Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться глисти?

До чого сняться глисти?

Зміст:

Сонник онлайн Глисти

Глисти — це явно не найприємніше явище. Слизькі, противні, та ще й живуть за рахунок інших! Проте, в світі снів вони мають зовсім іншу смислове навантаження. Найчастіше те, до чого сняться глисти, сонник трактує такий символ як позитивний знак. Так що, якщо вам присниться глисти, не поспішайте засмучуватися і накручувати себе.

Глисти і організм

Вам приснився глист

Всі образи, які можна бачити уві сні, частіше за все не відповідають нашому сприйняттю в реальному світі. Так часто кажуть, що емоції під час сну — це протилежне тому, що вас чекає. Наприклад, сміх значить будуть сльози, горе — радість і так далі. Подібний принцип працює і з глистами. У царстві снів цей елемент вважається знаком удачі, щасливих змін. Не очікували?

Протиріччя символу

Сонник 21 століття має своє тлумачення. Якщо вам приснилося, що паразити вилазять у вас з рота, це говорить про те, що ви зможете вирішити свої завдання. Ви нарешті зможете зрозуміти себе, свою сутність, бажання і піти по правильному шляху.

Езотеричний сонник глисти під час сну розглядає як початок веселого і радісного періоду в житті. За словами Міллера такий символ сниться до удачі.

Остерігайтеся конкурентів

У той же час багато інших сонники кажуть про ворогів: бачити черв’яків уві сні означає «витівки» з боку конкурентів і заздрісників. Тому радять бути акуратними і не дозволяти людям користуватися вашою добротою. Зверніть увагу і на своїх друзів: можливо хтось з них вас зрадить або вже це зробив (особливо, якщо наснилося як дрібні черв’яки повзають по тілу).

Інші обставини

Якщо уві сні ви особисто вбиваєте глистів, це має погане значення. До чого сняться глисти в такому випадку? Терзання душі і невизначеність в житті не дає вам знайти щастя. А сама спроба позбутися від цих істот під час снів сонником трактується як самотність. Якщо ви будете вести себе, як раніше, дуже ризикуєте залишитися одні, без чоловіка або дружини, дитини та друзів.

Остерігайтеся хвороби

Глисти у їжі — знак можливого захворювання. Якщо вам наснився такий сон, хорошою ідеєю буде пройти загальну діагностику. Крім того, прислухайтеся до тіла: може бути воно вже давно «говорить» вам про ряд проблем шляхом систематичних болів, дискомфорту, стану шкіри і так далі.

Згідно річному сонником паразити під час снів означають спосіб життя. Можливо, якщо наснилися ці істоти, ви засиділися на шиї у батьків і починаєте відчувати свою ущербність з приводу цього, перестаєте мріяти і бачити своє успішне майбутнє. А може, навпаки, вас дратують люди, які «паразитують» на вас, користуючись вашою добротою, фінансами і любов’ю. Задумайтеся про це.

Які вони, глисти?

Зовнішній вигляд глистів під час снів також розповість дуже багато. Якщо сниться, що вони великі, то сонник обіцяє хороший прибуток для людини. Якщо бачити уві сні яскраві кольорові, а не білі, то чекайте нових знайомств і зустрічей зі старими друзями.

Якщо сниться купка мертвих хробаків, вони мають зовсім інше тлумачення, ніж те, до чого сняться живі глисти. Тут будьте готові до втрат і життєвим розчарувань. Якщо сняться ось аскариди, особливий їх тип, то незабаром ви зустрінете ворогів, заздрісників і пліткарів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: