Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться фіалки?

До чого сняться фіалки?

Зміст:

Сонник фіалки

Таке зовні невинне рослина як фіалка насправді вимагає уваги, належного догляду і певних кліматичних умов. З цієї причини тлумачі не пропонують однозначного значення мріям з квітучими фіалками на підвіконні або в городі. Вибираючи, до чого сниться фіалка, вийде знайти безліч любовних пророкувань, як дівчатам, так і чоловікам.

Як наполягає сучасний сонник, фіалки сняться перед романтичним побаченням, для сильної статі знак пророкує зустріч фатальний дами, юним красуням нічне бачення вкаже на зародився в душі почуття закоханості.

Сприятливі події відбудуться з людиною, який побачив фіолетове рослина, а зірвані квіти або опале пелюстки несуть негативну символіку, натякаючи на майбутні проблеми.

Наснилися ніжні квіточки

Значення для всіх

Щоб довго не шукати відповідне тлумачення, існує кілька поширених значень мрій про фіалки.

Посадити цей вид рослини — треба буде докласти зусилля, але виконані дії виправдають себе, людина отримає гідну винагороду за працю.

Подарований у снах горщик з фіалкою розповість, що за любов належить боротися чесним способом.

«Фіалкова» розсада будинку сниться людям, яких очікує щасливий шлюб, безбідне життя, а розквітлі взимку квіти — символ величезних витрат, фінансової нестабільності.

Думки відомих психоаналітиків

Використовуючи різні методи розбору сновидінь, занурення в глибини людської підсвідомості, отримані розшифровки образу фіалок по сонникам Міллера і Фрейда трохи різняться. Що пророкує трепетний представник флори?

Обидва тлумача сходяться на тому, що прівідевшіеся парі зростаючі будинку фіалки уособлюють конфлікти, скандали на грунті ревнощів, побутові сварки.

Тлумачення Лонго

Букет з фіолетових квітів

Унікальні значення, до чого сниться фіалка, подає тлумач білого мага Ю. Лонго.

З’ясовувати стосунки з близькими людьми буде сновидец, який в нічних мареннях вручав букет фіалок знайомої людини.

Пророцтва Ванги

Велика провидиця при тлумаченні мрій відштовхується немає від способу рослини, а враховує здійсненні дії сплячої персони.

Збір квітів на поле

Якщо сниться збір фіалок на полях — удача повернеться до вас, на сновидіння обрушаться радісні новини, вийде добитися поваги, досягти заданої мети.

Чи змінить реальність на краще той, хто за сюжетом висаджував фіалки. Також знак розповість, що персона нарешті позбудеться від шкідливих звичок, всерйоз займеться здоров’ям.

Наснитися продаж букетів фіалок може перед доленосною зустріччю, яка змінить нудну низку подій на захоплюючі пригоди.

Картина бачення

Як свідчить новітній сонник, фіалки сняться перед таємним побаченням, пристрасної зустріччю з коханим.

З огляду на всі можливі інтерпретації тлумачень сонників, сновидец не зможе отримати достовірну інформацію про надісланій підсвідомістю символіці, якщо прокинувшись, не згадає примарилося деталі, образи. Вибираючи серед безлічі варіантів, варто враховувати і емоції, які відчувають під час подорожей по царству Морфея.

Відносини вичерпали себе, половинки тільки катують себе і близьких, необхідно рухатися далі — так любовний тлумач мрій розбирає бачення, де подаровані фіалки не викликають радості, щастя.

Образ рослини

Як трепетне рослина вимагає догляду наяву, так і бачення з ним підкажуть, що виникла необхідність відпочити, насититися енергією, відкрити для себе нові межі пізнання, — наполягає езотеричний тлумач.

Наснилося кімнатна рослина в горщику

Кімнатний квітка уві сні несе символіку відстороненості, сновидец не цікавиться тим, що відбувається біля нього, дбає тільки про власні інтереси.

Квітучий горщик з фіалками віщує взаємну любов між особами протилежної статі, також має бути знайомство з чесним і відповідальним товаришем, який за підсумком залишиться другом на довгі роки.

Характеризують сонники сновидіння як відкритого, товариську людину, якщо він за сценарієм видінь взяв фіалки для розсади. Життєвий шлях таких персон висланий благими намірами, часто люди є відомими чеснотами.

Якщо квіти зів’яли

Що ж приготувала доля після видінь про зів’ялих кольорах.

Випробувати почуття заздрості по відношенню до близької товаришеві судилося тому, хто, яким марилося зів’ялі квіти фіалок.

Квітучий букет

Як тлумачити сновидіння з яскравим зібраним букетом з фіалок?

Наснилися квіти насиченого відтінку

Поруч з’явиться щедра людина, якщо жінці привиділися на порозі будинку подаровані фіалки від незнайомця.

Дії сновидіння

Як переконаний французький сонник, фіалки, власноруч зірвані у снах, пророкують одруження.

Скромний, сором’язливий людина, на думку медіума Хассе, якщо часто бачення відвідують образи фіалок.

Плести вінок з фіалок — належить зустріти кохання всього життя.

Садити розсаду в грунт за сюжетом означає, що настала пора реалізовувати задумане, а пересадка з горщика на город повідає про зміну світогляду, розширення кругозору.

Емоції радості, щастя заволодіють душею сплячій особи, коли у снах персонаж відвідав галявину, засіяну фіалками.

Інші значення

Багато фіалок може мариться сором’язливим людям, які бояться власної тіні.

Дуже ароматні суцвіття вкажуть на райську насолоду, яке належить відчути сновидцу.

За личиною друга, соратника, виявиться особистість підступна, якщо привиділися фіалки дивного відтінку.

Щоб не піддатися насильству, про безпеку потрібно подбати дамі після снів про фіалки.

Синій відтінок квітки — це символ скромності, біла фіалка ототожнюється з щирістю, довірою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: