Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться гнилі яблука?

До чого сняться гнилі яблука?

Зміст:

Сонник гнилі яблука

Яблука — досить поширений символ, який відвідує уві сні багатьох людей. Гнилі фрукти і ягоди також є частими відвідувачами нічних мрій. Так до чого сниться дане явище?

Однозначно на це питання не відповість ніхто. Треба враховувати як численні деталі, так і пережиті емоції.

Загальне значення

Для початку необхідно розібратися, до чого в цілому сняться яблука. Даний образ є символом благополуччя, родючості, жвавості розуму. Сновидцем, які побачили такий сон, можна тільки позаздрити, адже незабаром їх чекає неймовірна щастя.

Наснилися зіпсовані плоди

А ось до чого сняться гнилі яблука? Це вже символ хвороб і бід. Але не варто робити висновків лише на підставі загального тлумачення. Все залежить від того, що ще доводилося бачити уві сні.

Пол сновидіння

В першу чергу необхідно визначити стать сновидіння. Даний важливий факт матиме велике значення при тлумаченні.

Якщо молодій дівчині наснилися підгнилі яблука, то їй необхідно придивитися до свого нового приятеля. Даний людина, можливо, дуже галантний і має найсерйозніші наміри, але сонник зазначає, що щасливих стосунків з даного союзу не вийде.

Більш того, щирість вашого нового шанувальника буде підробленої. Не дозволяйте себе обдурити.

А що, якщо такий сон бачить не молода представниця прекрасної статі, а жінка у віці, яка вже давно заміжня і щаслива в шлюбі? У даній ситуації сонник радить також придивитися до свого обранця. Можливо, ваш чоловік щось приховує від вас і не хоче, щоб ви дізналися про його провині.

Спостерігати уві сні процес псування

Якщо на ваших очах яблуко підгнило, то непорядний вчинок був здійснений зовсім недавно, у вас є шанс швидко розкрити брехня.

Даний сюжет побачив представник сильної половини людства? Йому варто бути дуже уважним по відношенню до своїх родичів. Швидше за все, ваш поріг незабаром переступлять непрохані гості, які виявляться вашої далекої ріднею. Вони будуть намагатися отримати максимальну вигоду від перебування разом з вами.

У ролі кого доводилося бути?

Вкрай важливо визначити, в ролі кого ви виступали в своєму сновидінні. Бути може, вам доводилося просто бачити гнилі яблука на землі або власному столі. Або ви різали їх, їли, навіть пекли пиріг?

Спостерігач

Споглядати уві сні зіпсовані плоди

Просто бачити гнилі яблука — до несприятливого періоду в житті. Вам варто звернути увагу не тільки на те, як живете ви самі, але і як поживають ваші родичі. Велика ймовірність того, що вашу сім’ю чекають неприємності, пов’язані зі здоров’ям. Однак сонник уточнює, що темна смуга не триватиме довго, скоро все повернеться на круги своя.

Учасник

Довелось бути не лише спостерігачем? Такі сюжети найбільш популярні . Згадайте, що ви робили з даними зіпсованим фруктом.

Підгнилі яблука, які доводилося збирати, — знак того, що ваші діти можуть зробити багато помилок через свою недосвідченість. Вам варто за ними більш уважно стежити, особливо в тому випадку, коли вони підліткового віку.

Різати зіпсовані яблука — до копіткої, але при цьому нікому не потрібну роботу. Бути може, вам здається, що справа, якою ви займаєтеся, принесе чималу користь у майбутньому. Але тлумач снів стверджує, що ви тільки витратите даремно сили і час.

Розрізати уві сні зіпсований плід

Подавати нарізані гнилі яблука на стіл і пригощати ними родичів або друзів — знак того, що ви прагнете комусь допомогти. Однак своїми діями ви принесете не користь, а шкоду. Допомагайте людям лише в тих випадках, коли впевнені, що в змозі це зробити.

Довелось вживати в їжу зіпсований фрукт? Недобрий знак, який свідчить про те, що в організмі виникли якісь проблеми. Деякі сонники стверджують, що даний сюжет — вірна ознака отруєння наяву.

Де довелося бачити зіпсований фрукт?

Велике значення має і те, де ви побачили гнилої фрукт.

Сняться зіпсовані плоди сердь листя

Що кажуть сонники?

Отже, ми розібралися з тим, до чого сняться зіпсовані яблука відповідно до загальних трактувань. Більш детально розібратися в цьому питанні нам допоможуть сонники. Вам лише залишається вибрати джерело, який ви вважаєте найбільш авторитетним.

Тлумач Міллера

Їсти несвіжі плоди

Даний сонник по праву вважається одним з найбільш авторитетних. Багато сновидіння звертаються за допомогою саме до нього. Однак є сенс прочитати тлумачення і з інших джерел.

Так що віщують гнилі яблука на думку великого психолога? Це не дуже хороший знак, що передвіщає проблеми як на роботі, так і вдома. Ту ж трактування Міллер давав сюжету, де ви їсте зіпсовані продукти.

Бачити яблука на тарілці — до даремним клопотам. Задумайтесь, чи все вірно ви робите в своєму житті. Бути може, від якихось справ розумніше відмовитися?

Робити з зіпсованих продуктів пиріг, а потім є його — до погіршення самопочуття. Сонник радить в швидкому порядку відвідати лікаря.

Нарізані яблука також не обіцяють нічого хорошого. Вони означають, що останнім часом ви стали занадто багато нервувати як з істотних питань, так і через дрібниці. Вам варто подбати не тільки про своє фізичне здоров’я, але і про душевний спокій.

Тлумач Лоффа

Викидати уві сні зіпсовані плоди

Даний джерело також є улюбленим багатьма сновидцем завдяки стислості, але ємності своїх тлумачень. Що ж віщують зіпсовані яблука згідно з версією пастора Лоффа:

Тлумач Ванги

Відома ясновидиця славилася своїми точними прогнозами. Які ж її думки щодо даної нічний мрії?

Піч уві сні фруктовий пиріг

Так, якщо довелося піч яблучний пиріг з зіпсованих фруктів, то будьте насторожі, адже зовсім скоро вам, можливо, доведеться розчаруватися. Однак в разі, якщо ви будете вести себе завбачливо по відношенню до нових знайомих, нічого поганого не станеться.

Якщо ви готували будь-яке інше блюдо з гнилих яблук, то вашої уваги бракує родичам. Постарайтеся приділяти їм трохи більше часу, вони будуть раді вашій присутності.

Вживали зіпсоване блюдо з яблук або ж просто гнилої фрукт в їжу? Недобрий знак, що означає втрату чогось цінного в житті. Сонник стверджує, що, швидше за все, це буде втрата значної суми грошей.

Викидати гнилі огризки — до духовного очищення. Ви на правильному шляху. Намагайтеся думати позитивно і оточувати себе світлими і відданими людьми.

Пригощали своїх гостей зіпсованим стравою? Ви намагаєтеся встигнути дуже багато справ. Не варто розпорошуватися в своїх турботах.

Відчули аромат печених яблук, але при цьому присутнє відчуття, що вони гнилі? Будьте обережні на роботі. Ваші колеги не зовсім чесні з вами, не вірте їм на слово.

Ванга розглядала ще один цікавий сюжет. Часто буває так, що люди уві сні бачать, як яблуко гниє на очах. Якого кольору воно було до процесу гниття:

Підводячи невеликий підсумок, можна сказати, що гнилі яблука не віщують хороших подій. Однак не варто засмучуватися. Тепер ви попереджені і знаєте, в якому напрямку рухатися далі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: