Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сняться кімнатні рослини?

До чого сняться кімнатні рослини?

Зміст:

Сонник кімнатні рослини

Рослини — неймовірне явище природи. Вони радують око і хороші для здоров’я. З ними пов’язано багато прикмет, і кожна людина за своїми причин прагне розташувати навіть невелика рослина у себе в будинку. Не дивно, що доводиться бачити уві сні рослини, та так яскраво, що здається, ніби вони все життя простояли у сновидіння на підвіконні.

Те, що це неоднозначний, при цьому дуже значимий символ, сумніватися не доводиться. Багато тлумачі, як сучасні, так і давніші, з готовністю розглядали цей образ. Кожен сонник давав своє трактування, і жодну з них не варто ігнорувати.

Загальне значення

Як стверджує сонник, кімнатні рослини, що цвітуть, означають радість в родині, не дуже значущі події, які, однак, зміцнять відносини між подружжям. А ось засохлі, навпаки, говорять про майбутню темної життєвої смузі.

Наснилися вазони

Не варто обмежуватися лише загальної трактуванням. Залежно від того, як багато деталей ви запам’ятали, вийде скласти вірний прогноз.

Зовнішній вигляд

В першу чергу ми звертаємо увагу на зовнішній вигляд будь-якого предмета або живої істоти. З нього і слід почати.

Колір

Дуже важливо згадати, якого кольору були рослини, ця деталь може багато розповісти про ваше майбутнє:

Вид рослини

Коли бачиш кімнатна рослина, відразу ж приходить розуміння його виду. Так, якщо привиділася герань, то можна лише зрадіти, адже все те, про що ви давно мріяли, нарешті збудеться. Сонники стверджують, що це не буде стосуватися тих бажань, виконання яких ви не хочете дуже сильно. А ось мрія багатьох років цілком може здійснитися.

Орхідея досить популярна у багатьох любителів кімнатних рослин. Якщо вона привиділася уві сні, то будьте готові до того, що незабаром доведеться ризикнути. Вам не варто боятися братися за ризиковані заходи, так як вони приведуть до приголомшливого успіху і великого прибутку.

Сниться кактус

Як розглядає тлумач снів кактус? Така картина говорить про те, що в реальному житті ви є досить черствою особистістю, яка скупа на жаль, будь-які щирі емоції. Саме це риса і відштовхує від вас інших людей, вам слід переглянути свою поведінку.

Як стверджує сонник, зелені рослини, листя яких в’ються, натякають на те, що ви не зовсім відверті з собою та іншими людьми. Часто ви брешете неусвідомлено, навіть не усвідомлюючи цього. Також вам варто придивитися не тільки до себе, але і до інших. Ймовірно, вами майстерно маніпулюють, і ви добровільно виконуєте примхи інших.

Рослини в горщиках, вид яких ви не можете зрозуміти, означають безліч клопотів по дому. Ймовірно, хтось із близьких вирішить зв’язати себе узами шлюбу, і вам доведеться докласти зусилля для організації торжества.

Фікус говорить про вашу зайвої консервативності. Ви віддаєте перевагу задовольнятися малим, не подобаються ризикувати. Однак заради руху вперед варто іноді міняти свій життєвий уклад.

А ось така рослина як драцена характеризує вас як досить примхливу, примхливу особу. Вам дуже складно догодити, ваші родичі і друзі постійно відчувають якийсь дискомфорт у спілкуванні з вами. Сонник стверджує, що незабаром їх терпіння може вичерпатися, тому вам варто переглянути свою поведінку і підхід до людей.

Як багато?

Важливо згадати, як багато кімнатних рослин ви бачили в своєму сні. В цілому, якщо воно було одне, то це хороший знак, який свідчить про благополуччя як в сімейному колі, так і на робочому терені. Але що, якщо їх було більше:

Приснився підвіконня повний визнав

Цікаві подробиці

До чого сняться кімнатні рослини, які все до єдиного засохли? Вам варто в терміновому порядку зайнятися власним здоров’ям. Також приділіть увагу родичам, які через свою безпечність можуть потрапити в небезпечну ситуацію.

Приснився кактус, які ви їсте? Досить незвичайний сон, який свідчить про те, що ви втрачаєте безліч шансів в життя через свою нерішучість. Ви це усвідомлюєте, через що багато жалкуєте. Вам варто більше поменше жаліти себе, а більше діяти.

Якщо сновидицей крала кімнатна рослини з ринку або магазину, то її чекає успіх. Однак він буде досягнутий не завдяки її власним зусиллям. Якщо ж крав чоловік, то у нього виникнуть деякі складності на роботі через колег, які спробують перешкодити успіху.

Поливати уві сні вазони

Поливати кімнатні рослини — до збитків. Найближчим часом ви будете вкладати дуже багато грошей в певну справу, однак воно не окупиться, більш того, крім збитків принесе ще й розчарування. Вам буде важко знайти в собі сили почати все спочатку.

До чого сняться рослини, які ви поливаєте в темний час доби? Будьте уважні, ви можете потерпіти збитки, однак все ще можна запобігти, якщо ви будете приймати рішення після того, як проконсультуєтеся з іншими людьми.

Якщо сниться поливати лише одну рослину, то в майбутньому вам доведеться зіткнутися з безліччю труднощів. Вам не варто бігти від них і перекладати відповідальність на чужі плечі. Ви отримаєте колосальний досвід, який зможете вдало застосувати в подальшому житті.

Як стверджує сонник, рослини, які засихають на ваших очах, є показниками того, що ваші стосунки з другою половинкою вичерпали себе. Вам не варто намагатися повернути колишню, вже нічого не буде, як раніше.

Пересаджує кімнатні квіти? Прекрасний знак, який свідчить про те, що ви нарешті знайдете надію на світле майбутнє після низки тяжких випробувань і поневірянь. Вам залишається лише не падати духом і чекати моменту, коли все налагодиться.

Пересаджувати уві сні відростки

Пересаджує відростки — помиріться з людиною, з яким були в затяжний сварці. Сонник стверджує, що він може стати вам близьким другом надалі. Також є й інше тлумачення у такого сну. Зовсім скоро ви опинитеся в ситуації, де доведеться прийняти досить важке рішення. Однак ви поб’єте всіх своєю мудрістю і далекоглядністю, і зробите правильний вибір.

Думка Міллера

До чого сниться рослина на думку знаменитого психолога? Міллер стверджував, що це провісник добрих змін, сімейного благополуччя і великих звершень, але лише в тому випадку, якщо ви не помітили засохлих листя, а сама рослина цвіло і радувало око.

Якщо воно цвіло на ваших очах, то незабаром ви отримаєте невеликий подарунок від вашої другої половинки, або ж просто почуєте від неї приємні слова. Та й в цілому, ваші відносини наповняться ще більшою ніжністю і любов’ю.

Сниться багато зелених рослин

Довелося побачити одні лише листя, квіток не було видно? Зверніть увагу на те, як ви ведете домашнє господарство. Ви намагаєтеся встигнути все, однак результати виходять досить скромними. Вам варто навчитися планувати свій час, так як в найближчому майбутньому виникне багато позапланових справ.

Досить цікавий сон, коли вночі з’явилися лише квіткові коріння. Це знак того, що ви обманюєте себе, вважаєте за краще не помічати проблем. Такий підхід ні до чого доброго не призведе, вам не варто бігти від труднощів, потрібно вирішувати їх.

Коріння пошкоджені — знак того, що ви занадто захопилися якоюсь справою, але не помічаєте серйозних прорахунків в ваших планах. Вам варто знайти їх раніше, ніж це помітять конкуренти.

Дуже багато зелених рослин — знак того, що незабаром ви всерйоз займетеся самоосвітою. Це допоможе вам в майбутньому знайти щастя, знайти шлях до себе.

А ось білі квіти — показник того, що у вашому житті все дуже скоро налагодиться. Ви перестанете переживати через дрібниці, вас буде важко вивести з себе. Ваш стан вплине і на інших людей, внаслідок чого вони стануть такими ж спокійними і умиротворення завдяки вам.

Дуже позитивно Міллер розглядав сон, коли вам довелося побачити рослину в горщику. Це знак того, що ви проживете довге і щасливе життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: