Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кабачки?

До чого сняться кабачки?

Зміст:

Сонник кабачки

Будь-яка господиня знайома з таким овочем як кабачок. З нього можна приготувати безліч страв: це і салати, і супи, і другі страви, і навіть десерти. До чого сняться кабачки? Тлумачі говорять про те, що це не найсприятливіший символ.

Цей доступний, бюджетний овоч може сигналізувати про початок неприємностей у фінансовій сфері. Звичайно, сплячої людини не очікує фінансовий крах, але доведеться трохи урізати свої витрати.

Що росте на грядці

Передбачення буде значно відрізнятися в залежності від того, їли ви даний овоч, висаджували, збирали або ж просто милувалися його зростанням.

В цілому вважає сонник, кабачки — символ невеликого доходу, матеріальної скрути. Щоб розгадати ваш сон, варто переглянути кілька тлумачів різних авторів.

Наснилися свіжі овочі

Різноманітність тлумачень

Варто визнати, що деякі сонники, наприклад, сонник Мандрівника, розглядають кабачок як символ отримання прибутку. Вам залишається тільки вибрати вподобане тлумачення, і бути готовим до ударів долі або ж, навпаки, приємних несподіванок.

Сонник 21 століття

Даний джерело розглядає лише той випадок, коли ви їсте блюдо з кабачків. Вважається, що такий сон обіцяє приємне проведення часу з друзями. Ви потрапите на якесь свято або банкет.

Кулінарний сонник

Їсти уві сні кабачки — до веселого проведення часу. До чого сниться кабачок, який ви смажили — у вас буде можливість поповнити сімейний бюджет. Ви можете отримати додаткову роботу або виграти грошовий приз, головне, що ці фінанси йтимуть понад вашого щомісячного заробітку.

Протилежна точка зору

Не всі тлумачі так позитивно розглядають даний символ. Сонник Мельникова дає досить суперечливі прогнози. Бачити уві сні кабачки може обіцяти як достаток, так і передрікати сплячій людині важкі часи.

До чого сняться кабачки на грядці, які ви рясно поливаєте? Значить, ви будете виконувати важку роботу, яка фактично не принесе вам ніякого доходу.

А от купувати їх уві сні — до повного достатку, успіху серед колег.

Якщо уві сні ви займалися приготуванням страви з кабачків, то для вас настають не найкращі часи.

Наснилося готову страву

До чого ще може приснитися кабачок? Проведете вечір в ресторані, де смачно поїсте і весело проведете час.

Просто дивитися на ці овочі

Якщо уві сні ви нічого не робили з овочами, а просто дивилися на них, то важливо згадати, як саме вони виглядали:

Займатися уві сні овочівництвом

Збирати кабачки на грядці — ви не задоволені своїм нинішнім становищем, намагаєтеся знайти вихід із ситуації.

Садити кабачки уві сні — ви зайняли надто багато грошей, загрузли в боргових зобов’язаннях. Бачити, як овоч росте прямо у вас на очах — отримаєте несподівану пропозицію, яке допоможе вам відновити своє матеріальне благополуччя.

Як вважає сонник, збирати, прополювати, поливати, удобрювати кабачки — спляча людина виконує нецікаву важку роботу, при цьому мало за неї отримує. Такий сон говорить про те, що ви ще не скоро зумієте її змінити.

Але якщо ви зібрали великий урожай, у вас повен віз або віз стиглих овочів, значить ви минули темну смугу, далі справи підуть краще.

Купівля-продаж

Спостерігати величезний ящик кабачків на ринку — фінансове благополуччя, яке ви заробите нечесним шляхом. Якщо на овочах була видна бруд, то працювати будете фізично.

Самому продавати овочі — сновидіння обіцяє неприємності. Здійснювати покупку — поступите не подумавши, наслідки будуть плачевними.

Жінці купувати, готувати, а потім є кабачки — вам випаде шанс приємно і з користю провести час. Ви зумієте від душі повеселитися, при цьому ще й заробивши трохи грошей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: