Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться годинники наручні?

До чого сняться годинники наручні?

Зміст:

Сонник годинники наручні

Люди вже давно прийшли до висновку, символи зі снів сняться неспроста. Одні і ті ж символи призводять, в принципі, до тих самих наслідків.

Іноді нам сниться, щось надзвичайне, іноді абсолютно звичайні речі. Не можна однозначно сказати, що перші приведуть до масштабних, унікальним подій в житті, а другі до дрібних. Часом між тим, що відбувається зі снів і дійсністю все буває навпаки.

Хранителі часу

Наручний годинник уві сні символізують час, минуле, теперішнє і майбутнє, наше життя.

Таке спостереження дозволило систематизувати інформацію зі снів і створити сонник. Але цим питанням займалися багато людей в різних країнах, і не одне століття, сонників накопичилося безліч.

Тлумачі сновидінь

Якщо приснилися наручний годинник

Безумовно, основна трактування — час, але кожен автор привносить своє унікальне тлумачення, виділяючи певні моменти.

Сонник дворянки Гришиной

Гришина розглядала наручний годинник з позиції дій сновидіння:

Сонник Міллера

Явище уві сні наручних годинників — до удачі на фондовій біржі. Наснилися годинник, які ретельно розглядаєте, думка Міллера — безцільна трата часу, а в цей час ваші недруги роблять конкретні кроки.

Розбиті — ведете себе неналежно, чи не думаєте про наслідки, в той час як ваше оточення, отже, не сильно вам благоволить.

Чоловічі, для жінки, жіночі для чоловіка — підставите близького під удар, і дивуватися, як таке могло статися.

Сонник Фрейда

Сниться, постійне заклад годин на руці — винагорода за роботу, праці.

Сниться багато годин — хочете встигнути абсолютно все, хапається за будь-яку роботу, тим самим витрачаючи і свою енергію, і свого часу.

Наснилися зламані — будьте м’якше, прямолінійність відштовхує людей.

Сонник Деніз Лінн

Годинники жіночі або чоловічі

На думку даного сонника, бачення годин уві сні, до того, що вам йде нагадування — час йде, використовуйте його раціонально.

Сонник Майя

Сняться годинник — ви все робите правильно, і головне вчасно.

Негативний тлумачення мають зламані годинник, намагаєтеся полагодити — значить, зайняті не тією справою.

Російський сонник

Сняться годинник, неважливо які прості або золоті — занадто багато часу проводите за творенням. Ви стежите за часом, який безслідно йде.

Сімейний сонник

Бачити ручні годинники — удача в справах. Сниться, що довго звіряє час, удача вислизне з рук, через підприємливих ворогів.

Сняться ручні годинники, які зібралися комусь дарувати, або розбиті — починайте підготовку до перешкод на вашому шляху.

Сняться годинник, які вкрали — репутація під загрозою, спробують очорнити недруги.

Втратити жіночий годинник — до прикростей в сімейному колі.

Сонник Езопа

Якщо годинник були зламані

Езоп вважав, що бачити наручний годинник уві сні — вам нагадують, що незалежно від ваших дій, хід часу не зупинити, все має своє закінчення.

Езотеричний сонник

Одягати на руку годинник — ви дуже розумно використовуєте свій час і можливості. Якщо вони зламалися — ви ніяк не можете встигнути вчасно, вічно спізнюєтеся, що не доробляти.

Сниться, що втратили ручні годинники — розмінюватися на дрібниці, випускаючи найголовніше.

Бачити дорогі наручні годинники, але не звернути на них особливої ​​уваги — ваше життя стабільна, але це тимчасово.

Сонник Хассе

Звідки годинники

Важливий момент — як у вас з’явилися ручні годинники уві сні? Вам подарували, ви їх купили, вкрали, знайшли? Для розгадування подібних снів важлива кожна деталь, яку вдалося запам’ятати.

Подарунок

Якщо годинник подарували

Сниться отримання годин в подарунок — має бути нове знайомство. Годинки красиві, значить і людина, з яким познайомитеся, буде приємним. Чи не приємні, некрасиві — людина принесе вам тільки клопоти, будете страждати від його занудства.

Отримати дорогий годинник з дорогоцінним браслетом — вдале заміжжя. Але якщо сниться, що ви втратили їх, значить, всі ваші надії впадуть як картковий будиночок.

Тлумачення сну таке, що якщо дарувати ручні годинники буде незнайомець — значить, ви зв’яжете своє життя з якоюсь людиною. Якщо знайомий — швидше за все до розставання. Також важливо згадати емоції з сновидіння, позитивні — означатимуть, що розставання або знайомство підуть вам на користь. Негативне забарвлення сну — будете сильно перейматися, переживати з цього приводу.

Купіть час

До чого, приснилося, що йдете купувати ручний годинник — ви так і не навчилися брати контроль над складною ситуацією, занадто безтурботні, занадто довірливі.

До чого, сняться покупні наручний годинник — поставтеся до життя серйозніше, чи не тратте її даремно, вона і так коротке.

Купити наручний годинник — таке часто сниться невпевненим в собі людям. При цьому, чим дорожче аксесуар, наприклад золоті, тим більше невпевненості в собі.

Іноді сонник дає таке тлумачення подібних снів. До чого вибирати, приміряти ручні годинники в магазині — незабаром отримаєте цінний подарунок.

Можливо, таке сновидіння відображає ваші занадто високі запити до того ж, що зусиль ви докладаєте мінімум.

Хороша знахідка

Не все те золото що блищить

Якщо це були золоті годинники

Здавалося б, знайти уві сні золотий годинник — символ удачі, багатства. На жаль, після таких снів, де фігурували золоті речі — ви з’являєтеся перед загрозою бути обдуреними або кинутими найближчими і рідними людьми. Символіка в тому, що ви вважаєте, що вони і є ваше золото, ваше багатство.

Годинниковий механізм

Снов про годинникові механізми багато, відповідно сценаріїв сну також. Ви можете бачити розбиті, золоті, білі, зелені, занадто великі. Також можна спостерігати, як їх вкрали.

До чого приснилися крадені годинник? Такі аксесуари сняться до того, що ваші вороги не дрімають, вони як мінімум складають план вашого краху.

Бачити втрату годин — значить, ви прагнете ні до своєї мети, розпорошуючись на все навколо, втрачаєте найголовніше.

Підсумовуючи сюжет ваших снів можна вивести кілька формул.

У подібному сні, про годинниковому механізмі, не має значення яким він був, ручним, настінним, дешевим, дорогим. Посил подібних снів — вказати вам, час не вічне, воно закінчується.

Деталі сну, наприклад, де вам вдалося втратити або знайти годинник. Зовнішній вигляд, наприклад, золоті, залізні гумові — вже вказує на саму суть ваших неправильних дій по життю.

Головне уві сні уважність, намагайтеся отримати всю можливу інформацію.

Якщо уві сні ви позбулися годин, викинули їх — відбулося позбавлення від внутрішніх табу, які постійно стримували вас і не давали нормально розвиватися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: