Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кімнатні квіти?

До чого сняться кімнатні квіти?

Зміст:

Сонник кімнатні квіти

Квіти, це символ молодості. Багато з них користуються величезною любов’ю, їх шанують як з естетичних показань, так і з-за психотропних речовин, що містяться в них. Таким чином квітка, не просто невинний провісник весни, а й символ плотських насолод.

Символіка снів

Тому як квітки виростають із землі, від води, вони уособлюють пасивне начало і його прояв. Їх чашечки служать своєрідним резервуаром, де збираються крапельки дощу, роса, як прояви діяльності небес. Уві сні вони уособлює красу у всіх проявах: будь то вчинок, сюрприз, визнання. Як же кажуть сонники з приводу того, до чого сняться кімнатні квіти?

Альтернативне тлумачення

Якщо приснилися кімнатні квіти

Популярні сонники трактують мрії з кімнатними квітами неоднозначно. Вони символізують внутрішній світ сплячого, його відносини з партнером. Все залежить від того, яку квітку снився, який забарвлення, якого стану. Про це докладніше.

Сонник Міллера

Якщо уві сні вони виглядали привабливо, це провісники придбання майна. Примарилося, вам їх подарували, сонник обіцяє численних шанувальників.

Сонник Ванги

На думку провидиці, мрії, де сталося бачити багато кімнатних рослин, говорить про закритості почуттів.

Цей предмет, принесений як подарунок сповіщає про смерть когось із знайомих.

Сонник Нострадамуса

Сталося бачити уві сні, що вам подарували гарний, квітучий горшкових квітка, це обіцяє знакову зустріч з майбутнім коханим.

Сонник Фрейда

Якщо сплячого довелося споглядати житло заставлене зеленню, квітучої червоними бутонами, це говорить про його недосвідченість інтимних відносин.

Сучасне тлумачення

Сьогоднішні трактування співзвучні з ретро трактуваннями. Кімнатні рослини уві сні обіцяють виконання задуманого, приємні сюрпризи.

Сонник Гришиной

Розсаджувати по горщиках рослини уві сні віщує швидке втілення реально намічених планів. При чому особливих зусиль для цього докладати не доведеться. Самі обставини сприятимуть цьому.

Сталося бачити, як сплячого потрібно було садити рослина, але воно засохло на очах, чекайте труднощів, що стосуються сфери особистого життя. Коли довелося їх пересаджувати, сонник вказує, очікуються грошові проблеми.

Що робили з кімнатними квітами

Сюжети снів

Наяву квіти пов’язані зі святом, торжеством, з усім приємним для будь-якої людини. Вони можуть бути подарунком, товаром, предметом інтер’єру. Всі ці нюанси накладають своє смислове навантаження при трактуванні мрій. Подивимося, до чого можуть снитися горшкові рослини, якщо їх:

Багатьом з нас сниться, як ми копаємося з землею, утрамбовуємо її в горщиках, беручись садити, або пересаджувати квіти. Ці мрії віщують позитивні зміни наяву у сновидіння. Вони можуть бути пов’язані з підвищенням посади, або переходом на більш відверті особисті відносини між партнерами, якщо трапилося садити. І з переїздом на інше місце проживання з поліпшеними і більш комфортними умовами, або подорожами, відповідно, якщо уві сні потрібно було пересаджувати.

Якщо заміжній жінці сталося у снах або садити, або пересаджувати кімнатні рослини, це обіцяє їй сприятливі пологи.

Не дуже сприятливі прогнози несуть мрії, де довелося садити квіти, але вони не приживаються. Провісник ускладнень, які торкнуться якщо не фінансової сфери, тоді сфери любовних відносин.

Коли сниться, сталося поливати красиві яскраві кімнатні рослини в горщиках, це гарантує сновидцу вірність любові його партнера.

Якщо поливали квіти

Зовсім інша справа, коли вам сниться, що довелося поливати засохлі рослини в горщиках. Це говорить про необхідність перегляду ваших відносин з партнером, до якого ви готові.

Буває сниться, що сплячій довелося поливати штучні вироби в горщиках. Це говорить про поверховості, і навіть про фальшивості відносини партнера.

У квіткових мріях іноді доводиться поливати дуже багато квіток в горщиках, цілу оранжерею. Це хороший знак, який вказує, у сімейних відносинах панує повна ідилія і гармонія.

Коли сниться, вам дарували блакитні фіалки в горщиках, то будьте впевнені, поруч з вами людина, яка завжди підтримає і подбає про вас.

Принагідно, коли сплячий побачив сюжет, де йому піднесли як подарунок великий кімнатний бонсай, який цвіте насичено — червоними бутонами, це говорить про існування таємного шанувальника, спраглого пристрасті і інтимних відносин з вами.

Якщо примарилося багато рослин насаджень у флористичному магазині, потім їх купувати, то при такому випадку два тлумачення. Сталося купувати на торжество, значить ви дочекаєтеся змін, про які мріяли і заслужили своєю працею. Якщо купувати довелося для покладання на могилу, значить відвели важку хворобу, яка небезпека.

Квіткові мрії іноді мають сюжет з продажем кімнатної зелені. Вони є відображенням внутрішнього світовідчуття сновидіння, він наяву щиро любить, вміє дарувати безоплатне тепло і щастя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: