Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться фальшиві гроші?

До чого сняться фальшиві гроші?

Зміст:

Сонник фальшиві гроші

Звично думати, якщо сниться гарне, сновидіння веде до поганих змін, і навпаки. Цікаве питання, до чого сняться фальшиві гроші. Щоб дізнатися варто перегорнути сонник, фальшиві гроші є символом обману.

Тлумачення сну

Будь-які символи, які нам приснилися можна тлумачити по-різному. Один і той же символ, але в різній обстановці обіцяє абсолютно різні речі.

Спосіб видобутку

Бачити в сновидінні фальшиві купюри, це одне. Важливіше, як вони вам дісталися. Можливо, ви самі їх друкували, знайшли, вкрали.

Знахідка

Уві сні знайшли фальшивку — вас чекають безперспективні справи. Будь-яка робота, за яку візьметеся — безрезультатна.

Сновидіння обіцяє матеріальну нестабільність. Найближчим часом варто переглянути витрати, вони несумірні з доходами.

Якщо приснилися фальшиві гроші

Мати справу з фальшивками уві сні — зіткнетеся з брехнею, підлістю.

А ось викрити фальшивомонетника, тлумачиться як матеріальне благополуччя.

Друкувати гроші

Сниться, що ви самі друкуєте великі фальшиві купюри, значить, в реальності ви ні перед чим не зупинитеся в досягненні своїх цілей. Не рідко ваші способи далекі від моралі.

Цигани ж вважають, що друкувати фальшивку уві сні, до вдалої операції або вигідному підприємству.

Бачити, як купюри друкує хтось інший — в найближчі дні вас спробують обдурити. Якщо ви будете гранично обережні і уважні, то обчисліть обманщика.

Ще одне тлумачення сну про виготовлення фіктивних купюр — в реальності порушите закон. У кращому випадку відбудетеся невеликим штрафом, але можливо і тюремне ув’язнення.

Підсудна справа

Якщо розплачувалися фальшивими грошима

Одна справа, отримувати або друкувати фальшиві банкноти, зовсім інше намагатися ними розплатитися.

Вас уві сні застали при розрахунку фальшивками в магазині, то, на думку Ванги, ваша афера в реальності скоро буде розкрита. А після викриття, доведеться усіма силами намагатися повернути до себе прихильність людей.

Використовувати уві сні будь-фальшивки, ви забрехалися перед рідними. Заганяєте себе в пастку, і чим далі заходить обман, тим важче буде вибратися з неї.

Дарувати фальшиві паперові купюри — скоро у вас з’явиться можливість отримати бажане, але для цього доведеться поступитися своїми принципами. Тільки ви будете вирішувати, чи варта шкурка вичинки.

Зигмунд Фрейд вважав, що подібні сновидіння сигналізують нам про наближення інтрижку на стороні. Якщо ви не зможете себе стримати, то наслідки для вас і вашої другої половини будуть плачевними.

Ваші емоції

У подібному сновидінні, коли вам довелося бачити фальшиві паперові купюри, основне місце займають ваші емоції.

Також сон, в якому довелося бачити, саме великі фальшиві купюри може сигналізувати вам про те, що занадто багато часу і сил ви витрачаєте в гонці за збагаченням. А адже в житті так багато прекрасного, крім матеріальних цінностей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: