Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться хризантеми?

До чого сняться хризантеми?

Зміст:

Сонник хризантеми

Хризантеми — прекрасні квіти, символ осені. Ви бачили їх уві сні, і вони залишили після себе яскраве, незабутнє враження. Зрозуміти, з якими прийдешніми подіями ототожнює сонник хризантеми, допоможуть обставини сну. Квіти росли в саду, стояли у вишуканій вазі, а може вони були зів’ялі — кожномустаном квітки є своє тлумачення.

Сонник Міллера попереджає: якщо уві сні зрізали в квітнику чудові білі хризантеми, то вас чекає важка, непоправна втрата.

Осіння красуня

Що запам’яталося уві сні найбільше, сам квітка або ситуація, при якій ви його побачили. Працювали в саду або гуляли по осінньому парку. Ви відчули захоплення, розчарування або якісь інші емоції.

Наснилися розкішні осінні квіти

Дарувати красу

Становили композицію з різнокольорових хризантем — вас накриє низка радісних і хвилюючих подій в колі близьких і друзів.

Сниться, що самі вручаєте кому-то букет яскравих червоних або жовтих квітів — у вашому житті не все гладко, але ваш оптимізм допоможе дочекатися кращих часів.

Купили рослина в горщику, щоб подарувати конкретній людині — наяву ви виправдаєте його надії.

Отримувати квіти в подарунок

Отримати уві сні квіти в подарунок

Червона хризантема, подарована вам уві сні, символізує любов і пристрасть наяву, любов буде довгою і теперішнього — так інтерпретує сонник букет цих прекрасних квітів.

Букет хризантем сниться надмірно гордим впертого, які, відкидаючи нового знайомого, втратять можливого супутника життя.

Зовсім незнайома людина дарує букет хризантем — в житті настане вдалий період.

Калейдоскоп кольорів

Рожеві хризантеми уві сні символізують ваші наївні мрії про кохання. Головне, в реальності вчасно зупинитися і не наробити дурниць.

Як знак короткочасних, легковажних захоплень, без подальших серйозних відносин, визначає сонник хризантеми різних кольорів і видів.

Сонник стверджує: чекайте сюрпризів і дивовижних подій. Але лише в тому випадку, якщо букет хризантем вразив вас незвичайними, неприродними відтінками.

Розглянули уві сні, що пелюстки квітки переливаються всіма кольорами веселки — ви недостатньо впевнені в своїх силах і сумніваєтеся в правильності своїх дій.

Інші тлумачення

Крім загальноприйнятих тлумачень можливі і різні висновки зі схожих ситуацій уві сні. Однотипні сюжети трактуються зовсім по-різному.

Езотеричний сонник

Приснився букет незвичайної забарвлення

Наснилися дубки, дрібні і пахучі — проблеми, які виникнуть у вас наяву, будуть теж дрібні.

Єврейський сонник

Передбачає тлумачення сну в залежності від того, в яку пору року він приснився. Як і що ви робили з рослинами, має своє тлумачення.

Сниться, що рвете хризантеми.

Ставите букет хризантем в вазу.

Квіти по-варварськи зламані.

Магічний сонник

Наснилася одна красива хризантема — давній друг або шанувальник нагадає про себе.

Сонник Ванги

Уві сні зрізали суцвіття для букета — скороминуща зустріч матиме романтичне продовження.

Сонник Фрейда

Білі хризантеми уві сні для жінки означають, що вона нерозбірлива у своїх зв’язках. Викидаєте свіжі квіти — без жалю розлучитеся зі своїм сексуальним партнером.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: