Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться голуби?

До чого сняться голуби?

Зміст:

Сонник голуби

Голуб — це символ духовної чистоти, великої любові і благополуччя. Але іноді поява птиці уві сні передвіщає сум і труднощі. Щоб правильно розшифрувати сновидіння і зрозуміти, до чого сняться голуби саме вам, потрібно проаналізувати бачення, згадати його сюжет і емоційне навантаження.

Забарвлення пернатого

Тлумачення сну залежить від кольору оперень птахів, які вам наснилися.

Білий. Сон, в якому ви бачили білих птахів, обіцяє радісний і світлий подія. Чим більше їх вам довелося бачити, тим більше щасливих моментів вас чекає. Як стверджує сонник, голуб з білим оперенням — це уособлення внутрішнього світу сновидіння.

Сновидіння, в якому ви тримали його в руках, символізує добрі думки і наміри. Незаміжнім дівчинам, як правило, бачення передрікає зустріч з представником чоловічої статі, який в найближчому майбутньому стане її чоловіком.

Згадайте якого кольору був голуб

Сірий. Поява снів, в яких сниться сіра горлиця, вказує на занепад сил і поганий настрій. Попереджає про те, що потрібно змінити ставлення до життя.

Чорний. Побачити птицю з таким кольором оперення — знак несприятливий. Чорні голуби символізують переживання або розчарування.

Дії пернатого

Щоб тлумачення бачення було максимально точним, необхідно згадати не тільки колір птиці, але і її поведінку.

Негативні сновидіння

Якщо ви побачили поранену птицю — можливо найближчим часом вас чекає розставання з коханою людиною. Страждання горлиці пророкують сум і розчарування.

Сон, в якому сниться мертвий голуб, має як позитивний, так і негативний тлумачення. Мертві білі птахи обіцяють конфлікти з родичами або друзями. А ось мертві птахи з чорним оперенням говорять про те, що вам вдасться уникнути всіх труднощів. Сни, в яких фігурують мертві птахи, як правило, переслідують людей, які страждають від самотності.

Якщо приснився поранений горлиця — це значить, що сплячий шкодує про свої вчинки. Сон говорить про те, що настав момент розставити пріоритети.

Якщо вам сниться голуб, що клює корм — це значить, що існує величезний ризик втратити щось дуже важливе. Ретельно обмірковуєте свої дії і слова, інакше зруйнуєте відносини з коханою людиною.

Що віщує Міллер?

Воркуючі — до поповнення

Голуб в міфології є уособленням миру і благочестя. Згідно з передбаченнями Міллера, сон, в якому сниться голуб, несе важливу інформацію, до якої потрібно обов’язково прислухатися.

Інші тлумачення

Як бачите тлумачення сну, в якому присутній голуб, неоднозначне. Для максимально точної розшифровки бачення варто звернути увагу на трактування та інших сонників.

Пророцтва Ванги

До чого сняться голуби? За твердженням віщунки, вони символізують всепрощення і зв’язок з Богом. Якщо вам сниться, що птах стукає у вікно — це дуже хороший знак. Бачення передрікає довге і щасливе життя. Сон, в якому голуб сів вам на голову, говорить про настання сприятливого періоду.

Трактування Езопа

Якщо голуб п’є — до удачі

Якщо сниться горлиця, питуща воду — це означає, що у вашому житті незабаром почнеться світла смуга. Ви з легкістю подолаєте всі труднощі.

Потонула горлиця сниться до невдач у всіх починаннях. Поява таких снів говорить про те, що сплячій необхідно ретельно обдумувати кожен свій крок.

Якщо сниться голубник — це значить, що вас чекає істотний дохід, можливо, виграш.

Сучасний сонник

Голуб, який сів на плече, попереджає про серйозну хворобу. Дівчині бачення, в якому їй на голову сів голуб, віщує весілля.

Поява снів, в яких горлиця сиділа на куполі церкви говорить про те, що у сплячого багато проблем і впоратися з ними без допомоги оточуючих йому не вдасться.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: