Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться голубці?

До чого сняться голубці?

Зміст:

Сонник голубці

Популярна страва, що складається з капустяних листів, начинених рисом і фаршем, часто стає основним елементом під час домашнього застілля. Примаритися голубці або інші варіанти апетитного страви можуть не тільки господарським жінкам і кулінарам.

Будь сновидец, запримітивши у снах голубець на тарілці, повинен зрозуміти, що прийшла пора подолати власну нерішучість, переступити через страхи, гнітючі думки.

Як вважає езотеричний сонник, голубці, що складаються з великої кількості інгредієнтів, є їжею, яка уві сні символізує заплутані справи, уособлює розгубленість, якийсь відрив від реальності сплячої особливої.

Сновидінню незабаром після мрії про голубці на багатому столі вийде налагодити втрачені ділові контакти, поправити хитке фінансове становище справ, також побачена картина віщує достаток, достаток.

Провісник щастя

Відкрити таємниці майбутнього зможе та особа, яка після пробудження з легкістю відновила в пам’яті цілісну картину мрії. Не варто переживати тим, хто запам’ятав тільки найяскравіші образи або події, часом сонником для передбачення необхідний лише один елемент нічного бачення.

Наснилося ароматне блюдо

Згідно прогнозу малого Велесового сонника, приготування голубців вкаже на майбутнє отримання позитивних емоцій, напою космічною енергією, зміну песимістичних поглядів оптимістичним сприйняттям.

Апетитне блюдо

Є приємно пахне блюдо — до довгоочікуваним перемог після довгих років наполегливої ​​боротьби.

Сниться красиво сервіроване блюдо

Піднесені на красивою тарілці голубчики в гостях будуть нести виключно позитивні значення, передбачаючи щастя, любов, спокій.

Відчуття ситості після з’їдених голубців у снах означає, що реальність принесе відчуття задоволеності життям.

На тарілці за сценарієм бачення лежить тільки один голубчику? Тлумач характеризує сплячу персону, як жадібну особистість. Цілий казан голубців сниться щедрим особистостям, схильним до співчуття, розуміння.

Готування страви

Відвідають довгоочікувані гості будинок сновидіння після мрії про необхідність готувати голубці. Виконуючи роботу по приготуванню всією сім’єю, сон вказує на теплі відносини між домочадцями, взаємну підтримку.

Якщо за сюжетом мрії процес готування не пішов, то наяву персони належить отримати сумну звістку від гостей.

Спостереження за цим незнайомця ототожнюється людською підсвідомістю з внутрішнім конфліктом, що виник на грунті заздрості.

Через дурість втратить друзів спляча особа, яка у снах перекручувала фарш на голубці.

Старі образи не дають спокою, коли сниться тушкована долма в каструлі, смажені на сковороді згорточки з капусти і фаршу, навпаки, обіцяють початок безтурботного життя.

Пропорції вмісту

Молоти фарш уві сні

Багато сонники вважають, що поєднання м’яса з овочами в стравах — це добре знамення, яке вказує на досягнення гармонії з природою. Як зміниться пророкування, якщо сновидцу вдасться запам’ятати всі інгредієнти, їх кількість в страві?

Уважно поставитися навіть до найменших нездужань слід сновидцу, коли мариться вловимий аромат несвіжого фаршу, оскільки протухшее м’ясо у снах натякає на захворювання.

Спостерігати як їдять блюдо

Суму не затримаються надовго

Для трактування мрії про голубці існують не тільки радісні знамення. Деякі передбачення несуть застережливі знаки.

Про таку рису характеру, як пасивність, розповість сонник Стерво, коли за сюжетом сталося спостерігати за тим, як незнайомець уплітає голубець.

Весняний провісник вкаже: їли у снах голубці — придбаєте безцінний досвід.

Про занепад сил, погіршення самопочуття розкажуть бачення, де спляча особа в гордій самоті їла блюдо.

Можливе майбутнє

Чищені овочі для голубців обіцяють розставання і виник емоційний стрес на цьому грунті.

Виправити помилки визначено особі, яка побачила голубці серед безлічі інших страв на багатому столі.

Несмачне блюдо у снах підкаже, що сновидець втратив стимул, для творчих людей подібний знак асоціюється з відсутністю бажання творити.

Дивитися на голубці, але не є — до труднощів, а якщо вдалося покуштувати страву, то наяву вийде впоратися з будь-якими проблемами.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: