Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться камені?

До чого сняться камені?

Зміст:

Сонник камені

Камінь був присутній поруч з людиною з доісторичного періоду. Деяким камінцях приписували магічні можливості, роблячи з них всілякі амулети або тотеми. Великі валуни використовували для будівництва будинків, невеликі фрагменти твердих порід заточували, конструюючи перші списи, ножі.

Дивний світ сновидінь може побіжно показати сплячій людині прогулянку по морському березі, повністю всипаному галькою. Кому-то належить побачити величезну прямовисну скелю або булижник, що летить вниз з гори. З усіма правдоподібними і неможливими сюжетами впорається тлумач мрій. Гортаючи його сторінки, сновидец відшукає підказки, до чого сняться камені.

Примарилося камінчик, який особа стискала в руці у снах, вкаже на такі особливості характеру, як стриманість, впевненість у власних силах, наполегливість, часом бачення приписує сновидцу надмірне впертість і самовпевненість.

Якщо сниться будівельний матеріал, то це добрий знак, оскільки сюжет розповість, що майбутній шлюб виявиться щасливим, будинок буде стояти на «міцному» фундаменті довіри і поваги.

Загальна символіка

Приснився відшліфований камінчик

Сновидець зможе знайти підходяще пророкування серед безлічі відомих значень сонників.

Літератор Езоп в своєму тлумачі пророкує складний вибір, який мають бути ухвалені, якщо мрії наповнені образами мощених каменем мостових.

Сакральний зміст

Якусь тяжкість на душі відчуває той, кому сняться різні камені, — наполягає езотеричний тлумач. Підсилює побачений сюжет бачення з цеглою, яке обіцяє переживання, хвилювання. Щоб уникнути поганих подій, сновидцу потрібно очистити тіло і розум від накопиченої негативної енергетики, просто кажучи, йому треба покаятися в гріхах.

З’явилася велика перешкода на стежці уві сні

Як тлумачить ідіоматичний сонник, камені, кинуті вами у снах, уособлюють невиражені почуття болю, страху, мрія натякає на існуючого наяву ворога, з яким вже довгий час веде боротьбу спляча людина.

У бреде повільно сновидіння по небезпечній стежці раптово утворилися кам’яні перешкоди на шляху? Це метафоричний образ прийдешніх неприємностей. Хоч персона і намагається виконувати всі ретельно, на совість, але доля розпорядиться по-іншому, постійно відчуваючи його терпіння. Камінь, який є статичним об’єктом, у снах позначає відсторонення від соціуму.

Чи не схильний до розуміння, співчуття той, кому довелося розглядати незграбний кам’яний предмет.

Радісні передбачення

Деякі з значень порадують того, хто шукає відповіді на питання: що підготувала майбутнє після мрії про камені.

Подаровані коштовним камінням, за сонником Дмитра та Надії Зими, ототожнюються з появою впливової людини.

Несприятливі значення

Там, де існують сприятливі вісті, завжди знайдеться місце для сумних новин.

Побитий камінням людина, на думку ісламського тлумача мрій, означає, що незабаром після нічної мрії сплячого чоловіка образять наяву.

Сниться обвалився скеля

Для жінок сновидіння має вкрай негативний характер, вказуючи на легковажну поведінку, недотримання норм моралі.

Тернистий шлях наказаний долею персони, на шляху якої трапився кам’яний обвал скелі, кручі.

Виявиться наяву виснажливої ​​і марною робота, обрана для заробітку початкового капіталу. Побачивши сюжет про купі необроблених, сколених цегли, краще закинути справу на півдорозі, адже за нього не судилося отримати оплату, — переконаний український тлумач видінь.

Психологічний аналіз

Дізнавшись про народних повір’ях, прогнозах магів і чаклунів, можна звернутися за допомогою до відомих психоаналітиків.

Велика купа каміння, згідно з Фрейдом, сниться, як символ нереалізованості, прихованого сексуального потенціалу.

Деталі сновидіння

Приснився камінь у роті? Досить незвичний сюжет передбачає серйозне захворювання.

Як стає ясно, для вірного передбачення необхідно пригадати всі найдрібніші подробиці, щоб не помилитися з вибором свого майбутнього.

Якщо уві сні корабель розбився об скелі, то бачення натякне на сильний переляк, але після нього в житті запанує спокій.

Муляжі або напівдорогоцінне каміння є символом помилкових надій, ілюзій, які не відповідають дійсності.

Зовнішня характеристика

Колір і форма знайденого камінчика — це одна з основних характеристик для отримання максимально чіткого уявлення про власне майбутнє.

Вибратися з чорної смуги і знову відправитися мандрувати судилося сплячій людині, який за сценарієм відшукав прозорий камінь.

Знайомий мінерал

Мінерали можуть нести абсолютно різну символіку, в залежності від дати народження сновидіння. Провісник натякає на необхідність зрозуміти: чи ваш примарився камінчик?

Для жінок діаманти уві сні — це знак турботи чоловіка або шанувальника, душу особи наповнюють почуття любові і вдячності. Чоловікам бачення з обробленими алмазами віщує хороший заробіток, стабільний кар’єрний ріст.

Позбудеться надії той, кому трапилося розпрощатися з подарованим у снах діамантом.

Агат символізує удачу, а оскільки фортуна знову повернулася до вас, то ризик вже стане виправданий. Як припускає російський народний сонник, можна починати реалізовувати самі непередбачувані задуми.

Бачити уві сні блискучий опал

Яскравий, відблискує опал попередить про навислу загрозу, а місячний камінець, навпаки, розповість про позитивні зміни.

Лазурит означає, що сновидець відшукав сенс власного життя. Сапфір мариться перед виконанням бажань. Гранат підкаже, що незабаром має бути довідатися чужий секрет.

Всі сновидіння, пов’язані з смарагдом, мають відношення до сім’ї. Після мрії комусь із родичів пощастить заробити капітал, прославитися.

Топаз — це вірні соратники, а яшма уособлює довгоочікувану зустріч зі старими друзями.

Коштовності та прикраси

Як тлумачить сонник камені дорогоцінні? Завжди прикраси будуть пророкувати розкішне життя?

Сережки застережуть про неправдивої інформації, що надходить від конкурентів, а кольє підкаже, що співбесіда пройде успішно.

Морський берег

Що може бути приємніше, ніж романтична прогулянка по морському узбережжю, всипаному дрібною галькою? Іноді, нудьгуючи по теплої пори року, сняться схожі сюжети. Але що якщо причина мрії зовсім інша?

Вибираючи можливі передбачення, сонник, до чого сниться камінь теплий, не дає певного значення. Сіренький берег може символізувати нудьгу, самотність, а ось відчуття від нагрітих за день сонцем каменів — це символ скорого побачення.

Чим більше камінчиків різної форми і кольору, тим сильніше різняться інтереси, захоплення особистості наяву.

Подібна мрія також підкаже, що події відбуваються швидко, але враження від знайомств і пригод надовго залишаться в пам’яті сплячої персони.

Бачити уві сні величезну брилу в воді

Велика брила в воді — це свого роду айсберг. Щоб не наштовхнутися на непередбачені обставини, в реальності потрібно ретельно продумати план дій, обговорити можливі варіанти відходу.

Ще трохи терпіння, і все вийде, — так розбирає тлумач бачення, де вода омиває берег.

Дії у снах

Процеси і дії теж несуть певну символіку. Згадавши, що відбувається, вийде відновити цілісну картину.

Може наснитися сон з написами, ієрогліфами, зашифрованим посланням на камені тому, хто потребує мудрій пораді, допомоги наставника або захисника.

Привиділося надгробок

Бачити уві сні надгробок

Окремо провісник розглядає неприємні сновидіння про надгробних плитах.

Людям, які відчувають страх перед незвіданим світом, можуть постійно сниться могильні плити.

Тлумач рекомендує звернути увагу на поведінку близьких родичів та інших осіб, якщо постійно у снах приходить образ надгробки. Хтось із спадкоємців бажає вам смерті, намагається обманними методами привласнити капітал.

Можливі знаки

Приснився падаєметеорит уві сні характеризує натуру, як мрійливу особистість, схильну до фантазій.

Забився камінчик в черевик? Якийсь вчинений за молодості вчинок не дає вам спокійно дихати. Пошукавши в пам’яті можливі огріхи, вибачившись перед людиною, якого ви образили, вийде відновити баланс Всесвіту.

Уникнути у снах каменепаду — добрий провісник, який підказує, що вийде вийти «сухим з ​​води».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: