Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться гойдалки?

До чого сняться гойдалки?

Зміст:

Сонник гойдалки

Кожна людина катався в своєму житті на гойдалках. Як правило, це відбувається в дитинстві. Принцип гойдалок полягає в тому, що ми то злітаємо, то падаємо вниз.

Так і уві сні, якщо сниться, що ви катаєтеся, значить, у вас настає період в житті, коли ви будете то злітати від щастя, то знемагати від напастей, що обрушилися на голову.

До чого сняться гойдалки

Багато сонники вбачають в подібних снах бажання урізноманітнити сексуальне життя. Іноді можна знайти наступне, відкривши сонник, гойдалки — символ підвищеної уваги з боку протилежної статі.

Бачити гойдалки, на думку сонників

Якщо уві сні каталися на гойдалках

На сьогоднішній день можна запросто нарахувати десяток найпопулярніших сонників. Методом проб і помилок люди обрали їх із сотні середньостатистичних тлумачів снів.

Тлумач Міллера

Гойдалки уві сні, це символ мінливості. Як свідчить цей сонник, гойдалки, на яких ви катаєтеся зі своєю коханою людиною, попереджають вас про важкий період взаємин, вас здолає болісна ревнощі.

Кататися так високо, що відчувати страх — ви взяли занадто багато обов’язків. Ви і раді б від них позбутися, але тепер це складне завдання.

Сниться, що ви катаєте дитини — удача буде на вашому боці.

Тлумач Лонго

Тлумач Лоффа

Інші передбачення сонників

Деякі тлумачі снів говорять про те, що подібне сниться тим людям, які знаходяться на роздоріжжі. Залежно від того, яку дорогу ви виберете, буде залежати вся ваша подальша доля.

До чого сняться гойдалки, на яких ви сидите, але не віддають перевагу катанню — на вашому життєвому шляху, з вини родичів, виникнуть перешкоди.

Впасти з подібного атракціону — зовнішні обставини будуть негативно на вас впливати.

Зовнішній вигляд гойдалок

Для тлумачення важливо, з якого матеріалу були зроблені гойдалки, як вони виглядали.

Епілог

Певні сонники вважають, що гойдатися на гойдалках до народження дитини, при цьому не обов’язково у вас, можливо у близьких родичів.

Провидиця Ванга говорила, що якщо ви намагаєтеся зупинити гойдалки, то таке сновидіння застерігає вас від зайвого поспіху в справах.

В цілому бачити подібне сновидіння, не означає, що на вашому шляху встануть непереборні перепони. Сонники також говорять про те, що якщо ви вчасно прийміть заходи, то і зовсім їх уникнете.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: