Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться хмари?

До чого сняться хмари?

Зміст:

Сонник хмари

Якщо уві сні ви бачите темні хмари, значить ви перебуваєте в стані тривоги. Щось не дає вам спокою, якась ситуація в реальності, яку ви не можете розгадати до кінця.

Як вважає сонник, хмари самі по собі багато чого вам не скажуть, але супутні деталі бачення зуміють підказати, про що саме ви турбуєтеся. Також в сонниках можна знайти рада, що робити, щоб перестати тривожитися.

Загальні відомості

Як вважає сонник, хмари чорні можуть бути провісниками конфліктів і сварок в реальному житті. Але деякі моменти можуть значно згладити негатив нічного бачення.

Що пророкує Густав Міллер

Сонник Міллера вважає, що приснилося небо, суцільно покрите темними хмарами — знак негативний. Він обіцяє біду, крах планів, нещастя.

Починається дощ? Послідує ціла смуга негативних подій.

Наснилися сонячні промені серед хмар

Якщо крізь хмари видно промінчики сонця, то все закінчиться благополучно. Незабаром нещастя залишать вас у спокої.

Між хмарами ви бачите інопланетний об’єкт — вас чекає успіх на роботі, але він буде недовговічним. Також сновидіння може передрікати скороминущу радість.

Думка Ванги

Приснилися грозові хмари, що згущуються над вами, — явна ознака того, що у вас загостриться ситуація вдома або на роботі. При цьому ви залишитеся на самоті, і вам доведеться самостійно вирішувати всі свої неприємності.

Провидиця вважала, що якщо сняться хмари, то вам варто задуматися про те, що ви робите в цьому світі, чи правильно робите, що очікує вас в подальшому.

Снилися хмари, які ви змогли розігнати — бачення, що пророкує сплячій людині сприятливі зміни. Незабаром відбудеться ситуація, яка значно поліпшить ваше становище. Не виключено, що у вас з’явиться хороший порадник, який зуміє виправити ситуацію негативну ситуацію.

Сниться дощ з похмурого неба

Якщо хмари були червоного кольору, то ви можете зіткнутися з хворобою або навіть смертю вашого родича.

Добре, якщо в кінці вашого нічного бачення з хмар полився дощ або навіть злива. Тоді болгарська провидиця вважає, що незабаром ви відчуєте невимовний захват. Єдине, для початку доведеться пройти через важкі випробування.

Пророцтва інших сонників

Більшість тлумачів розглядають хмари на небі негативно. Вам залишається тільки згадати всі нюанси, можливо, вони змінять прогноз і порадують вас.

Сучасний тлумач

Бачити уві сні грозу

Бачити хмари уві сні — знак, що незабаром вас здолає хвороба. Незвичайні хмари над головою — це бачення пророкує вам, що планам не судилося втілитися в життя, можете навіть не намагатися.

Коли подібне бачення відвідує жінку, то незабаром у неї з’явиться кавалер, але він почне обманювати її, і його плани будуть підступними.

Спостерігати грозу — незабаром ви потрапите в біду, будьте гранично обережні.

Тлумач Морозової

Якщо уві сні вас відвідують темні хмари, що згущуються над вашою головою, то в реальності після таких снів за вашою спиною стануть плентатися інтриги. Ваші уявні друзі побажають обмовити вас.

Що ще пророкує даний сонник з приводу того, до чого сниться хмари і інші символи, подібні до них:

Тлумач Цвєткова

Наснилося західне сонце серед темних хмар

Знаменитий езотерик вважав, що темні хмари на небі віщують наближення біди. Якщо ви бачили подібне на нічному небі, то ви зробите неприємне для себе відкриття.

Ну а західне сонце, що пробивається крізь хмари, віщує наступ безхмарного життя.

Тлумач Хассе

Міс Хассе зробила цілий перелік того, до чого нам сняться різноманітні хмаринки на небі:

Бачити уві сні маленькі хмари

Езотеричний тлумач

Цей сонник вважає, що бачити уві сні чорну хмару — сприятливий знак.

Чим страшніше були в нічному баченні грозові хмари, тим більше щастя і удачі випаде на долю сплячої людини.

Якщо ж все небо суцільно вкрите хмарами або чорними хмарами, то вам варто зібрати всі свої сили. Якщо ви станете працювати за чітким і правильному планом, то досягнете небувалих висот. В іншому випадку вам загрожує провал.

Тлумач Дмитра та Надії Зими

Згущаються над вами хмари означають, що в реальності ви вже передчуваєте наступ небезпеки.

Коли ви буквально можете дотягнутися до хмари рукою, то вам варто вже починати готуватися до неприємностей.

Бачити уві сні як хмара закрила сонце

Побачили, як хмара закрила собою сонце? Ви потрапите в конфліктну ситуацію і не зумієте себе контролювати. Через неадекватну поведінку ваші неприємності тільки збільшаться. Постарайтеся стримуватися і мислити тверезо.

До чого варто приготуватися?

Як вважає сонник, темні хмари уві сні — це не завжди негативний знак. Вам варто знати всі прогнози, щоб не переживати через дрібниці.

Коли прочитали негативний прогноз, ви маєте можливість заздалегідь підготуватися до неприємностей. У цьому головна користь тлумачів снів.

Якщо ви бачите хмари, що насуваються на вас з лінії горизонту, то це всього лише страхи, які не дають вам жити повним життям. Ви часто боїтеся зробити певний вчинок, побоюєтеся наслідків.

Тлумач же вважає, що ви боїтеся даремно. Вам варто позбутися від усього, що вас гнітить, і сміливо йти вперед. Підстав для тривоги немає.

Повністю безпросвітне небо у снах — заклик вищих сил. Сновидінню варто набратися терпіння, навчитися планувати, а не діяти зопалу. Навіть якщо зараз у вашому житті нічого позитивного не відбувається, це тимчасове явище, незабаром хмари розійдуться, і настане світла смуга, не падайте духом.

Наснилася дивного кольору хмара — на вас йде вплив нехорошого людини. Саме він тягне вас вниз. Ця особа руйнує ваше життя, варто якомога швидше позбутися від її присутності.

Позитивно, коли уві сні починає йти дощ. Все стане налагоджуватися.

До чого сняться блискавки під час дощу і абсолютно темного неба, покритого хмарами? Сплячому людині не загрожує самотність, він завжди буде знаходитися в суспільстві доброзичливо налаштованих до нього людей.

Не варто засмучуватися і падати духом. Подумайте, що ви можете змінити, щоб значно поліпшити ситуацію, що склалася.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: