зробити відповідні кроки.

Шукати уві сні джинси в шафі

Оновлюємо гардероб

Якщо вам потрібно купувати нові джинси, то, на думку сонника, ваша постійна тяга до самозамилування призведе до плачевних результатів. Як розповідає сонник Іменинників, новий атрибут одягу, побачений в нічний мрію, віщує швидку поїздку за місто.

Є сенс розглянути і інше трактування, пов’язану з тим, що сновидець перебуває на етапі великого звершення. Його життя більше не буде такої бляклої і нудною, якою вона є на даний момент. Головне, на чому акцентують увагу багато сонники, так це те, що деякі сни можна трактувати буквально. Якщо потрібно було купувати щось уві сні, значить і в житті вас чекають цікаві обновки.

Однак не варто думати про те, що приснилося прикраса віщує тільки оптимістичні зміни. Фірмові штани, надіті задом наперед, розповідають сновидцу про те, що в його житті з’явиться реальний противник, для перемоги над яким потрібно завзятість і велика сила волі. А що означає несподіваний, але приємний подарунок? Подарована підвіска обіцяє позитивні події, але не варто глибоко копатися в цьому символі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: