Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться грабіжники?

До чого сняться грабіжники?

Зміст:

Сонник грабіжники

Ті люди, які намагаються привласнити собі чуже майно, займаються грабежем. Жодна розсудлива людина не захоче зустрітися з ними. А ці темні особи можуть зустріти вас в підворітті, забратися в будинок, напасти в під’їзді, на безлюдній дорозі, варіантів, на жаль, маса.

До чого сниться грабіжник? Чи не говорить сновидіння, що вам варто убезпечити себе?

Напад уві сні

Найчастіше люди запитують сонник Міллера. Як вважає даний сонник, грабіжники уві сні — позитивний знак. Коли ви просто його зустрічаєте, то незабаром вам зроблять привабливу пропозицію.

Сниться напад на ваш будинок? Чим більше зловмисники винесуть з нього або розбомблять, тим краще складеться ваша подальша життя.

Тлумачення сонників

Для досконального розбору нічного бачення необхідно пригадати найдрібніші деталі і перегорнути сонники. Може, зумієте знайти потрібну для вас інформацію.

Сниться пограбування

Сонник Цветкова

Якщо уві сні ви пережили грабіж, це не означає, що в реальності на вас нападуть якісь викрадачі. Чекайте того, що вас запросять взяти участь у заході.

Сонник Мандрівника

До чого може приснитися злодій? Значить, сновидцу доведеться пережити якусь втрату в реальності. Також, можливо, він буде не задоволений результатом розпочатої справи.

Для жінок подібні бачення говорять, що за нею буде доглядати кілька чоловіків, і вона може не впоратися зі спокусою.

Езотеричний сонник

Даний джерело ототожнює грабіжників з недругами і заздрісникам. Пограбований чоловік вже зазнав втрат в реальному житті, але ще не зрозумів цього.

Найцікавіше, що, якщо вам вдалося впоратися зі зловмисниками, то вам варто очікувати сильного удару від долі.

Сучасний сонник

Даний джерело дає найцікавішу і, разом з тим, банальну трактування того, до чого наснилося, що на вас напали грабіжники. Як вважає даний сонник, грабіжники уві сні — до виявлення нечесного на руку домочадця. У вас в будинку завівся злодюжка і скоро ви дізнаєтеся, хто це.

Дата народження

Деяких людей не влаштовує звичайне тлумачення снів, яке розраховане на всю аудиторію. Вони схильні вважати, що сон можна по-різному розглядати в залежності від того, коли сновидець був народжений.

Всі, хто народився на початку року, згідно Весняного тлумачу, після сновидіння про злодіїв можуть очікувати зустрічі з неприємним, брехливим, людиною. Краще відразу його виявити, так як він може неабияк зіпсувати вам життя.

Застати злодія на гарячому

Кінець весни або літо — це час вашого народження, і уві сні ви застукали злодія, який намагався вас пограбувати? У реальному житті ситуація повториться точь-в-точь.

Решта іменинники, побачивши сон про те, як грабіжник орудує в їхньому будинку, можуть готуватися до зустрічі непроханих гостей.

Нападають на вас

На вас можуть напасти на вулиці або навіть у власному будинку.

Коли у вас намагаються щось вкрасти на вулиці, то, на думку Зігмунда Фрейда, незабаром ви переживете любовний роман. Велике число нападників — сильні емоції доведеться пережити.

Коли вас грабують в людному місці, то зараз ви перебуваєте на піку популярності. Вас ставлять в приклад, заздрять, наслідують.

Якщо місце було темним і затишним, то в реальності ви ризикуєте понести витрати. Вони не обов’язково будуть поганими, може бути, ви придбаєте якусь цінну річ.

Сонниками негативно сприймається бачення, в якому банда розбійників словесно вас ображала і посилала загрози. До чого сняться подібні бачення? Сновидець повинен остерігатися того, що може потрапити під вплив поганих людей.

Сниться злом дверей

На вулиці ви можете спробувати втекти від переслідувачів. Чи то справа, коли зловмисники проникають в ваш будинок. До чого може снитися подібна картина? Все буде залежати від дій зловмисників:

А якщо злодій — ви

Сни, в яких сновидець сам виконує роль грабіжника, зустрічаються рідко, але вони також мають право на тлумачення. Вважається, подібне бачення бачить людина, що бажає перемоги. Не виключено, що в реальності ви готуєтеся до змагань, олімпіаді, або ж у вас висока конкуренція на роботі . Циганський сонник радить не переживати, після подібного бачення перемога буде точно за вами.

Самому грабувати банк уві сні

Позитивно, коли ви з пістолетом будете грабувати банк уві сні. Якщо зараз вкласти гроші, вони принесуть більший прибуток. Сонники навіть прогнозують сплячій людині поїздки в далекі країни, закінчення ремонту, здачу складного проекту.

Ви не брали чужого, а вас звинувачують в крадіжці — вам доведеться зіткнутися з прикрою ситуацією. Правда, не варто сильно переживати з цього приводу, так як завдяки своїм зусиллям ви все одно будете у виграші.

Варто навести ще кілька тлумачень, знайдених в різноманітних сонниках. До чого сниться досконала вами крадіжка:

Іноді, злодійство уві сні пов’язано з душевними неприємностями сновидіння. Його душу мучать сумніви, біль, обурення. Постарайтеся для початку розібратися в собі.

Якщо ви не одні, з вами ще присутні інші злодії — остерігайтеся того, що пожертвуєте своїм ім’ям заради інших людей. Жертву не оцінять по достоїнству.

Інші тлумачення

Дуже позитивно розглядається сонниками сновидіння, в якому бачиться тікає з вашого будинку злочинець. Особливо, якщо ви зуміли його знешкодити і здати правоохоронним органам. Такий сон говорить про те, що сновидець зуміє впоратися зі своїми фобіями, страхами, образами на оточуючих людей.

Тікати від кишенькового злодія — ризикуєте понести грошові витрати, але вони будуть незначними. Коли ж злодій знімає з вас прикраси, то варто більш ретельно заводити знайомства. Новий знайомий дружить з вами через хороших зв’язків.

Скуповувати крадені речі — зумієте домогтися прихильності впливової людини.

Залізти до людини в кишеню з метою наживи — добудете потрібну вам інформацію далеко не законним шляхом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: