Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться хвилі?

До чого сняться хвилі?

Зміст:

Сонник хвилі

Водний світ з його глибинами і несподіваними природними явищами залишається для людства загадкою. Будь-якому сновидцу хоча б раз у житті доводилося стикатися з нічними видіннями, де доводилося спостерігати за бурхливим океаном, ховатися від цунамі або занурюватися в прозору морську гладь. Розібратися, до чого сняться хвилі, допоможуть тлумачення, надані сонником.

Якщо наснилася величезна хвиля, то наяву виникнуть перешкоди, затримки в справах, персони належить самостійно вирішувати накопичені за довгий час проблеми.

Несприятливий період в житті доведеться пережити сплячої особі, яку за сюжетом поглинула морська безодня, але врятувалися від стихії герої уві сні швидко виявляться знову «на плаву» в реальності.

Неосяжні простори чистої води, за якими довелося споглядати з вершини гір або скель, повідають про щирість близьких, чесних намірах компаньйонів.

Хвилюється море у снах

Наснилася міць водної стихії

До чого сняться великі хвилі? Символіка подібних мрій найчастіше подається в негативному ключі. Надмірно високі водні пороги — це знаки, що посилаються підсвідомістю з метою попередити сновидіння про майбутні зміни.

Перебувати на березі у снах через страх води або невміння плавати — особа боїться висловити власну точку зору, проявити характер, стати частиною колективу.

Пережити бурхливий роман, випробувати почуття любові і ненависті належить тому, хто побачив вспенивающем море. Також бачення зі схожим сюжетом можуть розповісти про спосіб життя, дні якого наповнені яскравими фарбами.

Хвилі на морській гладі у снах натякають на внутрішні переживання, тривожні сплячу персону. Можливо, людина перебуває у стресовому стані на роботі, хвилюється за стан здоров’я родичів.

Популярні значення сонників

На думку Мандрівника, прозорий потік води сниться, предзнаменуя отримання довгоочікуваних новин, а піна на хвилях говорить про наближення хвороби. Які прогнози подають інші відомі тлумачення?

Почуття тривоги і відчуття навислої небезпеки наяву не дає спокою сновидцу, коли напередодні важливого заходу сниться штормове попередження.

Величезна хвиля по Міллеру

Кілька цікавих значень подає тлумач відомого психоаналітика.

Як свідчить сонник Міллера, хвилі пророкують зміни спокійного сімейного щастя на бурхливе життя, сповнене пригод, знайомств з цікавими людьми.

Розвиток подій

Щоб тлумачення виявилося вірним, буде потрібно враховувати не тільки супутні мрії деталі, але і особливості сприйняття сновидцев. Так, що накриває водний масив юну дівчину повідає про всепоглинаючої почутті закоханості, а для заміжньої жінки подібний знак натякне на клопоти по дому.

Як тлумачить сімейний сонник, тікати від хвилі — це спроби підсвідомості зняти з себе тягар відповідальності, очистити совість, розкрити правду оточуючим.

Загальний сонник хвилі розглядає як ознаку виснажливої ​​боротьби за місце під сонцем, будь то бажана посада або серце коханої.

Образ стихії

На перший погляд нічого не значущий образ спокійної поверхні моря розповість сплячому про що панує будинку затишку, любові та гармонії.

Висока цунамі у снах повідає про завищену самооцінку, перебільшенні власних можливостей.

Дії сновидіння

Побачений корабель, який сигналізує про лихо — знак випробовується страху за близьких людей. Як запевняє сучасний сонник, плисти по хвилях для того, щоб врятувати людину — сюжет, який уособлює чисті помисли, чеснота.

Утік за сценарієм від нищівної хвилі сновидец зможе уникнути матеріальних неприємностей.

Катається серфінгіст у снах висловлює приховані бажання стати вільним, позбутися від батьківського гніту.

Спорт і відпочинок

Хвилювання моря уособлює душевний неспокій, а до чого сниться хвиля, повідає тлумач мрій.

Приснився морський курорт говорить про загальну втому організму, погіршення самопочуття і настрою.

Споглядання за водною гладдю

Що значить підкинути на хвилях корабель? Після отриманих новин чекайте кардинальних змін.

Якщо приснилося багато невеликих хвиль, то завдяки міцному внутрішнього стрижня вийде вирішити виниклі проблеми швидко.

Інші значення

Бачити уві сні хвилі — стати ініціатором скандалу, розпускати чутки, плести інтриги заради досягнення власних цілей.

Мутний водяний потік може приснитися особі, чий розум наповнили кепські думки.

Той, що біжить по хвилях — унікальний знак, що розповідає про вольових якостях. Подібні символи говорять, що людина зловила удачу за хвіст, оскільки після мрій успіх і визнання гарантовані.

У шторм за сюжетом початок підкидати човен? Сили нерівні, суперники зможуть виграти нерівний бій.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: