Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться інопланетяни?

До чого сняться інопланетяни?

Зміст:

Сонник інопланетяни

Світ сновидінь прекрасний і багатогранний. Але, варто погодитися з тим, що уві сні можуть прийти досить неординарні образи. Так, з повальним захоплення уфологією і фантастичними фільмами, сни з інопланетянами стали відвідувати людей набагато частіше, ніж, скажімо, навіть 50 років тому. Як же зрозуміти, до чого сняться інопланетяни?

Вторгнення прибульців — один з традиційних сюжетів касових фантастичних фільмів. Однак, підсвідомість може зіграти більш злий жарт — виникли образи не завжди вкладаються в природну парадигму свідомих знань про навколишній світ. Тому, якщо сняться прибульці, самі образи і сюжет нічних мрій може бути настільки бентежить, що посимвольного тлумачення може виявитися марним.

«Якщо сняться інопланетяни, дуже важливо згадати сюжет і загальну емоційне забарвлення сну. Літаюча тарілка, зависла прямо над головою може означати доступ до таємних знань і паранормальних здібностей. Однак, цей же образ, але присмачений дещицею страху, означає різку зміну обставин з дуже несподіваним розворотом »

Основне значення сну

Якщо приснилися інопланетяни

На жаль, жоден древній сонник не містить знання про символіку інопланетян, побачених уві сні. А сучасні джерела дають дуже різні тлумачення, які можуть грунтуватися на психологічних і асоціативних поясненнях. Тому онлайн легко зустріти навіть прямо протилежні значення подібних снів.

Для того, щоб тлумачення було об’ємним і глибоким, дуже важливо згадати основну спрямованість головного образу (з яким інопланетянином спілкувалися — з добрим чи злим), а також власні відчуття користі і безпеки подібного контакту.

Споглядальне сновидіння

Якщо сниться, як переміщається по небу літаюча тарілка — ви скоро отримаєте звістку. Якщо вона уві сні горіла червоним вогнем — новина виявиться важливою і призведе до різких змін в житті. А якщо переважали білі або жовті кольори — готуйтеся до серйозної розумової роботи, яка принесе вам славу завдяки вашому нестандартного підходу до вирішення завдань.

Сни, в яких ніяких контактів не відбувалося, і за сюжетом сновидец був виключно спостерігачем, говорять про те, що доля грає з людиною, і найближче майбутнє ніяк не залежить від його дій і почуттів.

Якщо приснився контакт з інопланетянами

Бути в контакті з прибульцями

Езотеричний сонник, розміщений онлайн, вважає, що прибульці зі снів можуть означати як влада, що діє на сновидицей ззовні, так і темну сторону його душі, яку він підсвідомо сприймає як чужорідну. І та, і інша ситуація може привести до тривалого розладу, яке в будь-який момент може вилитися в справжню депресію.

Тому, якщо сняться прибульці, які намагаються вступити з вам в контакт, але ви всіляко цьому чините опір, поставтеся до подібного образу дуже серйозно. Можливо, вам потрібно проаналізувати власне оточення або розібратися в глибоких душевних переживаннях.

Спілкування вербальне або телепатичне

Якщо приснився інопланетянин, який намагається якось порозумітися з вами — будьте готові потрапити в чужу для вас середу. Вам належить багато вивчити і прийняти для себе несподівані людські істини.

Чути незвичайний голос в голові, розуміючи, що прибульці спілкуються з вами телепатично — у вас є сильні екстрасенсорні здібності, вважає езотеричний сонник. Однак, ними треба вміти користуватися, і обставини скоро складуться так, що ви будете змушені прийняти знання від учителя.

Викрадення або війна

До чого сниться війна з прибульцями

Вторгнення інопланетян — це не тільки традиційний сценарій фантастичних фільмів, але і реальні страхи багатьох людей. Особливо тих, хто захоплюється уфологією. Якщо їм сниться подібний сон, то не варто брати близько до серця його тлумачення — це просто відображення підсвідомого страху в найпростішій для цієї людини проекції.

Але якщо напад позаземної цивілізації на Землю приснилося людині дуже далекій від фантастики і уфології — варто задуматися, можливо, це сновидіння знакова. А розібратися в ньому допоможе будь-який доступний онлайн сонник.

Секс з представником позаземної цивілізації

Бачити уві сні секс з прибульцем — підсвідоме бажання випробувати щось нове. У реальності це не завжди секс — можливо, вам просто варто прогулятися по місту під час дощу, а не в сонячний день. І це принесе вам не менш яскраві емоції, ніж реальний секс, навіть з експериментами.

Бачити, що між представниками інших цивілізацій відбувається злягання — ви станете свідком зародження нового справи. Однак, приснився секс між прибульцями також означає, що ви, хоч і будете біля витоків цього незвичайного проекту, але зачинателем вас ніхто рахувати не буде.

Власні відчуття

Дуже важливо позначити емоційне забарвлення побаченого уві сні. Розуміти, що вони прийшли для поліпшення життя землян, зустрічати їх з радістю — бути готовим до якісних змін в особистісній або соціальній сфері.

Негативне забарвлення сну в цілому означає, що зміни перевернуть ваше розуміння власного життя. Злісні, некрасиві істоти, які викликають страх чи почуття огиди можуть означати деспотичних людей, готових йти до здійснення своєї мрії по трупах колег.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: